Textové reference

 

 

Tento refernece byly sepsány ve spolupráci všech těch uživatelů produktů Lavylites, kteří se zde dobrovolně dělí o své zkušenosti.

 

Vyhledávání v textu - CTRL-F (u Windows), CMD-F (pro MAC) a šipkami u vyhledávacího okénka najdete další stejné výrazy.

 

 

 

Název problému - BULKA POD PRSEM
Název použitého produktu - LAVYL AURICUM
Použití (dávkování) - 1x - 2x denně 
Délka použití - 10 dnů
Popis - Cca 4 měsíce jsem měla bulku pod prsem, chtěli mi ji vyříznout. Koupila jsem Lavyl Auricum a zkusila šplíchat přímo na bulku 1 - 2x denně. Druhý den začala růst, svědit, rudnout... postupem každý den horší, pak praskla, uschla a do 6-ti dnů nikde nic. ???? Výsledky v pořádku a po bulce ani stopa. Spokojenost.
 
Název problému - VROZENÝ ZELENÝ ZÁKAL a ŠPATNÝ VNITROOČNÍ TLAK
Název použitého produktu - LAVYL AURICUM
Použití (dávkování) - 3x denně 
Délka použití a výsledek - Po dobu 3 měsíců
Popis - Aplikován Lavyl Auricum 3x denně na zavřené oči, obratel C7 a oblast jater (oči - játra - párový orgán). Rychlý nástup reakce, prakticky během jednoho dne, při probuzení i v průběhu dne hnis a nečistoty v očích. Zlepšení ostrosti vidění, lepší vidění ve tmě, navíc se snížil vysoký nitrooční tlak.
Stříkáno 3 měsíce zpočátku pravidelně, posléze nepravidelně.
 

Název problému - Ukopnutý palec

Název použitého produktu - Lavyl 32, Lavyl Body

Použití (dávkování) - 3x denně jeden střik

Délka použití a výsledek - Za týden zhojeno a výsledek viz. popis

Popis - Nejake komentare nepisu nikam, ale ted sem nadsena . Tak prihodim ...Přitel si ukopl palec. ????

Ve ct , 3 x za den strik Lavyl32, i pod nehet. A potreni Lavyl Body. Za tri dny byl prekvapeny , ze to prestalo mokvat pod neh., a ze to prestalo Bolet! Do tydne se nehet zacal zvedat, luzko pod suche , ciste , zahojene. Nehet drzel, v zadu v luzku.
Rikali nam, at to jde vyrvat.????
A odjela jsem do prace a poslal mi foto, tak uz!???? foto prikladam, cerstva fotka, jak nehet vysunul,jak kartu z bankomatu.
Tohle byla otazka celeho lecebneho procesu i s vysunutim neh. 14dni.
Uz mu ted roste krasne novy nehet. Uz nepotira, nemasti.
Znama me videla, kdyz jsem mela mesic zimu na rtu, a zacla se mi delat na dolnim rtu. Prinesla Lavyl Body, a az se to zahoji at ji krem vratim. Za 3 dny sem krem objednavala. Prestane bolet , a za chvilku je pryc. Uzasne???????? dekujeme
 

Název problému - Dlouhodobá bolest zad

Název použitého produktu - Lavyl Genie Spirit

Použití (dávkování) - 3x denně

Délka použití a výsledek - 14 dnů

Popis - Dlouhodobě mne bolela záda - od beder až nahoru, největší bolest jsem cítil mezi lopatkami. Běžné ani alternativní metody léčení nepomáhaly. Před 14 dny jsem si celá záda začal stříkat 3x denně sprejem Lavyl Genie Spirit, bolest ustupovala a nyní jsem bez bolestí. Preventivně používám sprej i nadále, na doharmonizování.

Informace meteoritů - poslů z vesmíru, a bylinek planety Země pomáhají naši harmonii v životě, díky.

 

Název problému - Autismus

Název použitého produktu - Orylium Bleu Haevyl 3.I

Použití (dávkování) - Dle návodu a viz. popis níže.

Délka použití a výsledek - 2 měsíce a pokračujeme dále

Popis - 7-mi letému autistickému chlapci, 2x denně podávána 1 tabletka Orylium Bleu a vícekrát za den, když byl v emočním výkyvu, sprejík pod jazyk Haevyl 3.I. Během 2 měsíců došlo k výraznému, odhadem prý tak 80% zlepšení jeho stavu.

 

Název problému: Rakovina prsu
 
Použité produkty: Lavyl Auricum Senzitive, Lavyl Body, Lavyl Lymph, Lavyl 32, Lavyl 32 BeSure, Lavyl Baby, LaVylo Lipbalm
 
Použití (dávkování) - 3x - 5x denně 5 měsíců
 
Popis / "Návod" na používání výrobků Lavylites po operaci rakoviny prsu:

 

- 14.10.2020 - operace prsu (odstranění části prsu s nádorem a 3 uzlinami). Ihned po operaci stříkání Lavyl Auricum Sensitive nad ránu a na zátylek několikrát denně - dodnes.

 

- Od druhého dne po operaci dodnes 2x - 3x denně - Lavyl Lymph (podpaží, třísla, pod koleny, břicho).

 

- Za týden po operaci (po vyndání stehů) 3x - 4x denně- aplikace Lavyl Body na jizvu.

 

- 2.11.2020 začátek chemoterapie (4 dávky po 3 týdnech - do 4.1.2021). Výskyt aftů, popraskané koutky úst, pachuť kovu v ústech, krvácející dásně - čištění zubů Lavyl 32, zastavení krvácení dásní a na afty Lavyl 32 BeSure, popraskané koutky - LaVylo Lipbalm - vše dle potřeby. Rychlý účinek všech produktů. 

 

- 8.2.2021 začátek ozařování (16x celé prso, 7x na jizvu lokálně). Po ozařování za 2-3 hodiny stříkání Lavyl Auricum Sensitive na celé prso a za krk, místo Lavyl Body aplikace Lavyl Baby krému (ochladí) na celé prso a podpaží, večer po osprchování stejný postup.

Ráno před ozařováním pouze sprcha.

I když po 17.dávce ozařování byla kůže červená a bolelo místo ozařování, po aplikaci produktů - viz výše, se kůže zklidnila, nic nepálilo, nebolelo a kůže se nesloupala.

 

- Dnes (4/2021) je jizva klidná zahojená, světlejší a po spáleninách je kůže v pořádku.

 
 
Název problému: Praskající kůže po kortikoidech
 
Použitý produkt: Exyol SC
 
Použití (dávkování) - 3 měsíce a několikrát denně
 
Popis: Jako mladý vrcholový sportovec docházelo u mne v oblasti konečníku k pocení a rozdírání kůže. Musel jsem brát v té době dlouhodobě kortikoidní masti. Od té doby však problémy setrvávaly. Kůže zůstala citlivá a náchylná na podráždění, často bolela.
Co znám produkty Lavylites, použil jsem samozřejmě čípky Lavyl Allin, které mi vždy tuto oblast pomohly na nějakou dobu utišit.
Pak jsem se dostal k informaci, že kortikoidy ztenčují kůži, kožní buňky jsou křehké a kůže snadno praská a krvácí. Nemůže tak dojít k dostatečné regeneraci.
Proto jsem se na radu rozhodl využít vlastností séra Exyol SC - pomáhají nahrazovat buňky díky rostliným kmenovým buňkám. Začal jsem potírat choulostivé místo olejíčkem Exyol SC několikrát denně. Vypotřeboval jsem 3 lahvičky, cca po 3 měsících je shojeno, po tolika letech je místo kůže konečně zregenerováno a dostatečně silná kůže nemůže praskat a krvácet. Je to velká úleva!

 

Název problému - Zánět močového měchýře
Název použitého produktu - Lavyl Allin „čípky“ + Lavyl Auricum
Použití (dávkování) - 2x denně 1 čípek
Délka použití a výsledek - 3 dny a bez potíží
Stručný popis - Mladá paní měla bolesti při močení, občas i s krvácením. Po vyšetření u lékaře byly nasazené léky, ale bolest nepolevovala.
Po 2 týdenním lékařském léčení se ozvala pro radu ohledně produktů Lavylites.
Na zánět močového měchýře jsou dle zkušeností nejlepší Lavyl Allin (čípky) v kombinaci s Lavyl Auricum.
Po aplikaci 1. čípku prý pocítila pálení, za půl hodiny však zmizelo a ulevilo se. Čípky si zaváděla 5 dní - 1 ráno a 1 na noc, po 2 dnech bolest ustoupila. Zbytek čípků celého balení dobere jen 1 čípek na noc. K čípkům bylo aplikováno Lavyl Auricum na podbřišek a zátylek, 5x za den 2 - 3 střiky na každé místo. A také 3x denně dva střiky do vody a pít.
 

Název problému - Krevní výron do mozku

Název použitého produktu - Pentyll Heart, Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Tabletky 3x denně a sprej každou hodinu

Délka použití a výsledek - Týden, vše v pořádku

Stručný popis - Při tělesné zátěži se mi udělalo nevolno, postupně jsem přestal cítit ruku, začala bolest hlavy, vyšetření hlavy potvrdilo prasklou žilku s rozlitou krví na mozku. V nemocnici jsem si začal stříkat Lavyl Auricum a brát tabletky Pentyll: Heart. Již druhý den mi bylo dobře a chtěl jsem odejít domů.

Kontrola po 1 týdnu zjistila, že žádná "modřina" na mozku není, vše je v pořádku, jakoby se tam nikdy nic nestalo.

 

Název problému - COVID, OBOUSTRANNÝ ZÁPAL PLIC

Název použitého produktu - LAVYL AURICUM

Použití (dávkování) - asi 8x - 10x za den

Délka použití a výsledek - Týden, zdravé plíce

Stručný popis - V září jsem si koupila Lavyl Auricum na bolavá záda a kolena. Velmi mi to pomáhá a konečně se v noci vyspím. Minulý měsíc jsem chytla COVID a průběh byl velmi špatný, až jsem skončila na JIPce s oboustranným zápalem plic… Když mi bylo nejhůř, vzpomněla jsem si, že mám vlastně doma ten sprej (Lavyl Auricum) co je tak zázračnej na moje záda a kolena. Napsala jsem manželovi, aby mi to do nemocnice donesl. Začala jsem stříkat snad každou hodinu na hrudník, hlavu a na zátylek. Okamžitě se mi ulevilo a bylo mi pořád lépe a lépe! Za 3 dny mě propouštěli domů! Nyní po měsíci všichni z našeho pokoje šli na rehabilitaci a mě řekl pan doktor, že nechápe jak je to možné, to moje zázračné uzdravení. Na rehabilitaci prý už nemusím, plíce mám úplně zdravé. :-) Ukázala jsem mu ten můj super sprej - Lavyl Auricum. Děkuji za něj (Lavyl Auricum), už na něj nedáme dopustit a koupila jsem si ještě jeden ten velikej a k tomu i to mýdlo proti COVIDU a i ten sprej Lavyl 32 BeSure.  

 

Název problému - SRDCE - reference od pana doktora osobně - 81 let

Název použitého produktu - Pentyll Heart

Použití (dávkování) - 3x denně 1 tableta

Délka použití a výsledek - bere pravidelně již několik měsíců

Stručný popis - Pan doktor si Pentyll Heart kupuje pravidelně a to z toho důvodu, že podstoupil mnoho vyšetření na odborných pracovištích a prý preparát působí nejen jako prevence a pomoc při problémech cévního systému, ale především také velmi výrazně vyživuje srdeční sval!

Pan doktor své zdraví i hendikepy ve svých 81 letech zná velmi dobře a vše ihned vyhodnocuje měřeními.

Prý bude Pentyll Heart s nadšením užívat i nadále.

 

Název problému - Tržná ranka od kočky

Název použitého produktu - Lavyl Body (tělové mléko)

Použití (dávkování) - 1x aplikováno v silné vrstvičce

Délka použití a výsledek - 1 aplikace, výsledek za hodinu

Stručný popis - Vkládám dnes vlastní referenci. :-) Máme doma dvě kočičky a jedna je obzvláště citlivá na pro ní neznámé zvuky. Zrovna jsem jí choval a ozval se z kuchyně zvuk pokličky, kočička se lekla a vyskočila mi z náručí a zadní drápky se zatnuly do mé ruky… (Kdo znáte víte o čem je řeč :D) vytvořila mi asi milimetr hluboký zářez na předloktí. Normálně to den dva tři štípe, pak se vytvoří stroupek a zhruba do 14 dnů se to zahojí. Nyní jsem si dal na ranku ihned vrstvu Lavyl Body a nechal to tam až se to celé vstřebalo, asi hodinku (viz foto). Prohlubeň zmizela, nic neštípalo ani nebolelo a po té hodině je na místě jen růžová čárečka. Následně už jsem s tím nedělal nic, nebylo potřeba. Dnes, druhý den, už skoro nejde nalézt kde to bylo. Doporučuji Lavyl Body na drobná poranění a popáleniny, fantastická věc.

 

Název problému - Nervové autoimunitní onemocnění, dušení

Název použitého produktu - Lavyl Auricum, Lavyl Body

Použití (dávkování) - několikrát za den

Délka použití a výsledek - týden

Stručný popis - Jsem po 14ti operacích, vč. odstranění nádoru pod kolenem, několika operacím štítné žlázy atd., mám vážné následky a částečný invalidní důchod. Marodím s tím už více jak 20 let. Pracuji jako prodavačka v obchodě dva dny v týdnu a 3 - 4 dny v týdnu jako brigádnice rovnám zboží v Tescu (12ti hodinové směny a celý týden na nohou). Poměrně velmi náročná práce. Krom toho, že se obtížně pohybuji, mám problém s tím, že když předkloním hlavu, okamžitě se rozkašlu a začnu se dusit (zákazníci v obchodě si myslí, že mám covid :D). Koupila jsem si Lavyl Auricum a používám jej na bolavé nohy i ruce a moc mi to ulevilo. Také jak jsem se nedávno dusila, jsem upadla na schodech a udělala si dvě obrovské modřiny (naštěstí nic zlomeného), stříkala jsem na modřiny Lavyl Auricum a překvapilo mě, že mě to skoro nebolelo a za 3 dny byly modřiny pryč. Tak jsem si koupila ještě Lavyl Body (na ruce, nohy, záda…), ale zkusila jsem si namazat několikrát po sobě (asi 5 dní) zepředu krk a světe div se, od té doby když se předkloním, tak se nedusím a nekašlu. Nevím jak je to možné, ale je to tak. Skutečný zázrak tahle přípravky.

 

Název problému - Trhání zubu "moudrosti"

Název použitého produktu - Lavyl 32

Použití (dávkování) - každou chvíli ihned po zákroku

Délka použití a výsledek - v den zákroku

Stručný popis - Po 3/4 hodinovém vytrhávání zubu "8", kdy mi museli i vrtat kost, mne paní zubařka upozornila: "Budete oteklý tak 14 dnů a bude to bolet."

Ihned po opuštění ordinace jsem začal stříkat na oblast bývalého zubu sprej Lavyl32, každou chvíli 1 stříknutí.... Ráno jsem vstal a jakoby mi žádný zub nebyl trhán, nic nebolí, není otok, zahojeno :) Jupííí! 

 

Název problému - Tříselný kýla

Název použitého produktu - Lavyl Allin, Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 6 - 7 čípků během dne + Opakovaně a intenzivně Lavyl Auricum

Délka použití a výsledek - 1 den intenzivně, následující dny 5x za den preventivně Lavyl Auricum

Stručný popis - Musím se podělit o zkušenost, kdy lékař byl v šoku a nevěřícně žasnul.

Manželovi se vyrazila ve středu tříselná kýla, nemohl chodit, musel si útvar - jako grep - držet, aby udělal nějaký krok... Ve čtvrtek v práci zkolaboval, ale k lékaři nešel... Prý v domnění, že se to vstřebá...
V pátek zůstal doma, zavedl 6 -7 čípků a stříkal Lavyl Auricum.
V pondělí se vydal ke svému lékaři, který se ho ptal, jak to zjistil, že jde o kýlu, protože se útvar vstřebal, i když se všude dočtete, že se to musí operativně řešit! Prostě se to samo nevstřebá, prý. Samozřejmě, že mu lékař vyčinil a řekl mu, že mohl zkolabovat, což manžel přiznal že se taky, tak stalo...
Doktor jenom nevěřícně kroutil hlavou, když mu na otázku "co s tím dělal" manžel odpověděl, že se stříkal bylinným sprejem.
Doktor mu sdělil, že kdyby přišel hned v ten čtvrtek, tak ho okamžitě posílá na chirurgii....
No, ještě, že na prvním místě máme práci a zdraví odsouváme... (Opět nás Lavylites zachránil!!!)
 
 

Název problému - Ledvinové kameny

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3x - 5x denně

Délka použití a výsledek - Za pár měsíců

Stručný popis - Několik měsíců jsem si stříkala Lavyl Auricum na ledviny, za krk a do vody, kterou jsem ihned vypila. Rozpustil se mi ledvinový kámen a mám to potvrzeno i lékařem.

 

Název problému - Podrážděný jícen, bolest při polykání

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 5x za den

Délka použití a výsledek - 5 dnů

Stručný popis - Zapila jsem nedostatečně želatinové tobolky, ty mi uvízly v jícnu těsně nad žaludkem.

Následující dny byla sliznice jícnu podrážděna natolik, že mě při polknutí každé sousto pěkně bolelo... Jedla jsem půl hodiny po minimálních soustech, nic příjemného, i polknutí kašovité stravy bolelo.

Vzala jsem tedy Lavyl Auricum, stříkala tak pětkrát za den na oblast jícnu. Po dvou dnech jsem pocítila úlevu a za 5 dní byl jícen díky Auricu zcela zregenerován.

 

Název problému - Arytmie srdce

Název použitého produktu - Pentyll Heart

Použití (dávkování) - 1 tableta denně

Délka použití a výsledek - 3 měsíce

Stručný popis - Po několika měsíčném užívání tablet Pentyll Heart (pouze 1 tableta denně), došlo ke zlepšení průběhu EKG, při kontrole arytmie srdce u lékaře.

 

Název problému - Oteklé kotníky - věk 48 let

Název použitého produktu - Lavyl Lymph

Použití (dávkování) - 2x denně

Délka použití a výsledek - 1 měsíc

Stručný popis - Mám zaměstnání, kdy musím občas dlouhé hodiny stát na nohou. Začala jsem mít problém s oteklými kotníky, později i lýtky a to nejen večer, ale mnohdy i ráno, po probuzení. Začala jsem ráno a večer užívat Lavyl Lymph, který jsem si stříkala na uzliny na krku, v podpaždí, tříslech a pod koleny. Jedno malé balení vydrželo zhruba měsíc a po jeho využívání všechny obtíže zmizely. Po 6 týdnech pauzy jsem si zakoupila druhé balení pro udržení, užívám již pouze večer, jsem stále bez obtíží a cítím se skvěle.

 

Název problému - Silná bolest lokte

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 nastříkání

Délka použití a výsledek - 1 nastříkání

Stručný popis - Aj ja sa pridávam, ak môžem, s mojou úplne čerstvou skúsenosťou. 

Predvčerom v noci som sa zobudila na silnu bolesť lakťa, ktorá mi vystreľovala do celej ruky. Bolesť nemala žiadnu príčinu, nikde som sa nebuchla, jednoducho sa objavila. Po prebdenej noci má konečne napadlo nastriekať si na celu ruku Lavyl Auricum. Stačilo jedenkrat a okamžite bolesť odišla. 

Dnes je tomu tretí deň a nič ma neboli. Keby sa mi to nestalo, neuverim.

 

Název problému - Snížení kognitivních schopností - stařecká demence

Název použitého produktu - Orylium Bleu

Použití (dávkování) - Dle návodu 2x denně jedna tableta

Délka použití a výsledek - 5 týdnů a pokračujeme dále, výsledek viz popis

Stručný popis - Můj tatínek má 83 let a před rokem ještě řídil auto.

Za poslední rok velmi sešel, jeho kognitivní schopnosti se měsíc od měsíce zhoršovaly, dostal se do fáze, kdy byl zcela závislý na dohledu druhé osoby, přirovnala bych jeho rozum k tříletému dítěti, jeho paměť dlouhodobá i krátkodobá nebyla prakticky už žádná, nerozuměl obsahu rozhovorů, které jsem vedla s mojí maminkou, nic ho nezajímalo a nebavilo, večer se ocital myslí na jiném místě a byl velmi dezorientovaný...
Před pěti týdny začal tatínek s užíváním tabletek Orylium Blue...a začal se nám před očima zlepšovat...den ode dne jsme viděli světlejší chvíle...
Dnešní jeho stav je takový, že se vrátil rozumově zpět, paměť se mu obnovila, netrpí večerní zmatenosti, je fyzicky aktivní na zahrádce, znovu sleduje se zájmem televizi a rozumí všemu, je optimisticky naladěn...což u něho nebývalo zvykem (nyní i děkuje).
Ještě musím uvést, že jsem tatínkovi současně s užíváním Orylia Blue zařadila k užívání velmi kvalitní rybí olej (zdroj důležitých omega mastných kyselin) na základě velmi dobré zkušenosti mé známé, ne z lékárny....chce to opravdu kvalitu.
Myslím, že díky této kombinaci se u mého tatínka stal zázrak... Velmi  mnoho děkuji...

 

Název problému - Artróza v kolenou - 75 let

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive, Lavyl Body

Použití (dávkování) - 3x denně aplikace Lavyl Auricum Sensitive na obě kolena a 2x denně mazání Lavyl Body, zejména na noc

Délka použití a výsledek - 5 měsíců, viz popis

Stručný popis - Na doporučení jsem si zakoupil sprej Lavyl Auricum Sensitive. Rád bych obnovil fungování pravého kolene natolik, abych byl schopen zase jezdit na kole. Úleva přišla ihned během pár dnů. Lépe se mi chodí a koleno tolik nebolí. Stříkám zároveň i na zátylek. Sprej používáme s manželkou oba dva. Mlékem Lavyl Body si potírám nejen kolena, ale i chodidla a paty, mám je nyní krásně změklé. Celkově chodím lépe a lépe, věřím, že se svého kola dočkám. Také mi klesnul cukr v krvi. Jeden velký sprej Lavyl Auricum nám s manželkou vydrží zhruba 4,5 měsíce, nyní jsem si koupil druhý.

 

Název problému - Opar pod nosem

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1x aplikace přímo pod nos a 1x na zadní část krku

Délka použití a výsledek - 1 aplikace a zastavil se růst, bylo to zachyceno v počátku

Stručný popis - Ráno jsem cítila, že se mi dělá pod nosem opar. Po aplikaci Lavyl auricum to odeznělo a už se nevrátil.

 

Název problému - Zánět močových cest

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2x denně do vymizení pálení proběhla aplikace 1x na zadní část krku, 1x na podbřišek a 1x k vyústění močové trubice (po aplikaci pálí, jelikož je to přímo na sliznice)

Délka použití a výsledek - 2 dny a problém vymizel. Již po první aplikaci se dostavila úleva při močení, před tím svíravé pálivé bolesti. 

 

Název problému - Zánět plic

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3 x denně, 1x na zadní část krku, 2x do vody a vypít, 1x levá plíce ze předu i zezadu, 1x pravá plíce ze předu i ze zadu + 2x pravá plíce z boku na různá místa (pravá plíce byla zasažena více)

Délka použití a výsledek - Trvá 3 dny, stále probíhá aplikace. První známky zlepšení se projevily do 24 h

Stručný popis - Tento muž byl hospitalizován se zápalem plic, měl horečky, bolesti celého těla, špatně se mu dýchalo, s obtížemi mluvil a u toho se zadýchával a lapal po dechu. Po první aplikaci se nic nezhoršilo ani nezlepšilo. Po 24h byl měl muž jen zvýšenou teplotu, bolest těla byla méně intenzivní, normálně se mu dýchalo a s komunikací měl menší problémy. Po 72 h byla po vyšetření na plicním zjištěna voda na plicích. Nyní bude převezen do jiné nemocnice o výsledcích budu informovat. Ale aplikace stále probíhá.

 

Název problému - Počínající bolesti v krku

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1x na přední i zadní část krku + 1x přímo do krku

Délka použití a výsledek - 1 aplikace a bolest vymizela

Stručný popis - Na více lidech proběhla stejná aplikace na začínající onemocnění a po 1 aplikace krky přestaly bolet.

 

Název problému - Afty na sliznici dutiny ústní

Název použitého produktu - Lavyl Auricum a Lavyl 32

Použití (dávkování) - Už po jedné dávce úleva a vymizení bolesti

Délka použití a výsledek - Druhý až třetí den afta vymizí

Stručný popis - Mám několik případů aft v dutině ústní, už i po jednom použití afta do rána zmizela, v některých případech po 3-4 použitích v průběhu 1-2 dnů také afty zmizely.

 

Název problému - Zánět slinivky - kočička

Název použitého produktu - Lavyl Auricum a Lavyl Allin

Použití (dávkování) - Několikrát denně na bříško

Délka použití a výsledek - Prví den to ihned zabralo + ještě 3 dny 1/4 čípku (společně s Lavyl Aricem)

Stručný popis - Nedávno mi zavolal známý, jestli by Lavylites mohl pomoct i u zvířete.

Jeho přítelkyně prý přišla od zvěrolékaře se špatnou zprávou, její sedmi letá kočička má zánět slinivky a je to s ní velmi špatné. Nic prý nezabírá, nic co by ji dostalo na nohy. Uz pár dní nejí a nepije, jen bezvládně leží.

Když jsem navrhla Lavyl Auricum, chtěl okamžitě jednat, protože prý to nesnese odkladu, že prý mají pocit, že by to to zvíře nepřežilo. Jeho přítelkyně přijela k nám pro Lavyl Auricum ještě v ten samý večer i když to měla 150 km.

Ihned po návratu domů prý aplikovala kočičce spray na bříško (a na sebe také, pro zklidnění). 

Ráno našla kočičku u misky z vodou a dokonce si chtěla i hrát. To bylo tak velké překvapení, že když mi volala tak od štěstí plakala. 

Za pár dnů ještě aplikovali Lavyl Allin čípek, 1 čípek rozdělený na čtyři části, čtyři dny po sobě.

Před nedávnem jsem se informovala, že jak to pokračuje. Prý vše je v nejlepším pořádku, kočička je veselá a hraje si a reaguje jako nikdy předtím.

 

Název problému - Krvácení z konečníku a bolest břicha

Název použitého produktu - Lavyl tělové máslo (Lavyl Allin) a Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 čípek denně, 2 x denně L. Auricum na podbřišek

Délka použití a výsledek - Zatím 3 dny, obtíže menší

Stručný popis - Krvácení z konečníku při stolici i mimo ni, po 3 dnech úleva od bolesti břicha a krvácení ustalo.

 

Název problému - Střihnutí nůžkami do bříška prstu na ruce

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 x postříkání rány

Délka použití a výsledek - 1 použití, do večera rána téměř zhojena

Stručný popis - Kamarád si nůžkami poranil poslední článek prstu. Plošná rána o velikosti asi 2*3 mm po 1 stříknutí Lavyl Auricum přestala krvácet a bolet a do večera byla téměř zahojena. Druhý den nebylo poranění vůbec na prstu znát.

 

Název problému - Strupovitost kůže a záchvaty (epilepsie?) u psa

Název použitého produktu - Lavyl Auricum (LA) + Lavyl Auricum Senzitive (LAS)

Použití (dávkování) - 1x stříknutí za den

Délka použití a výsledek - 1 týden – hladká jemná kůže po celém těle, konec záchvatů, veselý psík

Stručný popis - Boloňský psík měl již několik let po celém těle vřídky-stroupky-bradavice a poslední 2 roky i záchvaty snad epilepsie. Obden stříkán LA a zbylé dny ošetřován LA Sensitivem. Po týdnu hladká hebká kůže po celém těle, záchvat se nedostavil. Poté cca týden byl zavodněn, nafouknuté břicho, těžce dýchal (projev detoxikace těla), podávány tablety od veterináře + 1x čípek Allin do zadečku + LA, LAS. Nyní je veselý a dožaduje se LA.

 

Název problému - Otevřená rána na bércové kosti

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Senzitive + Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Několikrát denně – na ránu, do aury, do podkolení.

Délka použití a výsledek - Po 2 dnech viditelné zmenšení hloubky rány, po 2 měsících zahojeno.

Stručný popis - Rozškrábnutá kůže krvácela, léčena bylinkami a poté lékařsky, bezúspěšně. Během 3 měsíců se rána stále zvětšovala až do 4 cm v průměru a prohlubovala do cca 3 mm. Okolí rány zarudlé až černé, svědivé, bolestivé, nemožnost chodit, spát, špatná nálada. Po 2 dnech aplikace LAS viditelné zmenšování hloubky rány, radostnější nálada, po týdnu rána je dorostlá do úrovně okolní kůže. Po měsíci rána velikosti 2 cm, po 2 měsících dorostlá celá.

 

Název problému - Šedivějící vlasy

Název použitého produktu - Lavyl Hair

Použití (dávkování) - Týdenní kúra + po každém umytí

Délka použití a výsledek - Týden,... vlasy se zbarvují do původní barvy, jednotlivé šedivé vlasy mizí. Stručný popis Není co dodat.

 

Název problému - Artróza třetího stupně v kolenou - paní 88 let!

Název použitého produktu - Lavyl Auricum, Lavyl Auricum Senzitive, Lavyl Lymph

Použití (dávkování) - 3x - 4x denně na obě kolena a na křížovou kost dole na páteři a na zátylek

Délka použití a výsledek - 3 měsíce výrazný výsledek, 9 měsíců vyléčení (stříkáme pořád už 3 roky)

Popis - Maminka ve věku 88 let měla artrózu třetího stupně v kolenou.

Na doporučení jsem zakoupila malé balení (50 ml) Lavyl Auricum a maminka jej začala požívat 2x denně na obě kolena. Po vystříkání celého spreje mi řekla, že to asi nefunguje. Mě to nedalo a řekla jsem si, že to bude chtít delší a častější použití a koupila jsem ještě jedno malé balení a řekla, mami, budeš stříkat 3x - 4x denně a uvidíme…

Když měla vystříkanou asi půlku toho druhého Aurika, tak mi řekla, hele, ono se asi něco děje! Cejtim, že je to lepší a kolena mě tolik nebolí. Tak říkám, mami to je paráda, stříkej dál.

Následně jsem zakoupila už veliké balení Lavyl Auricum Senzitiv a maminka stříkala pravidelně 3x - 4x denně na obě kolena a na křížovou kost dole na páteři a na zátylek.

Kolena byla pořád lepší a lepší, říkal to i pan doktor, ke kterému chodila maminka na kontroly.

Zhruba po půl roce stříkání, mi mamka volala, že jí kolena začaly bolet. Tak jsem zjišťovala a hledala a zjistila jsem, že když to roste a zlepšuje se to, tak to bolí. Řikám jí, mami, stříkej dál, to je dobře, ono to tam pracuje.

Bolelo jí to zhruba 3 týdny a pak to přestalo.

Doktor jí řekl, že má kolena lepší, že to nechápe, ale že jí ta CHRUPAVKA DOROSTLA.

Pak jsen koupila mamince i Lavyl Lymph, to bylo taky peklíčko, říkala, že jí bylo pár dnů špatně, ale pak to zase přestalo.

Zhruba po roce a půl stříkání Aurica jí řekl pan doktor, že už má kolena zdravé. Že íj ta chrupavka dorostla.

Teď už je to 3 roky, maminka stříká Auricum už jen 2x denně a vždy jen tak dva měsíce v roce i Lymfu. Kolena už jí nebolí a běhá jak čamrda. :D 

Myslím, že když má někdo artrózu 4ku nebo 5ku, tak už neni co regenerovat, žádné buňky chrupavky tam nejsou, ale kdo má do trojky, tak to je Lavyl zázrak a chrupavky za čas dorostou.

Jsem ráda, že jsem se s vámi mohla o to podělit a přeji všem moc úspěchů a také taková zdravá kolena.

 

Název problému - Nepevná kůže těla a obličeje

Název použitého produktu - Lavyl Body

Použití (dávkování) - Ranní natření pokožky těla i obličeje. Délka použití a výsledek Po 3 dnech pevnější a vypnutější pokožka. Stručný popis Po natření krémem příjemný pocit na těle i duchu.

 

Název problému - Svědivé štípance

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive

Použití (dávkování) - 1x stříknutí Délka použití a výsledek téměř okamžitý účinek.

 

Název problému - Hemoroidy

Název použitého produktu - Lavyl Allin (čípky)

Použití (dávkování) - 1 čípek 3x denně, dále 1 čípek každý den až do spotřebování celého balení

Délka použití a výsledek - při prvním užití okamžitá úleva, ale vrací se, chce to dlouhodobější použití...

 

Název problému - Poranění

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive

Použití (dávkování) - Délka použití a výsledek asi do minuty zastavení krvácení a zhojení při dalších dvou aplikacích.

 

Název problému - Zanícená dáseň

Název použitého produktu - Lavyl 32

Použití (dávkování) - Asi 3 x aplikace a úleva

 

Název problému - Rýma

Název použitého produktu - Lavyl Nose

Délka použití a výsledek - 3x až 5x denně při rýmě (do dvou dnů rýma pryč)

 

Název problému - Zánět močového měchýře

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 4 oblasti na těle

Délka použití a výsledek - Jednorázově, druhý den bez příznaků potíží.

Stručný popis - V odpoledních hodinách přijel klient a stěžoval si na počínající zánět močového měchýře. Cítil bolest v podbříšku a pálení při močení. Aplikovala jsem Lavyl Auricum 1 x na oblast močového měchýře, 1 x obratel C7, 1 x pravá a 1 x levá strana v oblasti ledvin.

 

Název problému - Bodnutí včelou

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - jednorázově

Délka použití a výsledek - Po chvíli zůstala červená ploška - asi jako dvacetikoruna.

Stručný popis - Pozvala jsem kamarádku a předvádím jí produkty Lavylites. Protože je zdravá tak jsem jí postříkala jen zápěstí, aby si mohla očichat a vnímat. Seděly jsme venku na sluníčku a ona měla ruce volně položené na nohou a najednou přiletěla včela sedla jí na ruku tak 10 cm od zápěstí a bodla jí. Aniž by jí co kdo udělal. Tak jsem postříkala Lavyl Auricem bodnutí a sledovaly jsme jak pupenec roste do výšky. Po chvíli splaskl. Zůstala červená ploška - asi jako dvacetikoruna. Obě jsme se radovaly a hlavně ona, že jí to vůbec nebolí. Pak se smála, že mám dobře vycvičené včely, že potřebovala příklad, tak jí vyhověla. Následně si koupila Lavyl Auricum i Lavyl 32 (na ústní dutinu) a hned odpoledne volala, že je to tak čistý pocit, jako když byla na dentální hygieně.

 

Název problému - Ošklivá rána na noze, která se hojí už přes měsíc

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - zatím 2 postříkání

Délka použití a výsledek - Zatím 2 dny, krásně se hojí - Po druhém nastříkání se dějí věci, urychluje to hojení - strup se vylupuje a krásně se to hojí.

 

Název problému - Italský chrt – vyhřezlé střevo

Název použitého produktu  - Lavyl Auricum Sensitive

Použití (dávkování) - 2 x denně

Délka použití a výsledek - 6 dní – konečník OK

Stručný popis - V rodině ochořel "značkový" italský chrtík, pejsek, který nebyl nejlevnější...měl problém s konečníkem, něco jako vyhřezlé střevo nebo co, měl naplánovanou návštěvu k veterináři... majitel byl zaneprázdněn a návštěvu odkládal... po 6 dnech, kdy bylo aplikováno Lavyl Auricum Senzitive 2x denně na psa, přímo na konečník, se vše zatahovalo až majitel usoudil, že k veterináři nepůjde, že by to bylo zbytečné.

 

Název problému - Bolest dolní končetiny

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3 x denně postříkat a 3 denně 3x stříknout LA do vody a vypít

Délka použití a výsledek - 4 dny – výsledek OK

Stručný popis - Od února jsem měla velkou bolest v pravé končetině, bolest byla putovní - hýždě, lýtko, stehno... Nikam jsem nechtěla chodit, byla jsem totálně otrávená, nezabíraly injekce, jen po Ibalginech byla na chvilku úleva... Doktoři mně od bolesti nedovedli pomoci... Po 3 denním stříkání končetiny Lavyl Auricem 3 krát denně jsem začala cítit značnou úlevu, po čtyřech dnech bylo bez bolesti. Vrátil se mně úsměv a úplně jsem se vyměnila. Najednou jsem mohla chodit do a ze schodů, nasedat a vysedat bez potíží z auta... Což od února do srpna moc nešlo, je mně přes čtyřicet a pohybovala jsem se jako důchodce po operaci.

 

Název problému - 91 letý dědeček - apatie

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3 x denně

Délka použití a výsledek - 7 dní – začal komunikovat, sám se nají, nemusíme ho krmit a mixovat mu stravu, poznává nás.

Stručný popis - Velkým a krásným příkladem, že je tady něco tak úžasného, je můj 91 letý děda. Je už více než rok ležák, moje maminka (jeho dcera) se o něho stará s velkou trpělivostí a laskavostí... Už nás nepoznával, stával se apatickým, tak nějak se už očekával konec... Dědečka maminka začala stříkat Lavyl Auricem a postupně do týdne se jeho stav rapidně zlepšil, sice neběhá, ale začal komunikovat, sám se nají, nemusí ho maminka krmit a mixovat mu stravu. Poznává nás a má opět svůj inteligentní humor, sleduje Šlágr a je zase mezi námi takový, jakého jsme znali. Lavyl Auricum, to ten může za vše dobré, děkuji.

 

Název problému - Bolest kyčle – zkušenost lékařky

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Dle popisu

Délka použití a výsledek - Viz popis Stručný popis

Stručný popis - Dnes jsem měla klientku s onkol. onemocněním a metastázami v kostech a játrech - SI skloubení a bolela ji kyčel, do boku... Nastříkala jsem Lavyl Auricum na srdeč. čakru, na jazyk a vdechla, 3. oko a do obl. korunní čakry a na 7. krční obratel na krku - po 1 vstřiku, paní se zamotala (seděla), šíleně se rozplakala, asi po 10 min obrovská úleva, zklidnění a kyčel ji přestala bolet. Samozřejmě nevím, jak dlouho...ale efekt okamžitý. Cítila úplně vlnu jakési energie...

 

Název problému - Zánět zubů

Název použitého produktu - Lavyl 32

Použití (dávkování) - 2 x denně

Délka použití a výsledek - 3 dny – zánět tak nepatrný, že stačilo jen dočištění zubních kanálků

Stručný popis - Dala jsem Lavyl 32 kamarádce, která prodělala zánět nosních dutin, čelních dutin, trojklanného nervu. Nakonec se zánět usadil v ústní dutině. U jednoho nejvíce postiženého zubu došlo k takovému zanícení a bolestivosti, že se musel vytáhnout i nerv. Zánětem byly napadeny dva okolní zuby. Paní nemohla několik dnů jíst, neustále trpěla bolestí celé čelisti. Přípravek měla doma, ale nevěřila mu. Zuby si běžně čistí 15 minut dvakrát denně a používá značkové zubní pasty. Představa, že zubní pastu nebude používat byla pro ni nepřijatelná, jelikož měla obavy o dopad na zubní hygienu. Čekala ji kontrola u zubní lékařky a bála se výtky, že nepečovala o zuby. Po několika delších telefonátech se rozhodla Lavyl 32 použít. Za dva dny hlásila zlepšení a její okolí zaznamenalo a obdivovalo větší lesk zubů. Třetí den po používání Lavylu 32 již byl zánět tak nepatrný, že stačilo jen dočištění zubních kanálků. Cítí se dobře. Přípravek chce dále používat.

 

Název problému - Tenisový loket - zkušenost lékařky

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Jednorázově viz popis

Délka použití a výsledek - 1 aplikace - bolest ustala

Stručný popis - Byla jsem u kadeřnice a všimla jsem si, že má pr. loket v pružné ortese... Tak se ptám, co jí je... že má tenis. loket, už od května a že ji to pěkně štve, neb se jí blbě stříhá a i drží fén a domácí práce nemluvě. Tak já, jestli chce něco zkusit ... ona že jo... nastříkala jsem jí Auricum na loket - asi 5 vstřiků, na 3. oko, na bod GW 7 na krku (7. obratel) a do korunní čakry.... a za chvíli začla kroutit rukou, že jako fakt to je o 1/2 lepší a než mne dostříhla, tak o ruce téměř nevěděla.

 

Název problému - Bolest zad před porodem

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Jednorázově

Délka použití a výsledek - Bez bolestí

Stručný popis - Kamarádka, pár dní před termínem porodu... manžel jí nastříkal celá záda Lavyl Auricem... a včera, "běhala" bez křížových bolestí a cítila obrovskou úlevu...

 

Název problému - Bolest hlavy a nachlazení

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2 x po 15 min dle popisu

Délka použití a výsledek - Hlava přestává bolet

Stručný popis - Vrátila jsem se po 22 h ze své ordinace a dcera, co odlétá v úterý do Anglie, na mne, že má hlavu jak dubovej sud, bolí ji, "bobtná", expanduje, že má rýmu a pšíká a tlačí ji oči.... Tak jsem jí postříkala Auricem celý obličej a hlavu a GW 7, za 10 min úleva, za dalších 15 min jsem udělala totéž s Auricem Senzitiv... a před chvílí na mne "držkovala"... tak se ptám... a tebe už hlava nebolí.... odpověď..."jé, skoro ani ne..."

 

Název problému - 90 letý muž - Oteklá a bolavá noha

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2 x denně

Délka použití a výsledek - 7 dní – OK

 

Název problému - Akutní bolesti v křížové oblasti zad a za krkem

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2x vlevo, 2x vpravo na křížovou oblast, 1x levé rameno, 1x pravé rameno, 1x za krk

Délka použití a výsledek - Aplikováno večer před spaním, po celodenním náporu, pouze jedenkrát.

Stručný popis - Do pěti minut veliká znatelná úleva, dobrý spánek, ranní vstávání bez problémů.

 

Název problému - Silná virová rýma s příznaky alergie, svědění nosu, nosohltanu a očí, tlak v hlavě

Název použitého produktu - Lavyl Nose

Použití (dávkování) - 3x denně 1x šplíchnutí do každé nosní dírky

Délka použití a výsledek - 3 a půl dne

Stručný popis - Po první aplikaci pálení v nose, po hodině naprosto pohodové smrkání, v noci vždy plně funkční a průchodná jedna nosní dírka. Bez bolavého nosu a úporného smrkání. Alergie zmizela během prvního dne, úleva významná. Třetí den večer výrazné zhoršení stavu, téměř návrat k původnímu stavu, aplikováno ještě po čtvrté – na noc. Čtvrtý den ráno po ranní aplikaci během dopoledne kompletní uzdravení.

 

Název problému - Čerstvá jizva po kompletní sterilizaci šestileté fenky se 12-ti stehy na břichu

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive

Použití (dávkování) - Poprvé hodinu po operaci večer 4x na jizvu, další dny 3x denně 4 střiky na jizvu po dobu 10-ti dní

Délka použití a výsledek - Druhý den večer po operaci sejmutí ochranného vějíře, fenka neměla tendenci si jizvu škrábat ani olizovat, sama se nastavovala k aplikování výrobku. Třetí den po operaci brala balonek a měla tendence aportovat, což jsme nepovolili. Čtvrtý den po operaci při kontrole u veterináře jsme mu nabídli možnost vyndat stehy. Zásadně odmítl i když konstatoval, že rána vypadá velmi dobře. Stehy jsme nechali na vlasní žádost vytáhnout v úterý, tedy 7 dní po zásahu. Byly zcela zarostlé a fenka trpěla. S některými lidmi je opravdu těžké pořízení!!

Stručný popis - Musím uznat, že jizva byla perfektně zašitá, to na obranu jinak zatvrzelého veterináře. Dnes jizva není defakto vidět, jen tenoučká spára, jako po laserové operaci.

 

Název problému - Dlouhodobé problémy s vlasy, zplihlost, mastné vlasy, někdy lupy, mytí hlavy nutné ob den. (žena 47 let)

Název použitého produktu - Lavyl Hair

Použití (dávkování) - 1 x týdně vmasírováno po mytí vlasů

Délka použití a výsledek - Ihned po prvním použití vlasy načechrané, po třech použitích (1x týdně) si paní může mýt vlasy 1x za čtyři dny

Stručný popis - Velmi spokojená

 

Název problému - Suchý dráždivý kašel i v noci, muž 19 let (kuřák)

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2x na prsa zepředu, 2x mezi lopatky, 1x za krk, 2 x denně

Délka použití a výsledek - Během dne se suchý kašel uklidnil, změnil se v pohodlné vykašlávání velkého množství hlenů podivných barev. Třetí den dotyčný přestal kouřit a nyní je bez problémů.

 

Název problému - Silný zánět močového měchýře

Název použitého produktu - Lavyl Allin (čípky) + Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Čípky 3 dny po 12h, potom 1x denně, Auricum orálně 3x denně 2 střiky do vody

Délka použití a výsledek - Do 15 minut bez bolesti, do hodiny bez krve, zcela vyléčeno do týdne

Stručný popis - Cca jednou za pět let opakující se velmi silný zánět močového měchýře, provázen silnými bolestmi a močením krve. V minulosti léčba pouze jedním druhem antibiotik, které zabíraly až po dvou dnech. Při posledním onemocnění močových cest opět těžký nástup s velkými bolestmi, použit čípek, velká úleva od bolesti do 15 minut, následující první močení již bez krve, tři dny užíváno 2x denně, potom 1x, doužívaná celá krabička. Po zavedení čípku hodinu v horizontální poloze pro udržení čípku na místě. Vyléčeno bez antibiotik, pouze s čípky a Auricem a podpořeno urologickým čajem.

 

Název problému - Zánět ucha

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3x denně do ucha po dobu 2 - 3 dnů

Délka použití a výsledek - Po dvou dnech vyléčeno, třetí den jako prevence

Stručný popis - Pichlavá bolest v uchu, nadměrná tvorba mazu, vyléčeno bez návštěvy dokrota po dvou dnech užívání Lavylu.

 

Název problému - Zánět pochvy ze sinic

Název použitého produktu - Lavyl Allin (čípky)

Použití (dávkování) - 1 čípek

Délka použití a výsledek - 1 den

Stručný popis - Pálení v intimních oblastech, otok a zarudnutí, výrazná úleva do 15 minut po zavedení čípku, příznaky se zklidnily a do dvou dnů splaskl otok. Při užití dvou čípků by zřejmě příznaky odezněly ještě dříve.

 

Název problému - Akné

Název použitého produktu - Lavyl Auricum + Exyol SC (olej)

Použití (dávkování) - 1 – 2 týdny lokálního ošetření ráno a večer, potom dle potřeby

Délka použití a výsledek - 1-2 týdny

Stručný popis - Po vysazení antikoncepce problémy s pletí, akné na stranách obličeje, až na krku. Ráno i večer jsem používala Lavyl Auricum, akné se postupně začalo hojit a nové se přestávalo tvořit, po týdnu ale byla pleť znatelně čistší, ale dost vysušená z přídavku alkoholu v Lavylu a tak jsem začala pleť promazávat i olejovým přípravkem (Exyol SC) a kombinovala jsem oba přípravky. Opačný systém ale nefunguje (použití oleje přímo na akné) – je nutné jej nejdříve vysušit.

 

Název problému - Silné menstruační bolesti

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Dle potřeby na místo bolesti

Délka použití a výsledek - Vždy když začnou křeče

Stručný popis - V minulosti jsem mnohokrát druhý menstruační den v nesnesitelných bolestech dojížděla na pohotovost na injekci proti bolesti – křeče a migrény. Po vysazení antikoncepce tyto bolesti už bylo možné vydržet a vyvarovat se nemocnici, ale stále byly velmi silné a nepříjemné a v tyto dny jsem musela zůstat celý den ležet, křeče mě někdy i budí ze spaní. Tento měsíc jsem poprvé použila Lavyl Auricum a úleva od bolesti nastoupila do dvou minut. Ve chvíli záchvatu křeče nastříkat na vaječníky, bolest během dvou minut ustává, často se ale během dne či noci vrací, takže šplíchat vždy, když křeče začnou a během chvilky odezní. V případě bolestech hlavy a migréně používat Lavyl Auricum na místo bolesti – u mě jsou to spánky, dobré je přidat i krční páteř (často hlava bolí kvůli zablokování krč. páteře) a přidat i do pití.

 

Název problému - Nespavost a únava

Název použitého produktu - Lavyl 32 a Lavyl Auricum Senzitive

Použití (dávkování) - 1x ráno, 1x večer

Délka použití a výsledek - Harmonizace a nárůst energie

Stručný popis - Mnoho let mám problémy s nespavostí, které když se vrátí, trvají několik týdnů, měsíců, v tomto období jsem vždy velmi vyčerpaná a z toho depresívní. Lavyl 32 spray mi pomáhá vyrovnat disharmonie těla a mysli po probdělé noci a pomáhá taky zvýšit koncentraci a udržet pozornost, což bývá jindy docela velký problém.

 

Název problému - Virosa

Název použitého produktu - Lavyl Auricum + Lavyl Nose

Použití (dávkování) - 5krát denně auricum do krku z toho někdy do vody, nosní 3krát denně

Délka použití a výsledek - 3 dny, náklady na léčbu propočítány na cca 130 Kč

Stručný popis - Bez horeček, bolest v krku ustoupila rychle, nemoc nebylo nutné vyležet.

 

Název problému - Hormonální porucha

Název použitého produktu - Lavyl Auricum + Haevyl 3.I

Použití (dávkování) - Nedokážu určit, průběžně přípravky používám pořád, někdy 1krát denně, někdy víckrát, nepoužívala jsem je cíleně na hormonální poruchu, ale na bolest páteře a na virosu, toto byl pozitivní vedlejší účinek.

Délka použití a výsledek - Délka cyklu se upravila z cca 20dnů na 28, zkrácení doby menstruace na polovinu, krvácení místo velmi silného střední. Úbytek váhy o 5kg, bez změny stravovacích návyků.

 

Název problému - Zánět nadvarlete

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3-5 krát denně do slabin + bederní páteř

Délka použití a výsledek - Cca 10 dní

Stručný popis - Zarudnutí, otok vysoké horečky. Po 2dnech používání Lavyl Aurica + antibiotika rychlé odeznívání zánětu bez hrozící hospitalizace v nemocnici, po 7 dnech bez klinického nálezu, práce schopný.

 

Název problému - Zvracení, průjmy u psa

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 střik do vody, podáváno orálně injekční stříkačkou 3x denně

Délka použití a výsledek - Účinek okamžitý, podáváme pak i další den nebo dva pro prevenci

Stručný popis - Často trpívá na zažívací problémy, Lavyl Auricum okamžitě zastaví zvracení a od podání následující stolice už je tvrdá.

 

Název problému - Žaludeční infekce - pes

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 střik do vody, podáváno orálně injekční stříkačkou 3x denně

Délka použití a výsledek - Okamžitý nástup

Stručný popis - Chytl virózu a dvakrát po sobě se pozvracel, po první dávce Lavyl Auricum ještě znovu zvracel opakovaně v intervalu jedné hodiny, Lavyl jsme začali podávat častěji a už bylo vše v pořádku, nebylo nutné nasadit antibiotika (přestože dle slov veterinářky tuto virózu jiní psi léčili antibiotiky). Léčba byla podpořena dietou (rýže, mrkev, vývar).

 

Název problému - Pichnutí vosy - pes

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Lokálně po dvou hodinách první tři dávky, potom 2x denně

Délka použití a výsledek - Výsledek během hodiny, prevence den, dva

Délka použití a výsledek - Alergický na žihadlo, pichnutí do šňupáku, pro jistotu jsem dala i 1⁄2 tablety Zitrecu a k tomu šplíchali Lavyl Auricum, šňupák téměř nenatekl. V minulosti jsme léčili Zitrecem 2x denně 3 dny. Tentokrát jen 1x (pro jistotu), ale vyléčeno Lavylem.

 

Název problému - Sedřená noha - pes

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Lokálně 2-3x denně

Délka použití a výsledek - Týden

Stručný popis - Pes vletěl pod kolo, sedřená kůže od betonu na ťapce, odchlíplá část spodního polštářku. Léčeno pouze Lavyl Auricem, ťapku jsme po nastříkání zavázali, aby ji neolizoval, do týdne se uzdravila, veterinářka chválila, že se hezky zahojilo, nic nehnisá.

 

Název problému - Zarůstání nehtu na palci u nohy

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive

Použití (dávkování) - 3x denně 2-3 střiky na postižené místo, krk a záda

Délka použití a výsledek - Po 3 dnech změna, po pěti dnech vyléčen, rok a půl vleklý zdravotní problém

Stručný popis - Zarůstání nehtu na palci u nohy, hnis, zánět, neskutečná bolest 1,5 roku, nemožnost nosit obuv...

 

Název problému - Těžká angína, horečky

Název použitého produktu - Lavyl Auricum + Lavyl 32

Použití (dávkování) - Každé dvě hodiny Lavyl 32 do krku, Lavyl Auricum za krk, čelo a dutiny

Délka použití a výsledek - Do 18 hodin bez známky bolesti v krku, bez horeček.

 

Název problému - Tenisový loket, bolest

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Po jedno střiku a cca 20 minutách natáhla ruku a bolest znatelně menší

Stručný popis - 2 roky jsem nenarovnala ruku...

 

Název problému - Rakovina – nádor na hlavě – velikost 1,2 cm

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3x denně střik na postižené místo, krční páteř a do vody (vypít)

Délka použití a výsledek - 4 týdny – nádor z povrchu hlavy zmizel

Stručný popis - U kamarádky byla diagnostikována rakovina prsu (metastáze) a začaly se vyskytovat i další naleziště. Začala používat Lavyl Auricum lokálně i vnitřně. Po týdnu se viditelný nádor na hlavě začal zmenšovat a po 4 týdnech zmizel. Dále Lavyl Auricum aplikuje na další postižená místa i pije. K tomu používá zelené potraviny, pije čerstvé zeleninové šťávy, aloe vera a přešla na veganskou stravu. Tak uvidíme, jak brzy se uzdraví!

 

Název problému - Bolesti dásní, zánět, akné

Název použitého produktu - Lavyl 32 Toothmilk + Lavyl 32

Použití (dávkování) - 2x denně

Délka použití a výsledek - Už za 1 týden, uzdravení dásní, zánět odešel, zpevnění zubů

Stručný popis - Měla jsem poslední týdny problémy s dásněmi, bolely mě a jakoby se zuby trošičku kývaly. Navíc jsem měla akné na bradě a pod koutky úst, a i když se stravuji velice zdravě, nic mi nepomáhalo. Po dvou dnech používání Lavylu 32 Tothmilk v kombinaci s Lavyl 32 mi zánět zmizel, po 2 týdnech mně přestaly dásně bolet a akné zmizelo. Navíc po použití těchto dvou produktů cítím téměř celý den v ústech příjemnou čistotu a zuby jsou viditelně bělejší a pevnější.

 

Název problému - Pohmoždění žeber, bolest ramene a kolen v kloubech

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Žebra 3 dny 3x stříknutí na postižené místo, koleno a rameno 1x denně

Délka použití a výsledek - Žebra – po 3 dnech vyléčení, koleno a rameno – chronické bolesti – vždy na několik hodin bolest úplně zmizí, ale poté se musí aplikovat znovu, ale bolest se zmenšuje.

 

Název problému - Nezhoubná bulka u konečníku (reference lékařky)

Název použitého produktu - Lavyl Allin (tělové máslo) + Lavyl 32

Použití (dávkování) - 2 čípky + denní používání Lavylu 32 (i pití)

Délka použití a výsledek - 3 dny

Stručný popis - Nezhoubná bulka u konečníku zmizela už týden po použití čípků Lavyl Allin, ale pacientka průběžně používala Lavyl 32, který užívala denně i vnitřně. Má pocit, že to byl právě Lavy 32, který jí nejvíce pomohl.

 

Název problému - Plíseň na kůži

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2 x nástřik postiženého místa s odstupem dvou dnů

Délka použití a výsledek - Po dvou aplikacích problém na kůži zmizel.

Stručný popis - Měla jsem flíčky v podpaží - plíseň na kůži. S odstupem dvou dnů jsem provedla nástřik sprejem L"avyl Auricum na postižené místo, čtvrtý den jsem již flíčky na kůži neměla.

 

Název problému - Před lety mnohočetná fraktura páteře a zlomenina kotníku /mnohočetné zlomeniny hlezna

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 - 2 střiky na bolestivé místo

Délka použití a výsledek - Stříkám si jen při velkých bolestech

Stručný popis - Stačí mně 1 - 2 střiky na bolestivé místo a během chvilky cítím uvolnění. Jak na páteří tak na kotníku, který se mi začíná po 10 letech ozývat.

 

Název problému - Nachlazení z prochladnutí, rýma

Název použitého produktu - Lavyl Nose a Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Po 2 hodinách do nosu

Délka použití a výsledek - Vyléčeno do druhuhého dne bez lékaře, druhý den již nebylo potřeba v léčbě pokračovat

Stručný popis - Nejdříve jsem použila mořskou vodu k uvolnění dutin, poté jsem stříkala cca po 2 hodinách Lavylem Auricem na dutiny a hlavu a do nosu Lavyl Nose do nosu. Nepoužila jsem žádné jiné léky, druhý den jsem byla zdravá a mohla přednášet.

 

Název problému - Koleno, kyčel, před 2 lety zlomenina krčku - důchodkyně

Název použitého produktu - Lavyl Auricum a Lavyl Auricum Senzitive

Použití (dávkování) - Zpočátku častěji Lavyl Auricum na koleno a kyčel, po zlepšení Lavyl Auricum Senzitive jen ráno

Délka použití a výsledek - Mám dlouholeté problémy a bolesti kolena a 2 roky po operaci zlomeného krčku. Náročná a bolestivá pohyblivost s vozíčkem anebo holí pouze po bytě nebo jen naproti do obchodu. Léčba Lavylem Auricem 3x denně na koleno a kyčel. U kolena pomohlo hned, velká úleva. Pokračovala jsem dál, později Lavyl Auricum Senzitive jen 1x denně ráno a po pár týdnech jsem schopná znovu chodit na procházky.

Stručný popis - Nemusím brát anestetika na bolest a ničit si žaludek, pouze stříkám Lavyl. Mohu vřele doporučit, je to výborné. Dnes jsem prošla půl města, děkuji, děkuji, děkuji." Bylo mi doporučeno stříkat také přes zavřená víčka na šedý zákal, mám pocit „osvěženého" a více zaostřeného zraku. Je to opravdu univerzální pomoc.

 

Název problému - Zánět hrtanu, angína

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - První dva střiky po 15 minutách, poté každou půl hodinu v časovém rozmezí tří hodin – do úst vnitřně i zvenku na bolestivou oblast krku

Délka použití a výsledek - 3 hodiny, úleva hned po prvním použití

Stručný popis - Dorazila jsem líčit svatbu, nevěsta byla už týden nemocná s horečkami, bolestmi hlavy a krku, ale kvůli přípravám na svatbu neměla čas odpočívat a léčit se. Ve svatební den brzy ráno jela na pohotovost s akutním zánětem a angínou, dostala injekci, ale i tak se cítila stále nemocně, vyčerpaně, měla skelné oči, bolesti v krku. Měla jsem u sebe Lavyl Auricum, poradila jsem akutně stříkat v krátkých intervalech a na 15 minut si lehnout. Cítila okamžitou úlevu a nárůst energie hned po prvním použití. Díky Lavylu se postavila na nohy, užila si svatbu až do brzkých ranních hodin a cítila se dobře, poslala mi děkovný dopis ,,Bylo mi hrozně, ale vaše bylinky mě zachránily od nejhoršího... celý den jsem zvládla a moc si ho užila a dokonce jsem byla schopná jet i na dovolenou. Děkujeme. Ty "bylinky" jsou opravdu zázračné."

 

Název problému - Bolest zubu, zánět dásně, váček 

Název použitého produktu - Lavyl 32, Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Při bolesti opakovaně zevnitř na bolestivý zub a dáseň Lavyl 32, současně Lavyl Auricum zvenku na čelist a k uchu 

Délka použití a výsledek - 2 dny několikrát za den při bolesti, vyléčeno. Další dny už jen ráno a večer preventivně 

Stručný popis - Bolest stoličky a celé čelisti i s uchem, bolesti při skusu, oteklá dáseň, váček. Stříkala jsem několikrát za den při bolesti zevnitř na zub a hlavně dáseň Lavyl 32, současně zvenčí Lavyl Auricum na celou čelist a k uchu. Vždy úleva. Otok dásně splasknul po druhého dne, bolest ještě přetrvávala, další den téměř bez bolesti i při kousání. Během léčení se mi na jazyku a kolem zubu objevila drobná vyrážka jako projev detoxikace. Odezněla souběžně s vyléčením do tří dnů.

 

Název problému - Gynekologické potíže, zánět, křeče 

Název použitého produktu - Lavyl Allin (čípky) + Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) 2 – 3 x denně + aplikace postříkáním břicha 

Délka použití a výsledek čtyři dny - vyléčeno

 

Název problému - Žihadlo od vosy do čumáku pejska

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Několikrát za den + vstříknutí do vody a vnitřní aplikace 

Délka použití a výsledek - V jednom dnu bez napuchnutí a dalších negativ

 

Název problému - Průjem - pes 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Nastříkání do vody a peronální aplikace 

Délka použití a výsledek - 2 x , druhý den „bobky”

 

Název problému - Kožní boláky v hlavě – 4 roky 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum, pak Lavyl Hair a Exyol SC oil 

Použití (dávkování) ) - Několikrát denně 

Délka použití a výsledek - Rychlé zlepšení, doléčení 2 měsíce

 

Název problému - Hemeroidy 

Název použitého produktu - Lavyl Allin (čípky), potom Lavyl Auricum, nakonec Lavyl Auricum Sensitive

Použití (dávkování) - Lavyl Allin - 1x denně, 2 týdny Lavyl Auricum, 2 týdny Lavyl Auricum Sensitive 

Délka použití a výsledek - Měsíc a půl - kompletně vyléčeno 

Stručný popis - Dlouholetý problém s hemeroidy z důvodu sportu a sezení na nesprávném povrchu židle, dále dlouhé jízdy autem. V průběhu použití přípravků hned zabrali čípky, ale v půlce užívání se zase hemeroidy objevili. Lavyl Auricum trochu štípe, ale dá se vydržet. Lavyl Auricum Sensitive byl použitý už jenom pro jistotu.

 

Název problému - Bolesti zad 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Jeden střik 

Délka použití a výsledek - Okamžitá úleva

Stručný popis - Při cvičení jógy okamžitá bolest v oblasti křížů, až do neschopnosti narovnání. Použitím Lavyl Auricum do deseti minut pokračování v cvičení jógy bez následných problémů.

 

Název problému - Sněžná slepota 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Po jednom stříknutí na každé oko a 5 minut nechat zavřené 

Délka použití a výsledek - chvilka 

Stručný popis - Korejský horolezec lezl Mont Blank bez brýlí a u sestupu přestal vidět. Po aplikaci Lavyl Auricum na chatě do 10 minut znovu viděl a slezl do bezpečí.

 

Název problému - Kotníkový výron na horách 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Stříkání večer, ráno 

Délka použití a výsledek - 15 hod 

Stručný popis - kotníkový výron, velikosti větší meruňky, na horách. Po sestupu na chatu večer okamžité postříkání - otok částečně zůstal, ráno znovu postříkání - vznikla možnost bezproblémové chůze, v poledne šlo obout boty a bez problémů chodit. Další den 6 km sestup bez problémů a bolesti. Mírný otok zůstal ještě dva dny, ale bez jakéhokoliv omezení. 

 

Název problému - Tuhnutí nohou od pasu dolu 

Název použitého produktu - Lavyl Lymph 

Použití (dávkování) - Ráno a večer 

Délka použití a výsledek - Měsíc a půl 

Stručný popis - Dlouholeté problémy s tuhnutím nohou od půlky těla, hlavně ráno při vstávání. Celý problém vyřešen. 

 

Název problému - Zastavení krvácení 

Název použitého produktu - Lavyl 32 (nic jiného z Lavylu nebylo po ruce) 

Použití (dávkování) - Jedno stříknutí 

Délka použití a výsledek - 2 min 

Stručný popis - Ztržení strupu na holenní kosti a následné krvácení zastaveno do 2 minut.

 

Název problému - Trapéz křeče 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Jedno stříknutí 

Délka použití a výsledek - Výsledek do 10 min 

Stručný popis - Léčitelka pomocí plazmy a homeopatik. 2 roky nevyléčený problém do 10 min natrvalo zmizel.

 

Název problému - Bolest svalů kolem lopatky 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1 střik 

Délka použití a výsledek - Bez bolesti 7 dní 

Stručný popis - Masérka, dlouholetá bolest povolila na 7 dní, ale masírováním 12 hodin denně se bolest částečně vrátila. 

 

Název problému - Špatně zahojené - velice citlivý bok dlaně na ruce

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 stříknutí 

Délka použití a výsledek - 15 min - vyléčen 

Stručný popis - Natažené vazy na boku dlaně ruky, měsíce v bolestech, po použití Lavyl Aurica bolest natrvalo ustoupila. 

 

Název problému - Zánět čelisti 

Název použitého produktu - Lavyl 32 a Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 3x denně 

Délka použití a výsledek - 3 dny / 3x denně - otok ustoupil a zánět se ztratil 

Stručný popis - Otok celé pravé části obličeje a hnisavost v zubech zmizela po kombinaci Lavyl 32 zevnitř ústní dutiny a Lavyl Auricum zvenčí. Rozvrtané tři zuby byly do 24 hodin zdravé a otok do 3 dnů zmizel. Paní zubařka už jenom zaplnila vyléčené zuby. Lavyl Auricum jsem po vyndání vatiček ze zubů použila i střikem do zubů. 

 

Název problému - Bércové vředy 

Název použitého produktu Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 2x denně 

Délka použití a výsledek - Používáno měsíc – nádherný výsledek už po týdnu – po 3 týdnech téměř vyléčeno.

 

Název problému - Bolest kyčlů, kolen a zad 

Název použitého produktu Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Jednou - kompletní postříkání včetně třísel a krční páteře 

Délka použití a výsledek - Okamžitá úleva a schopnost po dvou letech udělat dřep a vyjít 12 schodů 

Stručný popis - Úleva, drží už 14 dní bez následného postříkání.

 

Název problému - Hojení po extrakci stoliček, broušení zubů, čištění kanálků, usazování korunek 

Název použitého produktu - Lavyl 32 

Použití (dávkování) - Před a po zásahu stomatologa, při bolesti (každou hodinu), večer 

Délka použití a výsledek - Používám průběžně 3 měsíce, nyní již jen 2x denně 

Stručný popis - Podstoupila jsem celkovou rekonstrukci všech stoliček v ústní dutině a jednu extrakci. To, co se dříve hojilo týden až 14 dní a po zásahu jsem si alespoň 1x vždy musela vzít prášek na bolest. Při použití Lavyl 32 se to obešlo bez utišování bolesti a vše se hojí jistě o třetinu až polovinu rychleji. Rychleji mizí otoky, zuby jsou hladké čisté. Zároveň ale používám na otoky tělové svíce (vždy ale s odstupem tak půl hodiny před nebo aplikaci). Dohromady působí ještě lépe. Zároveň mi Lavyl 32 pomáhá pro mírné zvýšení slinění (mám Sjöngrenův syndrom – autoimunitní onemocnění, při kterém je velice omezeno slzení a slinění). I mírné zvýšení tvorby slin je pro mne důležité.

 

Název problému - Zhnisaná část konce amputovaného prstu netopýra

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - 1x při zjištění problému, 1x preventivně 

Délka použití a výsledek - Stačilo dvakrát stříknout 

Stručný popis - Lavyl Auricum Sensitive jsem použila po vymačkání hnisu z konce křídla, obyčejně dostávají netopýři na tyto problémy antibiotika. Stříkla jsem 1x večer s tím, že kdyby problém trval, dopravím netopýra na veterinu, ale nebylo třeba. Netopýr nejevil známky toho, že by mu aplikace nějak vadila, ale je pravda, že je zvyklý na běžné ošetřování a na lidi.

 

Název problému - Desinfekce a hojení křídla – netopýr 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - 2 vstřiky přímo na postižené místo 

Délka použití a výsledek - 3 dny, zhojeno 

Stručný popis - Netopýr si okousal nekroticku tkáň na křídle do krve. Aplikace 1x večer, druhý den ráno a večer a dál se již nic neobjevilo, dál se neokusoval. Netopýr je v této době již měsíc bez problémů, aplikace tomuto netopýrovi vůbec nevadila, v klidu držel a ani se nepohnul, přestože přípravek dost voní a silné vůně netopýry stresují. Z tohoto důvodu je používám jen opravdu když je to nutné. Netopýr je zvyklý na lidi.

 

Název problému - Bolesti hlavy

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive a Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - každou půlhodinu na čelo a zátylek 

Délka použití a výsledek - Lavyl Auricum Sensitive - 3 dny – beze změny Lavyl Auricum - 3dny - bolesti zmírněny 

Stručný popis - Dříve velice časté bolesti hlavy od krční páteře (2x po tři dny, vždy během asi 10 dnů). Po braní autopatie potíže na rok vymizely. Stříkala jsem Lavyl Auricum na zuby, na to mi to pomohlo, ale začaly opět bolesti hlavy po tři dny během jednoho týdne. Nejprve jsem použila Lavyl Auricum Sensitive (alkoholové Lavyl Auricum jsem neměla), stříkala jsem jak šílená a nic, vzala jsem si prášek, který hned zabral, protože jsem již odvykla medikaci. Druhý a třetí týden, kdy se bolesti znovu objevily, jsem si nastříkala Lavyl Aauricum, bolesti se zmírnily do té míry, že jsem vydržela bez prášku, ale trvaly jako obvykle 3 dny. Od té doby, je to již dva měsíce, jsem opět bez bolestí hlavy. Znovuobjevení bolestí hlavy přičítám čištění organizmu, možná po používání Lavylu 32, který jsem opravdu hodně používala na zuby.

 

Název problému - Bolesti karpálního tunelu na pravém zápěstí 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 2 vstřiky na zápěstí 

Délka použití a výsledek - Vždy dva dny 

Stručný popis - Bolí mne karpály po delší práci na PC, nebo práci, kde opravdu hodně používám pravou ruku. Používám na to tělové svíce, ale protože jsem je neměla po ruce a byla jsem v zaměstnání, použila jsem Lavyl Auricum. Zabralo to velice rychle, na bolest jsem úplně zapomněla až večer jsem si uvědomila, že mne ruka nebolí. Pro jistotu jsem vstříkla ještě jednou večer. Když se objeví problémy s karpálem a nemohu použít svíce, stříknu Lavyl Auricum 2x za den a je pokoj.

 

Název problému - Neslzím, syndrom suchého oka – pocit pálení a písku v očích 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - Při potížích každou půlhodinu a na večer před spaním 

Délka použití a výsledek - Při potížích 2x vstřik na zavřené oči – za chvíli úleva 

Stručný popis - Nepoužívám klasické Lavyl Auricum s alkoholem, protože nemohu zcela dovřít oko. Používám tedy Lavyl Auricum Sensitive, i když působí mírněji. V kombinaci umělých slz, Aurica a omezení práce na PC je výsledek velice dobrý, dříve jsem na PC nemohla pracovat vůbec. Dnes mi již dvě hodiny práce denně téměř nevadí. 

 

Název problému - Spáleniny 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1x při popálení 

Délka použití a výsledek - Do doby, kdy to bolí 

Stručný popis - Občas se spálím o horké nástroje při práci. (pracuji s kahanem) Hned stříknu Lavyl Auricum a puchýř nenaskočí a popálenina nebolí. Cítím ji, ale nebolí. Stříkám maximálně 3x za den po dobu dvou dnů, víc není třeba, spálenina nikdy není většího rozsahu. 

 

Název problému - Svědivý vaginální výtok - mykoza 

Název použitého produktu - Lavyl Allin (čípky) + Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1x na noc jeden čípků, celkem 5 kusů, Lavyl Auricum 5x denně zevně

Délka použití a výsledek - 14 dní 

Stručný popis - V minulosti jsem často trpěla na mykozy, pomáhá mi trvalé omezení sacharidů v jídle a zásaditý životní styl. Jsem ale v přechodu a trpím suchostí sliznic, takže se to znovu objevilo. Měla jsem jen 5 čípků, které jsem použila vždy na noc, přes den jsem stříkala Lavyl Auricum. Pálilo to jako čert, ale pak následovala úleva. Než mi došly další čípky, potíže zmizely, i když jsem pak již stříkala jen Lavyl Auricum a prováděla 2x denně výplach naředěným propolisem. Nyní jsem již měsíc bez potíží, takže zdá se, že je vše ok.

 

Název problému - Stres spojený se stažením krku

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) při potížích – 1x na krk a 1x na zátylek a 1x na srdeční čakru 

Délka použití a výsledek - Asi jeden týden, úleva 

Stručný popis - Vypořádávala jsem se s odchodem pejska vlivem stáří, to s vámi zacvičí ať chcete, či ne, Přitom je třeba chodit do práce a fungovat. Myslím, že v rámci možností mi to pomáhalo poslední těžký týden s mým psím přítelem přežít lépe. Na zátylek jsem stříkala sobě i jemu (na místo za „kohoutkem"), pozorovala jsem zklidnění. Snad to tak bylo dobře. 

 

Název problému - Blokace krční páteře u dítěte 8 let 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum a Lavyl 32 

Použití (dávkování) - Ihned po blokaci Lavyl Auricum, Lavyl 32 v mezičase 

Délka použití a výsledek - 3 dny do vymizení problému 

Stručný popis - Zkušenost mé praneteře Děvče 8 let – blokace krční páteře při špatném pohybu. Nešlo o úraz, ale v minulosti se jí to již jednou stalo. Nemohla otočit hlavu, svalstvo se stáhlo, měla bolesti, plakala. Hned nastříkán Lavyl Auricum za krk, obalena šálou a zafixováno. V noci spala, ráno mírná úleva, ale bolesti stále, hlavu neotočila. Odpoledne byla na reflexní terapii, ale protože Lavyl Auricum zapomněli doma, byl jí stříkám 2x Lavyl 32. Pak pokračovali s Auricumem a mírným cvičením. Třetí den byla bez bolestí a prý i bez potíží. Čtvrtý den absolvovala dokonce dlouhou dvanáctihodinovou cestu autobusem domů (dívka je cizinka) a potíže se jí již nevrátily.

 

Název problému - Popálení se zapečenou pryskyřicí

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 8 x 2 stříknutí

Délka použití a výsledek - Přes noc vymizení problému 

Stručný popis - Při spalování dřeva na zahradním ohništi začal doutnat jeden z borových špalků, které máme u ohniště na sezení. Špalek jsem rychle chytil a odkutálel dál. Neuvědomil jsem si, že jsem si chvíli před tím sundal rukavice, tak se mi podařilo nabrat ukazovákem roztavenou pryskyřici ze špalku. Bolest byla docela velká, velmi rychle prst otekl, strčil jsem ruku za výrazného nadávání pod vodu a běžel si pak domů nastříkat Lavyl Auricum na prst. Bolest po nástřiku (vždy 2 střiky) mizí okamžitě, za chvíli se vrací, ale je menší. Musel jsem opakovat několikrát po pár minutách, než bolest téměř vymizela. Za hodinu odpadly zbytky připečené pryskyřice, znovu jsem nastříkal, večer zase. Postřiků bylo asi celkem 8 x 2 . Prst vypadá jako ostatní, žádný otok, puchýře, bolest atd. Jsem velmi mile překvapen.

 

Název problému - Nemocné srdce, arytmie, vysoký krevní tlak...řekla bych "nemoc manažerů",kteří pracují na 130% i více…

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive, Lavyl 32, Lavyl Body 

Použití (dávkování) - Jedenkrát denně 

Délka použití a výsledek - 2 měsíce 

Stručný popis - Manžel více než 5 let užívá Vasocardin 200. V srpnu navštívil Zappoer centrum, na přístroji Oberon mu byla vyhodnocena různá plísňová zatížení, nemocné srdce, parazitální zátěže, nemocná játra, slinivka, ledviny, rovněž velká zátěž těžkými kovy… Absolvoval 4 hodiny na plazmovém generátoru, užíval asi 1,5 měsíce křemelinu, na lačno lektvar z česneku a citronů, ale hlavně každé ráno čistil zuby Lavyl 32, potom si postříkal obličej Lavyl Auricum Sensitivem, natřel si Lavyl Body obličej a když si vzpomněl, tak asi obden si postříkal hruď, rameno a aplikoval vždy i stříknutí za krk. Ještě využíval cca 3-5 čípků. Začal detoxikaci - těžké kovy Solvyl Fullflex + Solvyl CC (před kontrolou využíval pouze 1/2 kapiček). Po 2 měsících byl diagnostikem v centru kontrolován… 70% zlepšení, zdráv… myslím si ,že hlavně přispěla k tomuto výsledku komplexní Lavylites kosmetika. Když mu byl ukázána křivka srdce, s kterou přišel v srpnu, potom křivka srdce, jak má vypadat a křivka srdce, kterou má nyní - tedy po 2 měsících s Lavylem, tak ta nynější je totožná s křivkou, která je u zdravého člověka a je zcela bez zátěže. Nemá žádné velké zátěže z těžkých kovů a i jiné orgány jsou v normě a není třeba dalších léčení. Neustále mě tato "kosmetika" Lavylites překvapuje a usvědčuje, že je tady opravdu NĚCO co ani netušíme... Shodné stanovisko má i moje kamarádka, lékárnice a paní magistra, která jak tvrdí, vždy vyzkoušela ledacos na klienty i rodinu, ale po čase se vždy potíž znovu objevila, ale tady se opravdu děje to NĚCO... Děkujeme pane Jakabovicz.

 

Název problému - Úraz, tržné zranění kovovým předmětem pod okem 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive + Lavyl Body

Použití (dávkování) - 1 krát denně až 2 krát denně 

Délka použití a výsledek - 8 dní 

Stručný popis - Manželovi upadla z výšky cca 5m na lícní kost kovová - těžká tyč. Rána krvácela a bolela. Po aplikaci Lavyl Auricum Sensitive bolest a krvácení ustalo, dále jsme i ledovali. Později jsme použili Lavyl Body a to každý den až dvakrát. Po 8-9 dnech monokl pod okem úplně zmizel a tržná rána, ta se zahojila téměř okamžitě, druhý den už vůbec nebyla vidět. Jen pod okem modřina a ta se po Lavyl Body krásně do 8-9 dnů úplně vstřebala.

 

Název problému - Zubní kámen, kazivost zubů 

Název použitého produktu - Lavyl 32 

Použití (dávkování) - 2x denně - ráno a večer po vyčištění zubů 

Délka použití a výsledek - Kontrola u zubaře po 3 měsících užívání - chrup bez zubního kamene i bez nutnosti ošetření 

Stručný popis - Od mládí každá návštěva u zubaře = "vrtání", větší tvorba zubního kamene, odkrývání krčků.

 

Název problému - Bolení břicha 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Postříkání břicha, dva střiky do skleničky s vodou a vypít, a postříkání krční páteře
Délka použití a výsledek - Bez bolesti do 10 min 

Stručný popis obyčejné, klasické křeče v břichu vyřešeny do 10 min

 

Název problému - Pokousaný pes měl zanícený sval 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - 1x při operaci, 1x po týdnu při kontrole 

Délka použití a výsledek - 3 týdny zatím obnovení svaloviny 

Stručný popis - Pes pokousaný jiným psem. Zanítila se rána, hnisání až k páteři. Teprve 1 měsíc po se dostal k veterinářce, která použila Lavyl Auricum Sensitive při operaci. Rána se zklidnila, už šití bylo vidět zlepšení. Už 3.den zjistila, že se vytváří nová tkáň.

 

Název problému - Únavový syndrom 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Ráno 3x nastříkat na srdce a vzadu na krk 

Délka použití a výsledek - 2 týdny - cca 90% zlepšení! 

Stručný popis - Již po prvním nastříkání na přednášce jsem zaznamenala obrovský přísun elánu a energie - hned od druhého dne! To mi vydrželo asi týden a pak jsem se musela začít znovu a opakovaně stříkat pro trvalejší efekt. Po týdnu vždy cítím, že musím na čas přestat, dostavuje se jinak velká únava (jakoby detoxikační reakce). Stříkám pak vždy když pociťuji příznaky únavového syndromu. Myslím, že je zároveň zapotřebí změnit i životní styl (zdravější jídlo, pohyb, duševní pohoda) pro udržení příznivého stavu.

 

Název problému - Obnažené krčky zubů 

Název použitého produktu - Lavyl 32 

Použití (dávkování) - 1 střik ráno a 1 večer na obnažené krčky 

Délka použití a výsledek 1 týden - krčky zatažené 

Stručný popis - Bylo to po návštěvě u zubního lékaře po vyčištění zubního kamene a vyleštění zubů a po konstatování, že s těmi krčky se už nic dělat nedá.

 

Název problému - Bolest zubu, otok 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1x stříknutí 

Délka použití a výsledek - Do hodiny 

Stručný popis - Můj tatínek měl v důsledku bolesti zubu a dásně na levé tváři dole otok velikosti pingpongového míčku, po aplikaci Lavyl Auricum k úžasu všech očividný ústup otoku a úleva od bolesti během hodiny.

 

Název problému - Ztráta citu v prstech, karpální tunely

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Sporadicky 

Délka použití a výsledek - 3 týdny 

Stručný popis - Paní 86 let po nepravidelné aplikaci znovu citlivost v konečcích prstů

 

Název problému - Symptomy žlučníkového záchvatu - žlučník byl vyoperován před 5 lety 

Název použitého produktu - Lavyl Allin - 1/2 čípku (více doma nebylo, druhá polovina byla použita na opary)

Použití (dávkování) - Jednorázově

Délka použití a výsledek - Okamžitě a ustoupení příznaků do 15 min.

Stručný popis - Starší pán, aniž by požil něco mastného či jinak dráždivého, silné příznaky koliky, i když byl žlučník před 5 lety odebrán, pocity na zvracení. Před cestou na pohotovost aplikace 1/2 čípku, při příjezdu na místo příznaky ustoupily a lékař předepsal Algifen…

 

Název problému - Začínající zánět středního ucha

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1x na ucho, 1x na krk, vatička do ucha s Lavyl Auricum 

Délka použití a výsledek - Do druhého dne bez bolestí. 

Stručný popis - Syn začínající zánět středního ucha. Pomohlo stříknutí 1x na ucho, 1x na krk, a namočená vatička s Lavyl Auricum do ucha. Do druhého dne byl bez bolestí.

 

Název problému - Hnisající rána + Zánět průdušek

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1 krát denně 

Délka použití a výsledek - 1 den 

Stručný popis - Kamarád měl dlouhodobě hnisající ránu, škrábnul se pod žebrem. Postříkání během dvou hodin - opakovaně, při obchodním setkání, večeři. Výsledek - po telefonu potvrzeno, že rána přestala hnisat a dotazování, kde se ten "zázrak" dá objednat :-).
Mimo jiné měl rovněž zánět průdušek, zřejmě z klimatizace, po postříkání na plíce, za krk - rovněž bez potíží.

 

Název problému - Bolest ramene 

Název použitého produktu - Lavyl Allin tělové máslo (čípky) 

Použití (dávkování) - 1 krát denně 

Délka použití a výsledek - 3 dny 

Stručný popis - Bolest ramene, bolest hlavně přes noc. Lavyl Auricum spray zabral jen sporadicky, po aplikaci čípku do konečníku - přes noc, bolest ustoupila okamžitě, ale přesto ještě 2 krát čípek aplikován. Vyléčeno.

 

Název problému - Velká zátěž těžkými kovy, plísně a jiné zdravotní problémy s tím související 

Název použitého produktu - Solvyl Fullflex, Solvyl CC 

Použití (dávkování) - 3 krát denně dle návodu

Délka použití a výsledek - Do celkového využívání kapek

Stručný popis - Odkovení 3 krát denně do 3 dcl sklenice s vodou 10 kapek Solvyl Fullflex, nejprve 3 dny jen kapky a po třech dnech se připojil nástřik sprayem Solvyl CC společně s užíváním kapek a to až do využívání kapek cca 3 týdny. Spray Solvyl CC aplikován na oblast ledvin, jater, předloktí, ale i jiná místa, kde byla cítit zátěž. 

Po třech týdnech kontrola na Oberonu (diagnost. přístroj, kde bylo zatížení zjištěno) a výsledek překvapující a uspokojivý. Candida (plíseň) žádná, 70% zlepšení. Celkový zdravotní stav uspokojivý.


Název problému - Hluboká rána, popálení 

Název použitého produktu - Lavyl Body 

Použití (dávkování) - 1 krát denně

Délka použití a výsledek - 3 týdny

Stručný popis - Popálení prstu - prostředníčku tavnou pistolí - až na kost. 

Ihned aplikován spray Lavyl Auricum, bolest ustoupila. Následně, vždy ráno Lavyl Body, okamžitě se začal tvořit strup a postupně se rána zacelila.

 

Název problému - Zhnisaný + oteklý palec pravé nohy

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1. den každou hodinu 1x (8x), 2. den 5x, 3. den 3x 

Délka použití a výsledek - Celková doba hojení - 3 dny 

Stručný popis - Odpoledne oteklý + zhnisaný palec pravé nohy vedle nehtu (velmi citlivý na dotek), druhý den ráno otok o 50 % ustoupil (mohla jsem si obout boty), další den se otok dále zmenšoval, 3. den večer nebylo po nějakém otoku a hnisání ani památky.

 

Název problému - Černá tečka v oku 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - 1 krát denně 

Délka použití a výsledek - Cca 1 měsíc 

Stručný popis - Pán 48 let, navštívil očního lékaře s tím, že vidí černou tečku v oku a není to příjemné. Lékař mu sdělil, že teček bude přibývat a nejde s tím nic dělat… Při začínajícím zánětu spojivek pán aplikoval na oči Lavyl Auricum Sensitive. Pán denně používá Lavyl Body - místo tělového krému, má za sebou odkovovací kůru Solvyl. Tečka v oku už není, ani žádná jiná. Pán si to uvědomil, až zaslechl referenci od druhého pána, kterému tečky z oka zmizely rovněž a pak, že nezmizí... :-)

 

Název problému - Plenková dermatitida

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - 2x denně 

Délka použití a výsledek - 3 dny 

Stručný popis - Půlroční holčička 5,5 měsíců, se osypala plenkovou dermatitidou. 2x stříknutí Lavyl Auricum Sensitive, druhý den výrazné zlepšení a třetí den naprosto čistá kůže. 

 

Název problému - Poraněná holenní kost - naraženina - otok jak koleno

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 3 stříknutí po úraze a cca 3 hodiny poté znovu 

Stručný popis: Domácí úraz, narazil jsem velkou silou na konferenční stolek, poranění holenní kosti a okamžitý otok velký jak další koleno. Aplikace ihned poté otok splaskl do 12 hodin bolet přestal téměř okamžitě, modřině to nezabránilo, ale mohl jsem normálně chodit bez jakékoliv nepříjemného tlaku v noze či bolesti, což obyčejně při stavu roztoušené sklerozy je poté ještě horší (nedostatek vápníku a větší křehkost kostí).

 

Název problému - Lymfatický systém při roztroušená skleróza

Název použitého produktu - Lavyl Lymph

Délka použití a výsledek - 14 dní podstatné zlepšení

Použití (dávkování) - ráno a večer 1 stříknutí na uvedené body na těle

Stručný popis - Mám roztroušenou sklerozu 11 let a můj lymfatický systém byl určitě velmi špatný, protože mám minimální pohyb a převážně jsem doma a pracuji u počítače. Po použití Lavyl Lymph a kontrole hodnot na speciálním přístroji bylo zjištěno, že můj lymfatický systém je ve skvělém stavu.

 

Název problému - Kolena při roztroušená skleróza

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2 – 3 stříknutí při bolesti 

Stručný popis - Mám roztroušnou sklerozu a pálivá bolest a tlak v kolenou bývá častým problémem po jakékoliv námaze či delším sezení. Bolest dokáže Lavyl Auricum téměř okamžitě snížit na přijatelnou a snesitelnou úroveň.

Délka použití a výsledek - Použití dle potřeby, ustoupení bolesti cca do 10 -15 minut

 

Název problému - Atopický ekzém + kožní moluska 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive

Použití (dávkování) - 1-2 denně na postižená místa + oblast jater 

Stručný popis - Syn /7 let/ má atopický ekzém od narození. Vyzkoušeli jsme řadu alternativní i klasické medicíny. Po aplikaci Lavyl Auricum Sensitive úžasné výsledky. Hlavně ruce, kterými se syn dotýká jiných dětí a děti si jeho nemoci všímají, se zcela zahojily, neuvěřitelně zvláčněly a na dotyk působí jako jemná zdravá kůže. Z 90% ustopila svědivost. 

Kůže v loketních jamkách a na nártech vykazuje také enormní zlepšení, kůže klidná s minimálním zarudnutím a svědivostí. U dcery aplikace na kožní moluska + ekzém v loketní jamce. Po týdnu redukce o 50% u molusek a téměř zahojený ekzém v loketní jamce. 

Délka použití a výsledek - 2 týdny aplikace, redukce zarudnutí a svědivosti o 90%.

 

Název problému - Silný kašel

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití a výsledek - za 7 dní vyřešeno

Stručný popis - Dva roky nekouřím. Přesto jsem trpěla ještě letos v létě otřesnými záchvaty kašle. Na plicním oddělení přes opakovaná CT a RTG vyšetření nenašli nic, vybrala jsem spoustu antibiotik, zaplatila nehorázné peníze za různá "kašlátka." Až jsem objevila produkty Lavylites. Nejprve jsem si jen stříkala do pusy Lavyl Auricum, s tím, že mi to na kašel nefungovalo, ale přestaly mi krvácet dásně. Pak jsem si Lavyl Auricum Sensitive začala stříkat pod jazyk a opatrně vdechovat. To už bylo mnohem lepší. A můj muž mi vždy večer před spaním stříkal Lavyl Auricum na záda a hrudník. Po 7 dnech jsem se takto zbavila kašle, který mně týral a trápil po mnoho let.

 

Název problému - Nefunkční pravá ruka 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum, Lavyl 32, Lavyl Body

Použití (dávkování) - Týden , po 2 - 3 hodinách

Stručný popis - Před týdnem, ze soboty na neděli, jsem měla do rána nefunkční pravou ruku, bolela v rameni, a jen mi visela! Po 7 hod vyšetřeních (CT, RTG, EKG, ..) mne pustili domů s diagnózou syndrom ramenního rotátoru. To bylo v listopadu. Prognóza: do půlky února klidový režim, ruka v závěsu, tlumit bolest podle bolestivosti od 2. půlky února opatrná rehabilitace..., plná funkčnost ramene možná březen, spíš duben... Možnost řešit to výhledově operativně… Hned v neděli jsem začala sprejovat Lavyl Auricum a Lavyl 32 a natírat Lavyl Body po 2 - 3 hodinách. Ve čtvrtek už jsem ruku normálně ovládala, nyní je neděle večer a já můžu vše! A téměř bez bolesti! 

 

Název problému - Špatné koleno - téměř bez chrupavky 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Délka použití a výsledek: 3 dny intenzivně

Použití (dávkování) - 1 šplich na oblast srdce (brzlík, který má co do činění s imunitou...), 2 jemné šplichy na oblast ledvin, 2 šplichy na ramena, 2 šplichy na kolena 

Stručný popis - po 3 dnech bez otoků a s nižší bolestivostí kolene, pohyb s jednou holí.

 

Název problému - Rýma 

Název použitého produktu - Lavyl Nose

Použití (dávkování) - 3 – 5x denně 

Délka použití a výsledek - 14 dnů

Stručný popis - Vodová rýma spuštěná po prochlazení, po 2 šplíchnutích se zastavila do 30 minut. Pak se ale spustily hleny, které odcházely asi 14 dnů. Jsem velký alergik, to moc příjemné nebylo, ale po vysvětlení, že se jedná o čištění dutin jsem s aplikací pokračovala a po 14 dnech bylo vyčištěno a byla jsem bez potíží. Díky této zkušenosti jsem si uvědomila, že když člověk začne s úklidem, většinou vznikne na začátku nějaký nepořádek....a stojí zato nevzdát se, i když ten začátek není nejpříjemnější. Ten výsledek (odměna) za to stojí. 

 

Název problému - Začínající angína - dítě 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 střik do krku vnitřně, další dva z vnějšku

Délka použití a výsledek - Večer, další den ráno a večer

Stručný popis - Vyléčeno bez angíny, bez dalšího projevu nemoci

 

Název problému - Bederní páteř po operaci 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - Ráno - večer asi 5-6 střiků na bederní oblast a celou páteř asi 14 dnů. Pak jen večer dalších 14 dnů, nyní jen občas. 

Délka použití a výsledek: bez bolestí, bez problémů

Stručný popis - Dlouhodobě přetrvávající bolesti, lékařsky neřešitelné jen prášky na utlumení bolesti 

 

Název problému - Začínající chřipka a angína

Název použitého produktu: Lavyl Auricum

Požití (dávkování) - Na každé místo jednou stříknuto

Délka použití a výsledek - Večer a ráno, příznaky ustoupily, nemoc neproběhla

Stručný popis - Celý den jsem měla náběh na chřipku, možná dokonce angínu, bolest v krku, v uchu, tlak v hlavě, knedlík při polykání. Stříkla jsem si jednou na krk, do ucha, mezi oči, do krku a na zátylek. Do rána příznaky ustoupily, ale pro jistotu jsem to zopakovala. Je to 4 dny a jsem v pořádku. 

 

Název problému - Alergická reakce na různé podněty 

Název použitého produktu - Lavyl Nose

Použití (dávkování) - 1 - 2x denně při potížích 

Délka použití a výsledek - Nárazově při obtížích a vždy pomůže

Stručný popis - Vždy, když jsem jela k babičce, jsem musela použít prášek na alergii, abych se vyspala bez úporné rýmy a svědění očí. O Vánocích jsem tam spala a pomocí Lavyl Nose jsem spala bez alergických obtíží až do rána. 

 

Název použitého produktu - Lavyl Nose

Název problému - Škrabání v krku 

Použití (dávkování) - 2 vstřiky do ústní dutiny 

Délka použití a výsledek - 1x 2 vstřiky 

Stručný popis - Nucení ke kašli, neutuchající, jako když vás něco pořád lechtá. Neměla jsem v autě nic k pití, jen po ruce Lavyl Nose, tak sem si řekla “Buď to zabere, nebo ne” a nastříkala jsem si ho do pusy. Kupodivu ihned po aplikaci se mi ulevilo, kašlání přestalo, škrábání zanedlouho taky. 

 

Název problému: Citlivé zubní krčky 

Název použitého produktu - Lavyl 32 

Použití (dávkování) - Stříknutí vždy při čistění zubů 

Stručný popis - Citlivé zubní krčky při čistění zubů 

Délka použití a výsledek - Ihned při prvním čistění zubů úleva a bolest už se nevrátila

 

Název problému - Prevence s prostatou 

Název použitého produktu - Lavyl Allin (čípky) 

Použití (dávkování) - Po použití prvního čípku přes noc 

Délka použití a výsledek - Pokračování v aplikaci čípků tři dny, každý večer, dále obden, až do vybrání celé dávky (15 ks) 

Stručný popis - Přes den návštěva u přátel, kde ze mne při močení vyšel zřejmě ledvinový kamínek velikosti 1 mm, vypadal jako skleněný střípek. Bolestivost při průchodu močovými cestami. Úleva. Jako vedlejší efekt - ustala bolest kyčlí. 

 

Název problému - Pokousaný pes s čerstvou jizvou na hlavě 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1x při objevení krvavé jizvy 

Délka použití a výsledek - Celkem 2x, výsledek úžasný

Stručný popis - Požádal jsem majitelku, aby psovi podržela čumák. Nastříkáno 1x přímo do rány. Během chvíle při vypití kávy náznak toho, že se jizva uzavírá. Po dvou dnech náhodné setkání a pes bez jizvy. Pouze náznak bílých pestíků naznačoval, kde byla rána. 

 

Název problému - Bezvědomí 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Jednou na ruku a přiloženo k obličeji, podruhé na hrudník a na temeno hlavy 

Délka použití a výsledek - 3x během asi 5 minut. Odpoledne byla paní z nemocnice propuštěna

Stručný popis - Paní v bezvědomí, věk asi 45 sportovní typ. Aby se nevylekala první dávka jemně na ruku a přiložení k obličeji. Do 5 vteřin reakce a komunikace. Po odsouhlasení, další aplikace na hrudník a 7 obratel. Po asi 5 min. přijela rychlá. Po té již paní za pomocí lékařky odešla po svých. 

 

Název použitého produktu - Exyol SC 

Název problému - Suchá, bledá pleť 

Použití (dávkování) - 2x denně (ráno a večer) 

Délka použití a výsledek - 1 týden

Stručný popis - Po cca týdenním používání Exyol SC je moje pleť nádherně hydratovaná, bledý nádech zmizel a vrásky se vypínají a nejsou tak viditelné. Textura olejíčku se nádherně vstřebá do pokožky. Dokonce můj manžel mi řekl: "Ty máš nějakou vypnutou mladší pleť!" Dámy, když si toho všimne manžel po 30 letech společného života, tak tomu (olejíčku) říkám zázrak…

 

Název problému - Operace zvířat - narkóza, hojení

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Stačí 1x 

Délka použití a výsledek - Zvíře se budí dříve a snáze - platí i u starších zvířat, hojení čisté a rychlejší, po pár dnech už oholené místo obrůstá srstí. 

Stručný popis - Zkušenost doktorky veterinářky - 1x střik po zašití. Víc je zbytečné. Zvířata mají lepší regenerační schopnosti jak lidé. Stehy může zručný majitel zvířete vyndat sám. 

 

Název problému - Akné v pravém koutku úst

Název použitého produktu - Exyol SC, Lavyl Auricum, Lavyl Body

Použití (dávkování) - Jedna kapička Exyol SC - ihned po vyčištění hnisavého vřídku, po pár vteřinách ještě ošetřeno Lavyl Auricum (alkohol)

Délka použití a výsledek - Tři dny Exyol SC, Aavyl Auricum, Lavyl Body - 1 den 

Stručný popis - Po vymáčknutí byl koutek ošetřen Exyol SC a posléze Lavyl Auricum. Ranka se ihned zatáhla a zacelila. Bolest do pár minut odezněla. Do druhého dne se vytvořil znovu hnisající a hluboký vřed, který byl bolestivý. Nejprve jsem ho ošetřovala asi 3x po dvou hodinách Lavyl Auricem (alkohol). Bolestivost ustoupila, ale jinak žádná změna. Po odborném ošetření kosmetičkou, kdy byl vřídek v koutku vyčištěn, bylo opět použito Lavyl Auricum. Ranka se opět okamžitě zatáhla, uzavřela a místo ošetření se sklidnilo. Třetí den už se problém neobjevil, ale místo v koutku úst je vysušené a při otevírání úst při jídle, neustálé praská. Proto jsem začala používat opět Exyol SC 1 - 3x denně a podle potřeby natírám také Lavyl Body. Po třech dnech se stav stabilizoval a koutek začíná být vláčný a už nepraská. 

 

Název problému - Tenisový loket 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 3x denně na loket, krk a kříž po dva dny za sebou 

Délka použití a výsledek - Za dva dny vše v pořádku 

Stručný popis - Dvouleté bolesti lokte. Po stříkání Lavyl Auricum jak uvádím v dávkování, bolest zmizela a již měsíc je vše OK. 

 

Název problému - Vysoké hodnoty cukrovky, paradontóza a žlučník

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 3x denně Lavyl Auricum 

Délka použití a výsledek: 14 dnů (viz popis)

Stručný popis - Můj tatínek přivítal Nový rok v nemocnici se žlučníkovou kolikou. Je po 5-ti infarktech (angina pectoris) a také po náročné operaci srdce (Už dříve, ale první infarkt ve 32 letech…). Bylo rozhodnuto, že žlučník musí ven. Tatínek slušně poděkoval za diagnózu a odcházel se slovy, že žlučník zůstane tam, kde je. Jako bonus lékaři přišli na to, že má taťka cukrovku v hodnotě 24. Po té, co jsem mu vyhubovala, že podepsal v nemocnici druhý den reverz, nasadili jsme Lavil Auricum. Stříknout 1x za krk, 2 dávky do pusy - fofrem zapít jen čistou vodou a dále postříkat játra, dvanácterík a trochu celé břicho (jedním stříknutím z větší dálky). Toto 3x denně. Výsledek? První během tří dní byla pryč paradontóza. Nekývá se mu ani jeden zub. Baštil bohužel i tučnější jídla, ale neudělalo se mu křečovitě zle, od žlučníku. Dokonce se na nevolnost připravoval, ale ta se nedostavila. No a když šel na kontrolu s cukrovkou, hodnoty ukázali 13. Až se bál, že nedostane od lékařky slevu od pojišťovny na glukoměr. Léčba trvá pár dnů, hodnoty cukru mi hlásil po devíti dnech, zuby po třech dnech, žlučník je "zatím" v klídečku... A cukrovce chceme dát pápá úplně…

 

Název problému - Oči - šedý zákal, dvě dioptrie 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Senzitive 

Použití (dávkování) - 2x denně nastříkání na víčka očí a vmasírování, po dobu asi deseti dnů mezi kontrolami na oční klinice 

Délka použití a výsledek - Mezi dvěma kontrolami u lékaře asi deset dní, nyní pokračuje v preventivním užívání 1x denně

Stručný popis - Paní ve věku 70 let oční potíže - šedý zákal, dvě dioptrie. Po uvedené aplikaci se na kontrole pacientky ošetřující lékař domníval, že u ní zaměnil kartu. Žádný zákal a protože nevěřil, udělal komplexní vyšetření a zjistil, že i hodnota dvou dioptrií se změnila na 3/4. 

 

Název problému - Popálenina od "petardy" 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 6 x 6 stříknutí 

Délka použití a výsledek - Možná hodinu, neuvěřitelné…

Stručný popis - Mému partnerovi nečekaně vystřelila petarda a měl celou dlaň a prsty plnou vodnatých puchýřů, okamžitě jsem aplikovala Lavyl Auricum ještě na černou špinavou dlaň, po chvíli se umyl a znovu nastříkala celou dlaň i s prsty, otok i bolest okamžitě zmizela a za hodinu neměl puchýře, další den doma po návratu ze silvestra natíral Lavyl Body, ten jsem s sebou neměla a vše v pořádku. 

 

Název problému - Popálenina od oleje 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - Po pěti minutách 

Stručný popis: Popálenina od horkého omastku. Nehoda v kuchyni, dopékám kačenu při 220 stupních a vyliju si plech na nohu. Okamžitě stříkám Lavyl Auricum Sensitive, stříkám co 5 minut, bolest pomalinku ustupuje, ale stříkám… Kačenu nikdo z rodiny nejedl a jíst už nebude :-). Kdybych neměla Lavyl Auricum, tak jedu okamžitě do špitálu... Nyní k lékaři až sedmý den a odmítla jsem převazy atd…. jen jsem si nechala píchnout tetanovku…

 

Název problému - Rozseknutý nos + otok kořene nosu po nárazu do prosklených dveří 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum, Lavyl Body 

Použití (dávkování) - 1. den každou hodinu (asi 10x) 1 střik na ránu + 1 střik na kořen nosu + 1 střik za krk, 2. den 6x, 3. den - 5. den 3x vždy 2 střiky na nos, pak potírání nosu Lavyl Body 2x denně 1 týden 

Délka použití a výsledek: 5 dní Lavyl Auricum + 1 týden Lavyl Body (na hojení jizvy)

Stručný popis - Tržná rána na nose + otok nosu po nárazu do prosklenných dveří. Ihned po úraze 1 střik do otevřené rány (do 1 min. přestala krvácet) + 1 střik na kořen nosu + 1 střik za krk (bolela mě od nárazu hlava) - toto jsem opakovala 1. den cca každou hodinu, 2. den 5x, 3.-5. den 3x. Otok nosu i bolest postupně ustupovaly. Strup na nose se po 3 dnech vyloupl. Žádné postupné vybarování modřiny (přes fialovou a zelenou barvu do žluté) nenastalo. Čtvrtý den se nos jen lehce zbarvil do žluta. Kdybych známým neřekla, co se mi stalo, ani by si nevšimli. Po vyloupnutí strupu jsem jizvu ještě asi 1 týden mazala 2x denně Lavylem Body. 

 

Název problému - Pes labrador - záchvaty

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 1 šplích za krk a 1 k ocasu 

Délka použití a výsledek: 1 šplích za krk a 1 k ocasu. Pokaždé do 2 minut v naprostém pořádku!! Dcera a snacha byly u toho a nevěřily vlastním očím.

Stručný popis - Náš labrador trpí na občasné záchvaty - tak 2x za měsíc, kdy se celý klepe, není schopen jít, musí si lehnout. Vždy to trvá tak 10 - 15 min, je potom hodně unavený. Není to ale epilepsie! Stalo se to již 2x,kdy jsem aplikovala Lavyl Auricum.

 

Název problému - Spálenina od žehličky

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - Večer 3x 2 šplíchy na dlaň po 10 minutách, 6 dní 3 - 4x za den 1 šplích 

Stručný popis - Babička (80 let) shodila žehličku nažhavenou na maximum - nelenila a chytla ji… Kompletně hluboce spálená dlaň. 

Délka použití a výsledek - Ihned večer aplikovala 3x 2 šplíchy na dlaň po 10 minutách, dále 6 dní 3 - 4 x za den 1 šplích na dlaň. Druhý den obrovský puchýř, ale bez bolesti, zmizel čtvrtý den. Po 6 dnech pouze červený flíček.

 

Název problému - Krvácení z nosu 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1x na nos a 1x za krk

Délka použití a výsledek: 1x aplikace, výsledek do 30 vteřin

Stručný popis - Paní, která přišla na návštěvu, se spustila z nosu krev. Než našla kapesník, stříkla jsem jí jednu dávku Lavyl Auricum zvenku na nos a jednu za krk. Krvácení se úplně zastavilo do půl minuty. 

 

Název problému - Zanícená dáseň u pejska 

Název použitého produktu - Lavyl 32 

Použití (dávkování): 1x 

Délka použití a výsledek - 1 střik, druhý den bez problému.

Stručný popis - Náš Jokšír měl nateklou a zanícenou dáseň u špičáku. Stačilo jedno stříknutí a na druhý den byl v pořádku. 

 

Název problému - Rozbitá hlava 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum

Použití (dávkování) - 2x denně 1 střik 

Délka použití a výsledek - Za 9 dní, úplně v pořádku

Stručný popis - Doma jsem si rozbil hlavu, celkem hluboká rána…  

 

Název problému - Náhlé krvácení z nosu 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1x stříknutí do každé nosní dírky, na 7. obratel a vzadu pod lebeční kost 

Délka použití a výsledek: po jedné aplikaci bylo po problému

Stručný popis - Náhle se mi z ničeho nic spustila krev z nosu. Když jsem nechala hlavu v předklonu, pomalu z nosu odkapávala. Po jednom stříknutí do každé nosní dírky a za krk bylo okamžitě po problému! 

 

Název problému - Astma 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum Sensitive 

Použití (dávkování) - Na čelo, do pusy, hrudník 

Délka použití a výsledek: 1 měsíc, potíže vymizely

Stručný popis - Potíže s dýcháním ustoupily po měsíci používání. Po 14 dnech se projevila odléčovací, reverzní reakce, kdy se potíže výrazně prohloubily. Po dalších 14 dnech došlo k odeznění, dýchání je snadné, mohu bez potíží dodechnout. 

 

Název problému: Zánět středního ucha 

Název použitého produktu - Lavyl 32 

Použití (dávkování) - 4x denně Lavyl 32 do ucha, Lavyl Auricum za krk a na čelo 

Délka použití a výsledek: cca 3 dny ucho v pořádku a během první hodiny bez bolesti Vaše křestní jméno: Lucka 

Stručný popis - Syna začalo v neděli večer bolet ucho, plakal bolestí obvykle skončíme na pohotovosti na píchání, tentokrát jsme ale začali stříkat, během hodiny 3x stříknuto Lavyl 32 do ucha, bolest nepřecházela tak jsme jeli na pohotovost, než jsme tam přijeli bolest přešla, chtěli mu to píchnout, syn nechtěl, dostali jsme antibiotika, já ale je nedala a jen stříkala. Pondělí 4x Lavyl 32 do ucha a Lavyl Auricum za krk, v úterý dopoledne vytekl hnis a ve středu šel syn do školy, na kontrole na ORL řekla paní doktorka že ucho je zdravé a myslela si že syn využíval antibiotika, no nechala jsem jí při tom… 

 

Název problému - Chřipka

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Několikrát denně pouze za krk a do úst + zapít

Délka použití a výsledek - 5 dní

Stručný popis - Dcera nakazila manžela chřipkou. Vysoké horečky, zimnice, pocení, bolest v krku, která přešla v bolest na průduškách. Lavyl Auricum + colostrum. Stříkal do úst + zapíjel, do krku na hrudník + dělal si zábaly. Úleva od horeček do 2.dne. Do 4.dne ústup slabého těla. Po čtvrtém dnu stříkal Lavyl Auricum jen 3x denně.

 

Název problému - Chřipka, vysoké horečky 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - Několikrát denně na tělo, do krku, na obličej, 7. obratel, za krk - konec spodiny lebeční 

Délka použití a výsledek: 3 dny. Po třech dnech zdravé dítě. Chrapot byl pryč do pátého dne!!!  (Radíme přidat Lavyl 32 na chrapot!)

Stručný popis - 1.den večer - dcera (7 let) přišla z tanečního kroužku s mírnou bolestí v krku. aplikovala jsem Lavyl Auricum do krku, na celou oblast krku, dala jsem jí i vodu na zapití jedné dávky stříknutí do úst. V noci dostala vysokou horečku. Teplotu jsem jí nesrážela. Pouze jsem jí osvěžovala stříkáním Lavyl Auricum. 2.den - ráno stále teplota bez bolesti v krku. Budila jsem ji pouze na pití a po 2h na postříkání Lavyl Aurica. Na obličej častěji. Celý den prospala. Večer mírná úleva. Osprchovala jsem dceru vlažnou vodou, postříkala celé tělo Lavyl Auricem a znovu usnula. 3. den - ráno bez teplot, bez bolesti v krku. Okamžitě měla chuť k jídlu. Stále jsem stříkala Lavyl Auricum, ale pouze do úst a zapít vodou a na 7. obratel, za krk a na obličej. 4.den - Zůstal pouze mírný chrapot, ale statečně zvládla i dětskou oslavu, kde ostatní děti byly nachlazené a měly rýmu. Jí už se nemoc nevrátila. 

 

Název problému - Bolesti bederní páteře při přetížení 

Název použitého produktu - Lavyl Auricum 

Použití (dávkování) - 1x denně večer 7 dní 

Délka použití a výsledek: 7 dní, bez bolesti, pocit obnovení pevnosti!

Stručný popis - Po podzimních pracích na zahradě mě bolela bederní páteř, baňkování a masáže pomohly jen zčásti. Už po prvním stříknutí Lavyl Auricum jsem cítila úlevu a pocit obnovy, postupně bolest slábla, stěhovala se, až po 7 dnech zmizela. 

 

 

 

 

Zašlete nám také prosím svojí referenci s produkty Lavylites.

 

DĚKUJEME

 

 

Vložit referenci můžete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Načítám, prosím vydržte...