Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 135 €.

Registrovat se

Certifikáty

1. Dezinfekční účinnost - TÜV
2. Antidopingové testy
3. Testy čistoty potravin
4. Čestné testy
5. Registrace CPNP
6. Poznámka

NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ PRO PRODUKTY LAVYLITES

S hrdostí oznamujeme, že mezi 325 globálními přihláškami, 89 finalisty a 39 výherci, byly naše produkty LAVYLITES, oceněny 3 hlavními cenami vysoce prestižní mezinárodní soutěže Global Beauty and Wellness Awards.

Nové certifikáty

1. LAVYL AURICUM

byl při testování dezinfekční účinnosti certifikován společností TÜV jako KOSMETICKÝ VÝROBEK S ANTISEPTICKÝMI ÚČINKY.

Mnoho kosmetických společností se rozhodlo vyrábět dezinfekční prostředky, když vypukla epidemie COVID-19, ale to, co LAVYL AURICUM umí, je něco naprosto jedinečného.

Chrání naše tělo a pokožku, současně ničí patogeny a plně funguje jako kosmetický přípravek.

Kromě dezinfekce vyživuje, regeneruje a vytváří na pokožce ochrannou kosmetickou vrstvu, která při intenzivním umývání nezmizí, ale naopak, její působení se následně zlepší.

lavyl auricum

2. Antidopingové testy

Světová antidopingová agentura (WADA) ověřila, že produkty Lavylites neobsahují žádné látky uvedené na Seznamu zakázaných látek agentury - jinými slovy, neobsahují žádné anabolické látky. To znamená, že spotrovci mohou používat naše produkty bez jakéhokoli rizika. 

ANTIDOPINGOVÝ PROTOKOL LAVYL AURICUM
ANTIDOPONGOVÝ PROTOKOL LAVYL AURICUM SENZITIVE
ANTIDOPINGOVÝ PROTOKOL LAVYL 32

3. Testy čistoty potravin

Byly provedeny testy čistoty potravin pro Lavyl 32, Lavyl Auricum a Lavyl Auricum Senzitive.

Produkt Lavylites snadno prošly testy čistoty TÜV, Německé asociace technické inspekce. Tyto testy jsou velmi přísné - řekněme pouze dva aspekty, které prošly testem TÜV: V našich produktech není přítomna kontaminace mikrobiologické povahy (bakterie, plísně atd.) A jejich obsah těžkých kovů zůstává výrazně pod mezními hodnotami bezpečnosti. 

4. Čestné testy

Německou nezávislou agentůrou TÜV, byly provedeny čestné testy o účinnosti našich produktů.

5. Registrace CPNP

Každý z kosmetických produktů Lavylites má tzv. Bezplatný prodejní certifikát, který slouží jako záruka správné kvality produktů Lavylites, díky čemuž jsou způsobilé pro prodej v EU.

Produkty Lavylites jsou registrovány na portálu EU pro oznámení kosmetických výrobků (CPNP). Registraci můžete zkontrolovat zde: https://webgate.ec.europa.eu/cpnp/public/tutorial.cfm

6. Poznámka:

To co uvádíme v referencích a u jednotlivých produktů zde na portále LAVYcosmetics.com, není žádné tvrzení výrobce ani nás jako prodejce nebo dodavatele, ale jsou to za 6 let posbírané stovky a stovky uživatelských prohlášení o účincích našich produktů od našich zákazníků a jsou to tedy jejich tvrzení!

Sbíráme Vaše reference, abychom věděli, jak ještě lze naše produkty s úspěchem používat. 

Co je ještě u našich produktů zajímavé, že se skládají v převažující míře z přírodních surovin, nebyly testovány na zvířatech, neobsahují GMO látky, dále neobsahují vosk, umělá barviva, silikon, sulfáty, parabeny, parafín, sole hliníku, syntetické parfémy. Produkty mohou používat lidé trpící nesnášenlivostí lepku nebo laktózy, diabetici, vegani a vegetariáni a víme, že obsažené látky vyvolají i u nich po vpravení do kůže pouze pozitivní účinek.

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa