Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Příběh Lavylites

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 1

Lavylites, firmu vyvíjející a vyrábějící produkty Lavylites založil pan Tibor Jakabovics, inženýr, vynálezce, výzkumný pracovník, sběratel, filantrop a otec tří dcer, mající rád sladké a běhání. Od nejvyšších sekvojí po nejmenší mitochondriální buňky, od největších měst až po oči jeho dcer - je fascinován a nadšeně diskutuje o všem. Jeho motivací je otevírat dveře lidstvu. Domnívá se, že Lavylites nebyl toliko jeho stvořením, ale je vytvářen těmi, kteří o něj projeví zájem. Říká, že jeho “náhodný” objev pouze zasadil semínko, z něhož vyrůstá obrovský dub. Lavylites se v posledních letech může chlubit obrovským tempem růstu, díky němuž by i ty největší globální společnosti, jako je Microsoft, vypadaly bledě. (V roce 2020 byla společnosti předána prestižní cena za nejrychleji rostoucí kosmetickou značku s neuvěřitelně rychlým globálním růstem.)

příběh lavylitesStudia a výzkumná práce

Tibor Jakabovics se narodil v roce 1966 v maďarském Pécs. Strávil tam svá raná školní léta, než odešel na univerzitu do Veszprému v Maďarsku. Vystudoval jako inženýr-chemik, ale zaměřil se především na biologii člověka, metabolismus a přenos informací v živých organismech. Podílel se na různých výzkumných projektech v rámci svého oboru, využil odborných znalostí inženýra chemie a brzy uspěl jedním svým objevem. Během jednoho takového projektu, týkajícího se fungování lidského těla, odhalil to, co změnilo jeho život a životy milionů zákazníků Lavylites v nejméně 30 zemích celého světa.

Tiborův známý utrpěl těžké popáleniny kůže, což ho přimělo ponořit se do tématu hojení rozsáhlých popálenin kůže. Při zpětném pohledu bylo jeho hlavní motivací pokus vyrovnat se s utrpením, kterému musel být svědkem. Brzy pochopil, že funkce kůže a její schopnost rozmnožovat se, jsou zásadní pro celé lidské tělo. V případě zranění a nehod, kdy jsou postižené rozsáhlé oblasti kůže, jakož i podráždění a infekce kůže, přežití oběti často závisí na této schopnosti samoléčení kůže. A i když by nešlo přímo o záchranu života, kvalita života oběti je také důležitá.

Příběh lavylitesObjevil se vynález, který roste

Když si Tibor Jakabovics uvědomil, co objevil, a že má něco zcela nového ve svých rukou, tak každý, komu o tom řekl, chtěl tuto novou věc hned vyzkoušet. Nad výsledky účinků všichni zůstávaly v úžasu, díky skvělým zprávám tak stále více dalších a dalších lidí přicházelo, aby využilo léčivou sílu Tiborova lektvaru. Zprávy o nové „zázračné“ věci se šířily jako divoký oheň. Přišla dokonce objednávka na značné množství. V té době žil Tibor na venkovském statku, daleko od ruchu civilizace, aby se mohl soustředit a ponořit do relevantní literatury a do svého výzkumu. Po obdržení výše uvedené objednávky šel k nejbližšímu lékárníkovi a koupil 100 lahviček na léky. Naplnil je svým novým lékem, vložil je do batohu a vydal se na vlak, aby předal objednávku. O 200 kilometrů dál vystoupil z vlaku, předal lahvičky a odjel dalším vlakem domů. Považoval transakci za dokončenou. Ale brzy poté, co se vrátil domů a pokračoval ve svém výzkumu, obdržel telefonickou objednávku na dalších 500 lahviček...

To je moment, kdy pro Lavylites začala obchodní fáze podnikání.

Příběh lavylitesZrodil se výzkumný ústav a místo výroby

Tibor Jakabovics založil dobře vybavenou výzkumnou laboratoř biologie a chemie, kde odborníci v oblasti biochemie, biologie a nanotechnologie provádějí důkladný vědecký výzkum, jak produkty Lavylites fungují. Laboratoř také konsoliduje výrobu a stanovuje dodržování přísných požadavků na kvalitu a předvýrobu, což by mohly závidět i největší nadnárodní společnosti v Evropě a na celém světě.

Příběh lavylitesSpolečnost a pozadí

Společnost Lavylites byla založena v roce 2013 Tiborem Jakabovicsem. Během prvních 5-ti let prodej překročil tři miliony produktových jednotek. Cesta k úspěchu byla relativně snadná: první zákazníci považovali produkty za efektivní, a tak je stále kupovali. Taková míra nákupů byla v kosmetickém průmyslu poměrně vzácná: v podstatě každý kupoval produkty Lavylites dokud problémy, které je vedly k jejich použití, nezmizely.
Lavylites za prvních 6 let neměla žádnou reklamní kampaň. Jedinou metodou propagace byli zákazníci, kteří dalším lidem říkali o produktech a doporučují je na základě svých vlastních pozitivních výsledků a zkušeností. I v současné době tvoří doporučování na základě spokojenosti v podstatě veškerý obrat společnosti.Hlavní recept a dva trezory

Hlavní směs - základ našich produktů - je vyráběna pouze zakladatelem Lavylites Tiborem Jakaboviczem, protože nechce, aby ostatní museli převzít odpovědnost za míru přesnosti a tajného know-how, které vyžaduje vytvoření správné směsi. Stejně jako u Coca-Coly a Kentucky Fried Chicken: recept je dobře střeženým tajemstvím. Úplná dokumentace obsahující seznam zařízení, dávkování, technologie a přísad je uložena ve dvou trezorech na světě. Když přijde čas, aby někdo jiný viděl tuto dokumentaci, může otevřít trezory pouze pomocí dlouhé kombinace. Náš zakladatel neuvažoval o patentování základní směsi, protože by to vyžadovalo zveřejnění úplné technologické dokumentace.Aktuální výsledky testů nezávislého institutu

Výsledky provedené Institutem J. S. Hamiltona na základě zavedených vědeckých a průmyslových standardů jsou naše nejnovější výsledky testu pozitivní. Nejoblíbenější kosmetické výrobky Lavylites byly testovány pomocí kontrolní skupiny a laboratorního testu. Byli jsme si jistí, že výsledky budou dobré, ale byli jsme upřímně překvapeni tím, jak jsou dobré v jakémkoli aspektu testů.

Nejnověji jedna z předních světových organizací zaměřených na technické testy, TÜV, udělila akreditaci dvěma našim produktům, Lavyl Auricum a Lavyl 32 a tímto potvrdila, že tyto výrobky odpovídají mezinárodním standardům.

Lavyl Auricum a Lavyl 32 mají dezinfekční vlastnosti. Oba dva přípravky získaly vysoké známky!

Dezinfekční vlastnosti produkty mají mimořádný význam například v době epidemie. Můžeme tedy klidně používat Lavyl Auricum pro dezinfekci rukou, obličeje a ostatních částí těla. V případě nouze jej můžeme používat i pro dezinfekci předmětů, např. telefonů.

Lavyl 32 se pro změnu ideálně hodí i pro dezinfekci ústní dutiny.

Pomocí Lavyl 32 tedy můžeme nejen pečovat o zuby a dásně, ale i chránit ústní dutinu proti nákaze virem.

Nezapomeňme: dezinfekční vlastnosti jsou jenom jednou z mnoha výhod Lavyl Auricum a Lavyl 32. I v případě, že je používáme jenom pro dezinfekci, můžeme užívat i ostatní vlastnosti produktů.

příběh lavylitesFirma Lavylites, najíždí kompletně na "zelenou".

Tj. absolutně vše podřizuje tomu, aby celá firma a veškeré její činnosti, produkty i lidé v ní, měli co možná nejnižší ekologické zatížení pro naši planetu!

Lavylites a jejich produkty mají zkrátka zelenou do dalších úspěšných let...


PS 1: Tibor Jakabovicz společně s Dr. Reiserem (marketingový ředitel Lavylites) "provozují" plně diverzifikovaný les v Keni. Výhody z toho má asi 500 místních farmářů...

PS 2: Tibor tajně postavil v Maďarsku unikátní dětské hřiště... Děti si zde hrají a zároveň se učí různé věci z fyziky, biologie a dalších oborů...

PS 3: Tibor napsal několik knih o přírodě a zejména o lese.

PS 4: V 2023 Tibor Jakabovicz produkoval unikátní film o mimořádných lidských dovednostech, inspirovaných přírodou. Ve filmu je také osobně zachycen při svojí milované činnosti a tou je sázení stromů...

příběh lavylites

příběh lavylites

příběh lavylites

příběh lavylitesPŘÍBĚH LAVYLITES - část 9.

S hrdostí oznamujeme, že mezi 325 globálními přihláškami, 89 finalisty a 39 výherci,

byly naše produkty LAVYLITES, oceněny 3 hlavními cenami vysoce prestižní mezinárodní soutěže Global Beauty and Wellness Awards 2020.

Nezávislá mezinárodní porota GBWA, jejíž cílem je za 1. identifikovat nejprogresivnější značky a výrobky za 2. pomoci při jejich co největším šíření, v oblasti světa kosmetiky, osobní hygieny, doplňků výživy a wellness, kde je v čele poroty Nadja Swarovski, členka ředitelské rady společnosti Swarovski,  udělila HLAVNÍ CENY GWBA našim přípravkům:

- Lavyl Auricum - jako nejinovativnější kosmetika
- Gemma Prevent - jako nejinovativnější anti-aging krém
- Lavyl Auricum Sensitive - nejrychleji rostoucí značka kosmetiky

Pokud jde o výrobky Lavylites, společnost GWBA zdůraznila, že se značně liší od ostatní známé kosmetiky.

Odborníci se letos hlouběji seznamovali s 325 produkty.

V několika kategoriích se produkty Lavylites dostali mezi finalisty a byly ohodnocené, například:

- Lavyl 32 - jako nejinovativnější výrobek pro péči o ústní dutinu
- Lavyl Nose - jako nejlepší produkt pro osobní péči

Jsme nadšení, že se nám daří prosadit se na mezinárodním poli i mezi nejlepšími světovými značkami jako jsou např. L’Oréal a Estée Lauder, které se se svými produkty také zúčastnili a my jsem obdrželi první místa.

Všechny produkty Lavylites k zakoupení zde, na našem portálu LAVYcosmetics.com

nové certifikátyPŘÍBĚH LAVYLITES - část 10.

Firma Lavylites jako první na světě představila unikátní produkt, vyrobený z vesmírných vyslanců - meteoritů.

Nový produkt LAVYL GENIE SPIRIT má velmi širokospektrální účinky.

Zakoupíte jej zde na LAVYcosmetics.com.

Lavy genie spirit

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 11.

Firma Lavylites již po druhé odváží ze světové soutěže kosmetiky Global Beauty & Wellness Awards 2021 první místa!

Po loňském úspěchu, kdy naše produkty získaly 3x první místo, si porota vedená Nadjou Swarovski, vyžádala některé naše produkty. Vybrali jsme naše novinky a ty do New Yorku zaslali. Možná vás nepřekvapí, že všechny tři skončily na významných místech:

Cílem každoroční soutěže Global Beauty & Wellness Awards je nalézt kosmetické produkty, které nabízejí nejvíce pro lidské blaho a jsou dobrým příkladem pro ostatní značky. Může to znít neuvěřitelně, ale letos se do soutěže přihlásilo rekordní počet 475 kosmetických produktů a tak kreace Lavylites soutěžily s tak velkým počtem. Kromě nadprůměrné kvality produktů se porota zaměřila na udržitelnost a inovaci.

Děkujeme za uznání Nadji Sawarovski a jejího odborného personálu! Aspekty Global Beauty & Wellness Awards – kvalita, udržitelnost, inovace – jsou pro Lavylites nezbytné, takže je velmi dobré vidět, že tyto hodnoty jsou ve světě kosmetiky a wellness produktů stále více směrodatné.

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 12.

Produkty Lavylites zakoupíte již v 35 zemích světa.

Nejvýznamnějším dodavatelem v České a Slovenské republice je LAVYcosmetics.com.

Na portále LAVYcosmetics.com se dozvíte vše o produktech Lavylites a navíc mezi Vámi všemi sdílíme Vaše zkušenosti s produkty a na jejich základě sestavujeme návody k jejich nejúčinnějšímu používání.

Za svojí práci jsme obdrželi ocenění z rukou samotného Tibora Jakabovicze, zakladatele a majitele Lavylites. Toto ocenění získalo pouze 5 lidí z celého světa!  (Součástí ocenění byl mimo jiné i nový automobil BMW 530e, který je tak nyní ve službách LAVYcosmetics.com.) 

Tibor Jakabovicz - zakladatel a majitel Lavylites a pan Michal z LAVYcosmetics.com.


 

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 13.

V roce 2020 vznikla funkce SPORTOVNÍ VELVYSLANEC LAVYLITES,

který zastřešuje (vyhodnocuje a optimalizuje) spolupráci mezi profesionálními sportovci a našimi produkty. Od té doby naše produkty používají desítky vrcholových sportovců, kterým naše produkty pomáhají vyhrávat i ty nejvyšší světové soutěže a to ve sportech jako je například hokej, krasobruslení, fotbal, cyklistika a také ve vytrvalostním běhu. Např. 5 násobný mistr světa v maratónském a ultra-maratónském běhu.

Nejvíce vrcholovým sportovcům pomáhají naše produkty:

- Lavyl Auricum Sensitive (super-rychlá regenerace a nabuzení výkonu, společně s Lavyl Body)

- Haevyl 3.I (mimořádné soustředění během výkonu)

- Lavyl Body (super-rychlá regenerace a nabuzení výkonu, společně s Lavyl Auricum Sensitive)

- Lavyl Nose (zlepšení dýchání během výkonu)
 

PŘÍBĚH LAVYLITES - část 14.

Firma LAVYLITES OSLAVILA v roce 2023 své 10. LETÉ VÝROČÍ

A nutno říci, že velmi úspěšných, prvních 10 let svého působení, vždyť již v roce 2020 byla označena v nejprestižnější a celosvětové Global Beauty & Wellness Awards jako nejrychleji se šířící kosmetická značka na světě. 

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se