Lavyl Lymph 50 ml

 

Sprej na rychlou aktivaci a regeneraci lymfatického systému.

 

Aktivuje a harmonizuje lymfatický systém.

Dokonale funkční lymfatický systém pomáhá při nemocech rychle z těla odvádět patogeny a škodlivé látky a pomáhá proto otokům. 

 

 

 

Návod k použití dle zkušeností:

Před použitím sprej důkladně protřepat.

Nanášejte po koupeli 1 - 3 stříknutí na dobře utřenou pokožku.

Aplikujte nejprve 1x - 2x denně do každého kolenního ohybu zezadu. Dále přidávejte dle potřeby 2x - 3x denně na celé tělo, do míst lymfatických uzlin (ohyby těla - na zápěstí, na ohyby loktů, do podpaží, na třísla, do kolenních ohybů zezadu, na nárty i chodidla).

Dále do podpaží proti pocení a zápachu, pod levou klíční kost a na slezinu (pod žebra na levé straně dutiny břišní) a na oblast břicha a vnitřních orgánů.

Případně na akutní místa (otok, sraženina…).

Aplikujte po dobu min. 4 týdnů.

Uchovávejte v chladném, zastíněném místě, daleko od zdrojů tepla nebo ohně!

Zamezte styku s očima.

 

 

Balení Lavyl Lymph - 50 ml obsahuje 230 aplikací.

 

 

 

Další informace

1 165 Kč vč. DPH 45.79 €
Dostupnost
Skladem

  • Výrobce: LAVYLITES

 

Pro splnění nařízení Evropské unie, která vznikla jako důsledek masivních loby ze strany farmaceutických firem, a která kontrolují české úřady pod výhružkoou statisícových likvidačních pokud, nesmíme na našich stránkách zveřejňovat pravdu o skutečných účincích našich unikátních přírodních produktů.

 

Můžeme ale napsat, že za 7 let prodeje našich produktů, máme ve více jak 30 zemích světa mnoho milionů spokojených uživatelů a většina z nich jejich účinky hodnotí jako zcela mimořádné a někteří dokonce používají slovo zázračné. 

My ale víme, že se nejedná o zázraky, ale o použitou zcela novou, převratnou a unikátní technologii získanou mnohaletým výzkumem v oblasti kvantové fyziky a biologie.

 

 

 

Hydratační tělový sprej.

Komplexní bylinný kosmetický přípravek na výživu pokožky a deodorant.

 

Návod na použití:

Aplikujte dle potřeby 2-3x denně. Nanášejte po koupeli 1-3 stříknutí na dobře utřenou pokožku.

Aplikujte stejnoměrně.

 

Pozn.:

Uchovávejte v chladném, zastíněném místě, daleko od zdrojů tepla nebo ohně!

Zamezte styku s očima!

Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

 

Složení:

Aqua, Potassium Olivate, Potassium Ricinoleate, Salvia Officinalis Extract, Thymus Vulgaris Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Lecithin, Ricinus Communis Seed Oil, Quercus Robur Bark Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Medica Vulgaris Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

 
 

Tip:

Proč je třeba si pravidelně pročišťovat lymfatický systém?

Protože předejdete až 80 % chronických chorob...

 

Umíte si představit, co to znamená být vystaven desetitisícům toxinům, být zatížen umělými produkty a zpracovanými potravinami den co den?

Bohužel, to je moderní realita, které se nám všem v současnosti dostává.

 

Detoxikace se v našem těle uskutečňuje běžně každý den. Vyvádějí se z něj ven přírodní chemické látky, ale i ty vytvořené člověkem. Dokonce i metabolické zplodiny jako výsledek činnosti našich vlastních buněk, jsou považovány za toxické.

 

Jak tělo detoxikuje škodlivé látky:

Když je tělo vystaveno toxinům, které do něj vejdou přes pokožku, nosem či ústy, obalí se tukem nebo vodou. Později jsou tyto toxiny uskladněny v různých částech těla a následně odbourávány.

Tímto způsobem se náš organismus brání kontaminaci pro něj důležitých tkání. Uvedený proces zahrnuje orgány, jako jsou játra, střeva, ledviny, plíce, kůži, krev, no a nakonec i lymfatický systém.

Tím, že je dnes tělo vystaveno mnohem většímu objemu toxické zátěže, na jaký se původně v evoluci vyvíjelo, je důležité mu trochu pomoci.

Takovou podporou detoxikace zajistíte, že všechny zmíněné toxiny, spolu s nadbytečnou vodou a tukem, budou z těla spolehlivě odstraněny.

 

Lymfatický systém – zapomenutý hrdina:

Lymfatický systém vykonává důležité detoxikační procesy. Lymfa teče paralelně s krví a odvádí z buněk odpadní látky. Kromě toho, lymfa je také důležitou součástí vašeho imunitního systému. Je proto nepostradatelná pro celkové zdraví.

 

Lymfatický systém je možné považovat obrazně řečeno za kanalizační systém lidského těla. Jeho správné fungování je nutné pro zajištění odvádění odpadu. Jsou však případy, kdy se ucpe a zůstane stagnující a nefunkční i celá léta.

Časem tak může mít vliv na hromadění toxinů v těle a zhoršování naší imunity a celkového zdraví.

Dokonale rozproudit svůj lymfatický systém můžete snadno, pravidelným používíním spreje Lavyl Lymph.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Zde zveřejňujeme Vaše uživatelské reference.

Nejsou to tvrzení výrobce ani prodejce, ale zkušennosti uživatelů.

 

 

 

 

Název problému: Rakovina prsu

 
Použité produkty: Lavyl Auricum Senzitive, Lavyl Body, Lavyl Lymph, Lavyl 32, Lavyl 32 BeSure, Lavyl Baby, LaVylo Lipbalm
 
Použití (dávkování) - 3x - 5x denně 5 měsíců

Moc děkujeme paní Radce V. za referenci, vč. jejího návodu, jak produkty Lavylites používala.

Popis / "Návod" na používání výrobků Lavylites po operaci rakoviny prsu:

 

- 14.10.2020 - operace prsu (odstranění části prsu s nádorem a 3 uzlinami). Ihned po operaci stříkání Lavyl Auricum Sensitive nad ránu a na zátylek několikrát denně - dodnes.

 

- Od druhého dne po operaci dodnes 2x - 3x denně - Lavyl Lymph (podpaží, třísla, pod koleny, břicho).

 

- Za týden po operaci (po vyndání stehů) 3x - 4x denně- aplikace Lavyl Body na jizvu.

 

- 2.11.2020 začátek chemoterapie (4 dávky po 3 týdnech - do 4.1.2021). Výskyt aftů, popraskané koutky úst, pachuť kovu v ústech, krvácející dásně - čištění zubů Lavyl 32, zastavení krvácení dásní a na afty Lavyl 32 BeSure, popraskané koutky - LaVylo Lipbalm - vše dle potřeby. Rychlý účinek všech produktů. 

 

- 8.2.2021 začátek ozařování (16x celé prso, 7x na jizvu lokálně). Po ozařování za 2-3 hodiny stříkání Lavyl Auricum Sensitive na celé prso a za krk, místo Lavyl Body aplikace Lavyl Baby krému (ochladí) na celé prso a podpaží, večer po osprchování stejný postup.

Ráno před ozařováním pouze sprcha.

I když po 17.dávce ozařování byla kůže červená a bolelo místo ozařování, po aplikaci produktů - viz výše, se kůže zklidnila, nic nepálilo, nebolelo a kůže se nesloupala.

 

- Dnes (4/2021) je jizva klidná zahojená, světlejší a po spáleninách je kůže v pořádku.

 

 

Název problému - Oteklé kotníky

Název použitého produktu - Lavyl Lymph

Použití (dávkování) - 2x denně

Délka použití a výsledek - 1 měsíc

Stručný popis - Mám zaměstnání, kdy musím občas dlouhé hodiny stát na nohou. Začala jsem mít problém s oteklými kotníky, později i lýtky a to nejen večer, ale mnohdy i ráno, po probuzení. Začala jsem ráno a večer užívat Lavyl Lymph, který jsem si stříkala na uzliny na krku, v podpaždí, tříslech a pod koleny. Jedno malé balení vydrželo zhruba měsíc a po jeho využívání všechny obtíže zmizely. Po 6 týdnech pauzy jsem si zakoupila druhé balení pro udržení, užívám již pouze večer, jsem stále bez obtíží a cítím se skvěle.

 

 

Název problému - Artróza třetího stupně v kolenou - paní 88 let!

Název použitého produktu - Lavyl Auricum, Lavyl Auricum Senzitive, Lavyl Lymph

Použití (dávkování) - 3x - 4x denně na obě kolena a na křížovou kost dole na páteři a na zátylek

Délka použití a výsledek - 3 měsíce výrazný výsledek, 9 měsíců vyléčení (stříkáme pořád už 3 roky)

Popis - Maminka ve věku 88 let měla artrózu třetího stupně v kolenou.

Na doporučení jsem zakoupila malé balení (50 ml) Lavyl Auricum a maminka jej začala požívat 2x denně na obě kolena. Po vystříkání celého spreje mi řekla, že to asi nefunguje. Mě to nedalo a řekla jsem si, že to bude chtít delší a častější použití a koupila jsem ještě jedno malé balení a řekla, mami, budeš stříkat 3x - 4x denně a uvidíme…

Když měla vystříkanou asi půlku toho druhého Aurika, tak mi řekla, hele, ono se asi něco děje! Cejtim, že je to lepší a kolena mě tolik nebolí. Tak říkám, mami to je paráda, stříkej dál.

Následně jsem zakoupila už veliké balení Lavyl Auricum Senzitiv a maminka stříkala pravidelně 3x - 4x denně na obě kolena a na křížovou kost dole na páteři a na zátylek.

Kolena byla pořád lepší a lepší, říkal to i pan doktor, ke kterému chodila maminka na kontroly.

Zhruba po půl roce stříkání, mi mamka volala, že jí kolena začaly bolet. Tak jsem zjišťovala a hledala a zjistila jsem, že když to roste a zlepšuje se to, tak to bolí. Řikám jí, mami, stříkej dál, to je dobře, ono to tam pracuje.

Bolelo jí to zhruba 3 týdny a pak to přestalo.

Doktor jí řekl, že má kolena lepší, že to nechápe, ale že jí ta CHRUPAVKA DOROSTLA.

Pak jsen koupila mamince i Lavyl Lymph, to bylo taky peklíčko, říkala, že jí bylo pár dnů špatně, ale pak to zase přestalo.

Zhruba po roce a půl stříkání Aurica jí řekl pan doktor, že už má kolena zdravé. Že íj ta chrupavka dorostla.

Teď už je to 3 roky, maminka stříká Auricum už jen 2x denně a vždy jen tak dva měsíce v roce i Lymfu. Kolena už jí nebolí a běhá jak čamrda. :D 

Myslím, že když má někdo artrózu 4ku nebo 5ku, tak už neni co regenerovat, žádné buňky chrupavky tam nejsou, ale kdo má do trojky, tak to je Lavyl zázrak a chrupavky za čas dorostou.

Jsem ráda, že jsem se s vámi mohla o to podělit a přeji všem moc úspěchů a také taková zdravá kolena.

 

Název problému - Tuhnutí nohou od pasu dolu 

Název použitého produktu - Lavyl Lymph 

Použití (dávkování) - Ráno a večer 

Délka použití a výsledek - Měsíc a půl 

Stručný popis - Dlouholeté problémy s tuhnutím nohou od půlky těla, hlavně ráno při vstávání. Celý problém vyřešen. 

 

Název problému - Lymfatický systém při roztroušená skleróza

Název použitého produktu - Lavyl Lymph

Délka použití a výsledek - 14 dní podstatné zlepšení

Použití (dávkování) - ráno a večer 1 stříknutí na uvedené body na těle

Stručný popis - Mám roztroušenou sklerozu 11 let a můj lymfatický systém byl určitě velmi špatný, protože mám minimální pohyb a převážně jsem doma a pracuji u počítače. Po použití Lavyl Lymph a kontrole hodnot na speciálním přístroji bylo zjištěno, že můj lymfatický systém je ve skvělém stavu.

 

 

 

 

Zašlete nám také prosím svojí referenci s produkty Lavylites.

 

DĚKUJEME

 

 

Vložit referenci můžete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. JAK PRODUKT FUNGUJE?

 

LAVYLITES, je zcela nová technologie, která pomocí nových zjištění v biologii a kvantové fyzice

 

a pomocí zcela nového a unikátního nanotechnologického postupu, dokáže z přírody,

 

extrahovat takzvané *nanoefektory.

 

 

 

*Nanoefektory, jsou velmi malé (1 - 2 nm / tj. 1 - 2 miliardtiny metru) „uzlíčky“ informací

 

(energetické vzory) z člověkem nedotčené přírody z bylin, minerálů, krystalů, koloidních kovů a meteoritů.

 

V jednom jediném nanoefektoru, je mnoho tisíc informací z přírody, informací, které naše buňky

 

a naše těla potřebují k správnému fungování.

 

 

 

Tyto informace z čisté přírody, jsou tělu vlastní a působí na náš organismu tak, že se vše v našem těle

 

navrací do svého přirozeného, tedy zdravého stavu.

 

PRODUKTY LAVYLITES, JAKO JEDINÉ PRODUKTY NA SVĚTĚ, OBSAHUJÍ NANOEFEKTORY.

 

 

 

 

 

Načítám, prosím vydržte...