Lavyl Genie Spirit 150ml

 

Uklidňující, kondicionující, harmonizující tělový sprej. 

Úplně první kosmetika s prvotní silou vesmírných vyslanců (meteoritů)! 

 

Reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a dobu odezvy našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn. 

 

S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a otevírá naše vnitřní nekonečné možnosti. Nese v sobě nekonečnost vesmíru a moudrost přírody.

 

 

Unikátní složení: 

Lavyl Genie Spirit je vůbec první kosmetika na světě, která využívá minerály, stopové prvky a další starodávné látky nalezené v meteoritech, které jsou stavebními kameny vesmíru - a také života na Zemi. Většina prvků, které tvoří naše těla nebo umožňují náš život, jsou doslova vytvořeny ve hvězdách. Meteority létaly vesmírem miliardy let a dnes jsou tu s námi. Pokud sáhneme po meteoritech s vědeckými znalostmi 21. století a nejmodernější laboratorní technologií, můžeme od nich pochopitelně, opatrně dostávat mimořádné dary. 

 

Další speciální složkou v Lavyl Genie Spirit je extrakt z konopných listů, který je lékařsky čistý. Užívání nepsychoaktivní Cannabis Sativa prochází důkladnými studiemi. Lidské tělo samo produkuje molekuly zvané endokanabinoidy, které mají nápadně podobnou strukturu jako sloučeniny nacházející se v rostlině konopí. Máme také receptory pro tyto molekuly v téměř každé tkáni v našem těle. Výsledný systém hraje velmi důležitou roli při udržování naší celkové rovnováhy. Reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a dobu odezvy našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn. 

 

Z konopných listů lze extrahovat několik složek. Vytvořili jsme jeho speciální směs, která byla začleněna do naší matrice účinných látek typické pro produkty Lavyl. Lavyl Genie Spirit je výsledkem tohoto víceletého vývoje. Všechny jeho složky se navzájem podporují a jejich kombinovaný účinek jde daleko za obvyklé použití konopného oleje. 

 

Holistický dopad: 

S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a otevírá nekonečné možnosti v nás. Bezkonkurenční efekt aury a kosmetika. Může být aplikován na naši pokožku i kolem našeho těla, stříkané do vzduchu. 

 

Návod k použití: 

Nastříkejte 2x -3x denně 1-3 střiky na čistý povrch pokožky. Podle potřeby jej stříkneme kolem těla, do vzduchu. 

Zabraňte kontaktu s očima! 

Uchovávejte na chladném místě, chráněném před světlem, mimo dosah tepla a zdrojů vznícení! 

Udržujte mimo dosah dětí! 

 

Vhodné i pro těhotné ženy a děti už od narození, zvířata i rostliny. 

Možno používat i s léky. Produkty Lavylites zesilují účinky léků a zároveň zmírňují jejich vedlejší účinky. 

 

 

Upozornění: 

Lavyl Genie Spirit se skládá z přírodních složek, je vyroben bez testování na zvířatech, neobsahuje GMO a neobsahuje pryskyřici, umělá barviva, silikon, síran, paraben, parafín, soli hliníku, syntetický parfém. Může být také použit pro citlivé na lepek, citlivé na laktózu, diabetiky, vegany a vegetariány; obsahuje látky, které při vstřebávání kůží mají pozitivní vliv i na ně. 

 

Složení: 

Aqua, Lavandula angustifolia flower water, Rosmarinus officinalis extract, Peg-35 castor oil, Lavandula angustifolia oil, Citrus medica vulgaris peel oil, Tocopheryl acetate, Lecithin, Retinyl palmitate, Ribes rubrum fruit extract, Linalool, Limonene, Citrus aurantium dulcis peel oil expressed, Eucalyptus globulus leaf oil, Ricinus communis seed oil, Litsea cubeba fruit oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Cananga odorata leaf oil, Melissa officinalis leaf oil, Cannabis Sativa Leaf Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Zinc Oxide, Magnesium Oxide, Iron Oxide, L-Selenomethionine, Zeolite, Olivine Extract, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol

 

 

Další informace

3 960 Kč vč. DPH 155.84 €
Dostupnost
Skladem

  • Výrobce: LAVYLITES

 

Uklidňující, kondicionující, harmonizující tělový sprej a aura efektor. 

Úplně první kosmetika s prvotní silou vesmírných vyslanců (meteoritů)! 

 

Reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a dobu odezvy našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn. 

 

S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a otevírá naše vnitřní nekonečné možnosti. Nese v sobě nekonečnost vesmíru a moudrost přírody.

 

 

 

 
 

 
 

 

Načítám, prosím vydržte...