Zrodil se produkt, který ve světě nemá obdoby.

15-01-2021

DOVOLUJEME SI VÁM PŘEDSTAVIT PRODUKT, KTERÝ VE SVĚTĚ NEMÁ OBDOBY.
ZRODIL SE LAVYL GENIE SPIRIT, KTERÝ V SOBĚ NESE NEKONEČNOST VESMÍRU A SÍLU PŘÍRODY!

Zrodil se produkt, který ve světě nemá obdoby.

LAVYL GENIE SPIRIT - 150 ml

Uklidňující, kondicionující, harmonizující tělový sprej a aura efektor. 
Úplně první kosmetika s prvotní silou vesmírných vyslanců (meteoritů)! 

Reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a dobu odezvy našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn. 

S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a otevírá naše vnitřní nekonečné možnosti.
Nese v sobě nekonečnost vesmíru a moudrost přírody.

Unikátní složení: 
Lavyl Genie Spirit je vůbec první kosmetika na světě, která využívá minerály, stopové prvky a další starodávné látky nalezené v meteoritech, které jsou stavebními kameny vesmíru - a také života na Zemi. Většina prvků, které tvoří naše těla nebo umožňují náš život, jsou doslova vytvořeny ve hvězdách. Meteority létaly vesmírem miliardy let a dnes jsou tu s námi. Pokud sáhneme po meteoritech s vědeckými znalostmi 21. století a nejmodernější laboratorní technologií, můžeme od nich pochopitelně, opatrně dostávat mimořádné dary. 

Další speciální složkou v Lavyl Genie Spirit je extrakt z konopných listů, který je lékařsky čistý. Užívání nepsychoaktivní Cannabis Sativa prochází důkladnými studiemi. Lidské tělo samo produkuje molekuly zvané endokanabinoidy, které mají nápadně podobnou strukturu jako sloučeniny nacházející se v rostlině konopí. Máme také receptory pro tyto molekuly v téměř každé tkáni v našem těle. Výsledný systém hraje velmi důležitou roli při udržování naší celkové rovnováhy. Reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a dobu odezvy našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn. 

Z konopných listů lze extrahovat několik složek. Vytvořili jsme jeho speciální směs, která byla začleněna do naší matrice účinných látek typické pro produkty Lavyl. Lavyl Genie Spirit je výsledkem tohoto víceletého vývoje. Všechny jeho složky se navzájem podporují a jejich kombinovaný účinek jde daleko za obvyklé použití konopného oleje. 

Holistický dopad: 
S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a otevírá nekonečné možnosti v nás. Bezkonkurenční efekt aury a kosmetika. Může být aplikován na naši pokožku i kolem našeho těla, stříkané do vzduchu. 

Upozornění: 
Lavyl Genie Spirit se skládá z přírodních složek, je vyroben bez testování na zvířatech, neobsahuje GMO a neobsahuje pryskyřici, umělá barviva, silikon, síran, paraben, parafín, soli hliníku, syntetický parfém. Může být také použit pro citlivé na lepek, citlivé na laktózu, diabetiky, vegany a vegetariány; obsahuje látky, které při vstřebávání kůží mají pozitivní vliv i na ně. 

https://www.lavycosmetics.com/lavyl-genie-spirit-150ml

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se