Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

PADAJÍ VÁM NADMĚRNĚ VLASY?

22-03-2021

Bohužel ne každý z nás má objemné vlasy. Je považováno za normální ztrácet v průměru 60-100 vlasů denně, ale větší množství může způsobit určité obavy. Vypadávání vlasů může být způsobeno několika faktory, jako je stres, gynekologické, zubní nebo dokonce hormonální problémy. 
Můžete udělat několik věcí, abyste vypadávání vlasů zabránili. 

PADAJÍ VÁM NADMĚRNĚ VLASY?

Zde je několik bodů, které byste měli zvážit: 

- Pro zdravé a zářivé vlasy je nezbytné zajistit vlasům a pokožce hlavy vitamíny. Vitamíny A, B, H, C a E a minerály jako železo, síra, měď, zinek a vápník, zpomalí to proces vypadávání. 
(To zajistí preparáty Lavyl Hair a Solvyl Hair, vitamíny a minerály obsažené v našich produktech se díky technologii Lavylites, zabudují v podstatě ihned do vlasových buněk.)

- Masáže hlavy mohou dělat zázraky. Pravidelná masáž stimuluje krevní oběh. Ještě efektnějších výsledků můžete dosáhnout doplněním stimulační masáže s použitím některých produktů Lavylites!
(Použijte Lavyl Hair)

- Pít vodu. Čtvrtinu vlasů tvoří voda. Voda, pomáhá vlasovým kořínkům dodat vlasům základní živiny a hydratuje je zevnitř. Bez vody bude funkce vlasové cibulky narušena, takže se vlasy nemusí vyvíjet nebo dokonce mohou vypadávat. 

- Nedělejte si přílišné starosti. Příliš mnoho denního stresu? Jste často unavení? Není překvapením, že pokud jsou vaše vlasy slabé, stanou se nepružnými. Uvolněte se a najděte něco, co vás opravdu uvolní a dobije. 
(Pro nervovou harmonizaci používejte produkty Haevyl 3.I a Lavyl Auricum Senzitive)

Každodenní používání šamponů s kondicionérem na vlasy a pokožku hlavy Lavylites Lavyl Hair a Solvyl Hair zajistí, že vaše vlasy budou zářivé, pokožka bude zdravá a padání vlasů se bude neustále zmírňovat a může i ustat. Dokonce někteří naši uživatelé hlásí po pravidelném používíní našich produktů i pozvolné přibývání vlasů a to i na místech, kde před tím viditelně vlasy chyběly. 

Produkty k zakoupení zde:
Lavyl Hair: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-hair-200-ml
Solvyl Hair: https://www.lavycosmetics.com/solvyl-hair-200-ml
Haevyl 3.I: https://www.lavycosmetics.com/haevyl-3i-30-ml-346
Lavyl Auricum Senzitive: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-senzitive-50-ml

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se