Lavyl Genie Spirit 150ml

 

Uklidňující, kondicionující, harmonizující tělový sprej. 

 

Úplně první kosmetika s prvotní silou vesmírných vyslanců (meteoritů), které jsou stavebními kameny vesmíru - a také života na Zemi!

 

Reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a dobu odezvy našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn. 

 

S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a otevírá naše vnitřní nekonečné možnosti. Nese v sobě nekonečnost vesmíru a moudrost přírody.

 

 

Unikátní složení: 

Lavyl Genie Spirit je vůbec první kosmetika na světě, která využívá minerály, stopové prvky a další starodávné látky nalezené v meteoritech, které jsou stavebními kameny vesmíru - a také života na Zemi. Většina prvků, které tvoří naše těla nebo umožňují náš život, jsou doslova vytvořeny ve hvězdách. Meteority létaly vesmírem miliardy let a dnes jsou tu s námi. Pokud sáhneme po meteoritech s vědeckými znalostmi 21. století a nejmodernější laboratorní technologií, můžeme od nich pochopitelně, opatrně dostávat mimořádné dary. 

 

Další speciální složkou v Lavyl Genie Spirit je extrakt z konopných listů, který je lékařsky čistý. Užívání nepsychoaktivní Cannabis Sativa prochází důkladnými studiemi. Lidské tělo samo produkuje molekuly zvané endokanabinoidy, které mají nápadně podobnou strukturu jako sloučeniny nacházející se v rostlině konopí. Máme také receptory pro tyto molekuly v téměř každé tkáni v našem těle. Výsledný systém hraje velmi důležitou roli při udržování naší celkové rovnováhy. Reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a dobu odezvy našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn. 

 

Z konopných listů lze extrahovat několik složek. Vytvořili jsme jeho speciální směs, která byla začleněna do naší matrice účinných látek typické pro produkty Lavyl. Lavyl Genie Spirit je výsledkem tohoto víceletého vývoje. Všechny jeho složky se navzájem podporují a jejich kombinovaný účinek jde daleko za obvyklé použití konopného oleje. 

 

Holistický dopad: 

S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a otevírá nekonečné možnosti v nás. Bezkonkurenční efekt aury a kosmetika. Může být aplikován na naši pokožku i kolem našeho těla, stříkané do vzduchu. 

 

Návod k použití: 

Nastříkejte 2x -3x denně 1-3 střiky na čistý povrch pokožky. Podle potřeby jej stříkneme kolem těla, do vzduchu. 

Zabraňte kontaktu s očima! 

Uchovávejte na chladném místě, chráněném před světlem, mimo dosah tepla a zdrojů vznícení! 

Udržujte mimo dosah dětí! 

 

 

Pozn.: 

Lavyl Genie Spirit se skládá z přírodních složek, neobsahuje GMO a neobsahuje pryskyřici, umělá barviva, silikon, síran, paraben, parafín, soli hliníku, syntetický parfém. Může být také použit pro citlivé na lepek, citlivé na laktózu, diabetiky, vegany a vegetariány; obsahuje látky, které při vstřebávání kůží mají pozitivní vliv i na ně. 

 

Složení: 

Aqua, Lavandula angustifolia flower water, Rosmarinus officinalis extract, Peg-35 castor oil, Lavandula angustifolia oil, Citrus medica vulgaris peel oil, Tocopheryl acetate, Lecithin, Retinyl palmitate, Ribes rubrum fruit extract, Linalool, Limonene, Citrus aurantium dulcis peel oil expressed, Eucalyptus globulus leaf oil, Ricinus communis seed oil, Litsea cubeba fruit oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Cananga odorata leaf oil, Melissa officinalis leaf oil, Cannabis Sativa Leaf Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Zinc Oxide, Magnesium Oxide, Iron Oxide, L-Selenomethionine, Zeolite, Olivine Extract, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol

 

 

Další informace

3 965 Kč vč. DPH 155.83 €
Dostupnost
1 - 5 dní

  • Výrobce: LAVYLITES

 

 

Pro splnění nařízení Evropské unie, která vznikla jako důsledek masivních loby ze strany farmaceutických firem, a která kontrolují české úřady pod hrozbou statisícových likvidačních pokud, nesmíme na našich stránkách zveřejňovat pravdu o skutečných účincích našich unikátních přírodních produktů.

 

Můžeme ale napsat, že za 7 let prodeje našich produktů, máme ve více jak 30 zemích světa mnoho milionů spokojených uživatelů a většina z nich jejich účinky hodnotí jako zcela mimořádné a někteří dokonce používají slovo zázračné. 

My ale víme, že se nejedná o zázraky, ale o použitou zcela novou, převratnou a unikátní technologii získanou mnohaletým výzkumem v oblasti kvantové fyziky a biologie.

 

 

 

 

 

Uklidňující, kondicionujúci, harmonizující tělový sprej a auraefektor. Úplně první kosmetika s prvotní silou vesmírných posly!

 

Jedinečné složení: Lavyl Genie Spirit je první kosmetikou na světě, která používá minerály, stopové prvky a pradávné látky nacházející se ve skále meteoritů, které jsou stavebními kameny vesmíru - a také života na Zemi. Většina prvků, které tvoří naše těla nebo umožňují náš život, jsou doslova vytvořené ve hvězdách. Meteority viděli miliardy let a dnes jsou tu s námi. Pokud sáhneme po meteoritech s vědeckými poznatky 21. století a nejmodernější laboratorní technologií, pochopením, opatrností tak je od nich možné dostat dary.

Další speciální ingrediencí v Lavyl Genie Spirit je extrakt z konopných listů, který má medicínskou čistotu. Užívání nepsychoaktívneho přípravku Cannabis Sativa prochází podrobnými vyšetřeními. Samotné lidské tělo produkuje molekuly nazývané endokanabinoidy, které jsou svou strukturou nápadně podobné sloučeninám nacházejícím se v rostlině konopí. Receptory pro tyto molekuly máme také téměř v každém tkáni našeho těla. Výsledný systém má velmi důležitou roli při udržování naší celkové rovnováhy, reguluje naši pohodu, náladu, chuť k jídlu, spánek, hladinu hormonů a reakční čas našeho imunitního systému. Je navržen tak, aby pomáhal udržovat vnitřní rovnováhu i uprostřed vnějších změn.

Z konopných listů je možné získat několik složek. My jsme vytvořili její speciální směs, která byla začleněna do našeho matrixu aktivních složek typické pro výrobky Lavyl. Lavyl Genie Spirit je výsledkem tohoto víceletého vývoje. Všechny jeho složky se navzájem podporují a jejich kombinovaný účinek jde mnohem dál než za běžné použití konopného oleje.

Holistický efekt: S Lavyl Genie Spirit se zrodilo stvoření, které zvyšuje naši vnitřní harmonii a zároveň se otevírá nekonečným možnostem v nás. Bezkonkurenční auraefektor a kosmetika. Může se nanášet na naši pokožku nebo i s foukáním do vzduchu kolem těla.

Návod k použití: Nastříkejte 2-3 krát denně na vyčištěný povrch pokožky 1-3 vstřiky. Kolem těla, do vzduchu si ho foukejte podle potřeby. Zamezte kontaktu s očima! Uchovávejte na chladném místě chráněném před světlem, mimo dosah zdrojů tepla a ohně! Držte mimo dosah dětí!

Pozor: Lavyl Genie Spirit se skládá převážně z přírodních složek, je vyroben bez testování na zvířatech, neobsahuje GMO a neobsahuje pryskyřici, umělá barviva, silikon, síran, paraben, parafín, soli hliníku, syntetický parfém. Může se také použít pro lepek, laktózu, mohou ho používat diabetici, vegani a vegetariáni; obsahuje látky, které při vstřebávání přes pokožku mají pozitivní vliv i na nich.

Složení: Aqua, Lavandula angustifolia flower water, Rosmarinus officinalis extract, Peg-35 castor oil, Lavandula angustifolia oil, Citrus medica vulgaris peel oil, Tocopheryl acetate, Lecithin, Retinyl palmitate, Ribes rubrum fruit extract, Linalool, Limonene, Citrus aurantium dulcis peel oil expressed, Eucalyptus globulus leaf oil, Ricinus communis seed oil, Litsea cubeba fruit oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Cananga odorata leaf oil, Melissa officinalis leaf oil, Cannabis Sativa Leaf Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Zinc Oxide , Magnesium Oxide, Iron Oxide, L-selenomethioninu, Zeolite, olivínu Extract, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol

 

Zde zveřejňujeme Vaše uživatelské reference.

Nejsou to tvrzení výrobce ani prodejce, ale zkušennosti uživatelů.

 


 

Název problému - Dlouhodobá bolest zad

Název použitého produktu - Lavyl Genie Spirit

Použití (dávkování) - 3x denně

Délka použití a výsledek - 14 dnů

Popis - Dlouhodobě mne bolela záda - od beder až nahoru, největší bolest jsem cítil mezi lopatkami. Běžné ani alternativní metody léčení nepomáhaly. Před 14 dny jsem si celá záda začal stříkat 3x denně sprejem Lavyl Genie Spirit, bolest ustupovala a nyní jsem bez bolestí. Preventivně používám sprej i nadále, na doharmonizování.

Informace meteoritů - poslů z vesmíru, a bylinek planety Země pomáhají naši harmonii v životě, díky.

 

 

1. JAK PRODUKT FUNGUJE?

 

LAVYLITES, je zcela nová technologie, která pomocí nových zjištění v biologii a kvantové fyzice

 

a pomocí zcela nového a unikátního nanotechnologického postupu, dokáže z přírody,

 

extrahovat takzvané *nanoefektory.

 

 

 

*Nanoefektory, jsou velmi malé (1 - 2 nm / tj. 1 - 2 miliardtiny metru) „uzlíčky“ informací

 

(energetické vzory) z člověkem nedotčené přírody z bylin, minerálů, krystalů, koloidních kovů a meteoritů.

 

V jednom jediném nanoefektoru, je mnoho tisíc informací z přírody, informací, které naše buňky

 

a naše těla potřebují k správnému fungování.

 

 

 

Tyto informace z čisté přírody, jsou tělu vlastní a působí na náš organismu tak, že se vše v našem těle

 

navrací do svého přirozeného, tedy zdravého stavu.

 

PRODUKTY LAVYLITES, JAKO JEDINÉ PRODUKTY NA SVĚTĚ, OBSAHUJÍ NANOEFEKTORY.

 

 

 

 

 

Načítám, prosím vydržte...