Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 121 €.

Registrovat se

Příběh Lavylites

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 1

Lavylites, firmu vyvíjející a vyrábějící produkty Lavylites založil pan Tibor Jakabovics, inženýr, vynálezce, výzkumný pracovník, sběratel, filantrop a otec tří dcer, mající rád sladké a běhání. Od nejvyšších sekvojí po nejmenší mitochondriální buňky, od největších měst až po oči jeho dcer - je fascinován a nadšeně diskutuje o všem. Jeho motivací je otevírat dveře lidstvu. Domnívá se, že Lavylites nebyl toliko jeho stvořením, ale je vytvářen těmi, kteří o něj projeví zájem. Říká, že jeho “náhodný” objev pouze zasadil semínko, z něhož vyrůstá obrovský dub. Lavylites se v posledních letech může chlubit obrovským tempem růstu, díky němuž by i ty největší globální společnosti, jako je Microsoft, vypadaly bledě.

příběh lavylites

Studia a výzkumná práce

Tibor Jakabovics se narodil v roce 1966 v maďarském Pécs. Strávil tam svá raná školní léta, než odešel na univerzitu do Veszprému v Maďarsku. Vystudoval jako inženýr-chemik, ale zaměřil se především na biologii člověka, metabolismus a přenos informací v živých organismech. Podílel se na různých výzkumných projektech v rámci svého oboru, využil odborných znalostí inženýra chemie a brzy uspěl jedním svým objevem. Během jednoho takového projektu, týkajícího se fungování lidského těla, odhalil to, co změnilo jeho život a životy 400 000 zákazníků Lavylites v nejméně 30 zemích celého světa.

Tiborův známý utrpěl těžké popáleniny kůže, což ho přimělo ponořit se do tématu hojení rozsáhlých popálenin kůže. Při zpětném pohledu bylo jeho hlavní motivací pokus vyrovnat se s utrpením, kterému musel být svědkem. Brzy pochopil, že funkce kůže a její schopnost rozmnožovat se, jsou zásadní pro celé lidské tělo. V případě zranění a nehod, kdy jsou postižené rozsáhlé oblasti kůže, jakož i podráždění a infekce kůže, přežití oběti často závisí na této schopnosti samoléčení kůže. A i když by nešlo přímo o záchranu života, kvalita života oběti je také důležitá.

Příběh lavylites

Objevil se vynález, který roste

Když si Tibor Jakabovics uvědomil, co objevil, a že má něco zcela nového ve svých rukou, tak každý, komu o tom řekl, chtěl tuto novou věc hned vyzkoušet. Nad výsledky účinků všichni zůstávaly v úžasu, díky skvělým zprávám tak stále více dalších a dalších lidí přicházelo, aby využilo léčivou sílu Tiborova lektvaru. Zprávy o nové „zázračné“ věci se šířily jako divoký oheň. Přišla dokonce objednávka na značné množství. V té době žil Tibor na venkovském statku, daleko od ruchu civilizace, aby se mohl soustředit a ponořit do relevantní literatury a do svého výzkumu. Po obdržení výše uvedené objednávky šel k nejbližšímu lékárníkovi a koupil 100 lahviček na léky. Naplnil je svým novým lékem, vložil je do batohu a vydal se na vlak, aby předal objednávku. O 200 kilometrů dál vystoupil z vlaku, předal lahvičky a odjel dalším vlakem domů. Považoval transakci za dokončenou. Ale brzy poté, co se vrátil domů a pokračoval ve svém výzkumu, obdržel telefonickou objednávku na dalších 500 lahviček...

To je moment, kdy pro Lavylites začala obchodní fáze podnikání.

Příběh lavylites

Zrodil se výzkumný ústav a místo výroby

Tibor Jakabovics založil dobře vybavenou výzkumnou laboratoř biologie a chemie, kde odborníci v oblasti biochemie, biologie a nanotechnologie provádějí důkladný vědecký výzkum, jak produkty Lavylites fungují. Laboratoř také konsoliduje výrobu a stanovuje dodržování přísných požadavků na kvalitu a předvýrobu, což by mohly závidět i největší nadnárodní společnosti v Evropě a na celém světě.

Příběh lavylites

Společnost a pozadí

Společnost Lavylites byla založena v roce 2013 Tiborem Jakabovicsem. Během prvních 5-ti let prodej překročil tři miliony produktových jednotek. Cesta k úspěchu byla relativně snadná: první zákazníci považovali produkty za efektivní, a tak je stále kupovali. Taková míra nákupů byla v kosmetickém průmyslu poměrně vzácná: v podstatě každý kupoval produkty Lavylites dokud problémy, které je vedly k jejich použití, nezmizely.
Lavylites za prvních 6 let neměla žádnou reklamní kampaň. Jedinou metodou propagace byli a jsou zákazníci, kteří dalším lidem říkají o produktech a doporučují je na základě svých vlastních pozitivních výsledků a zkušeností.

Hlavní recept a dva trezory

Hlavní směs - základ našich produktů - je vyráběna pouze zakladatelem Lavylites Tiborem Jakaboviczem, protože nechce, aby ostatní museli převzít odpovědnost za míru přesnosti a tajného know-how, které vyžaduje vytvoření správné směsi. Stejně jako u Coca-Coly a Kentucky Fried Chicken: recept je dobře střeženým tajemstvím. Úplná dokumentace obsahující seznam zařízení, dávkování, technologie a přísad je uložena ve dvou trezorech na světě. Když přijde čas, aby někdo jiný viděl tuto dokumentaci, může otevřít trezory pouze pomocí dlouhé kombinace. Náš zakladatel neuvažoval o patentování základní směsi, protože by to vyžadovalo zveřejnění úplné technologické dokumentace.

Aktuální výsledky testů nezávislého institutu

Výsledky provedené Institutem J. S. Hamiltona na základě zavedených vědeckých a průmyslových standardů jsou naše nejnovější výsledky testu pozitivní. Nejoblíbenější kosmetické výrobky Lavylites byly testovány pomocí kontrolní skupiny a laboratorního testu. Byli jsme si jistí, že výsledky budou dobré, ale byli jsme upřímně překvapeni tím, jak jsou dobré v jakémkoli aspektu testů.

Nejnověji jedna z předních světových organizací zaměřených na technické testy, TÜV, udělila akreditaci dvěma našim produktům, Lavyl Auricum a Lavyl 32 a tímto potvrdila, že tyto výrobky odpovídají mezinárodním standardům.

Lavyl Auricum a Lavyl 32 mají dezinfekční vlastnosti. Oba dva přípravky získaly vysoké známky!

Dezinfekční vlastnosti produkty mají mimořádný význam například v době epidemie. Můžeme tedy klidně používat Lavyl Auricum pro dezinfekci rukou, obličeje a ostatních částí těla. V případě nouze jej můžeme používat i pro dezinfekci předmětů, např. telefonů.

Lavyl 32 se pro změnu ideálně hodí i pro dezinfekci ústní dutiny.

Pomocí Lavyl 32 tedy můžeme nejen pečovat o zuby a dásně, ale i chránit ústní dutinu proti nákaze virem.

Nezapomeňme: dezinfekční vlastnosti jsou jenom jednou z mnoha výhod Lavyl Auricum a Lavyl 32. I v případě, že je používáme jenom pro dezinfekci, můžeme užívat i ostatní vlastnosti produktů.

příběh lavylites

Firma Lavylites, najíždí kompletně na "zelenou".

Tj. absolutně vše podřizuje tomu, aby celá firma a veškeré její činnosti, produkty i lidé v ní, měli co možná nejnižší ekologické zatížení pro naši planetu!

PS 1: Tibor Jakabovicz společně s Dr. Reiserem (marketingový ředitel Lavylites) "provozují" plně diverzifikovaný les v Keni. Výhody z toho má asi 500 místních farmářů...

PS 2: Tibor tajně postavil v Maďarsku unikátní dětské hřiště... Děti si zde hrají a zároveň se učí různé věci z fyziky, biologie a dalších oborů...

Lavylites a jejich produkty mají zkrátka zelenou do dalších úspěšných let...

příběh lavylites

příběh lavylites

příběh lavylites

příběh lavylites

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 9.

S hrdostí oznamujeme, že mezi 325 globálními přihláškami, 89 finalisty a 39 výherci,

byly naše produkty LAVYLITES, oceněny 3 hlavními cenami vysoce prestižní mezinárodní soutěže Global Beauty and Wellness Awards.

Nezávislá mezinárodní porota GBWA, jejíž cílem je za 1. identifikovat nejprogresivnější značky a výrobky za 2. pomoci při jejich co největším šíření, v oblasti světa kosmetiky, osobní hygieny, doplňků výživy a wellness, kde je v čele poroty Nadja Swarovski, členka ředitelské rady společnosti Swarovski,  udělila HLAVNÍ CENY GWBA našim přípravkům:

- Lavyl Auricum - jako nejinovativnější kosmetika
- Gemma Prevent - jako nejinovativnější anti-aging krém
- Lavyl Auricum Sensitive - nejrychleji rostoucí značka kosmetiky

Pokud jde o výrobky Lavylites, společnost GWBA zdůraznila, že se značně liší od ostatní známé kosmetiky.

Odborníci se letos hlouběji seznamovali s 325 produkty.

V několika kategoriích se produkty Lavylites dostali mezi finalisty a byly ohodnocené, například:

- Lavyl 32 - jako nejinovativnější výrobek pro péči o ústní dutinu
- Lavyl Nose - jako nejlepší produkt pro osobní péči

Jsme nadšení, že se nám daří prosadit se na mezinárodním poli i mezi nejlepšími světovými značkami jako jsou např. L’Oréal a Estée Lauder, které se se svými produkty také zúčastnili a my jsem obdrželi první místa.

Všechny produkty Lavylites k zakoupení zde, na našem portálu LAVYcosmetics.com

nové certifikáty

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 10.

Firma Lavylites jako první na světě představila unikátní produkt, vyrobený z vesmírných vyslanců - meteoritů.

Nový produkt LAVYL GENIE SPIRIT má velmi širokospektrální účinky.

Zakoupíte jej zde na LAVYcosmetics.com.

Lavy genie spirit

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se