Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

FAQ - Často kladené otázky

Jak produkty fungují?

LAVYLITES, je zcela nová technologie, která pomocí nových zjištění v biologii a kvantové fyzice a pomocí zcela nového a unikátního nanotechnologického postupu, dokáže z přírody, extrahovat takzvané *nanoefektory. Nanoefektory, jsou velmi malé (1 - 2 nm / tj. 1 - 2 miliardtiny metru) „uzlíčky“ informací (energetické vzory) z člověkem nedotčené přírody z bylin, minerálů, krystalů, koloidních kovů a meteoritů. Tyto informace z čisté přírody, jsou tělu vlastní a působí na náš organismu tak, že se vše v našem těle navrací do svého přirozeného, tedy zdravého stavu. Produkty Lavylites mají široké spektrum antibakteriálních, fungicidních a protizánětlivých účinků. Rychle (v řádu sekund) pronikají do těla a buněk a působí ihned. * V jednom jediném nanoefektoru, je mnoho tisíc informací z přírody, informací, které naše buňky a naše těla potřebují k tomu, aby se snadněji „opravily“. Opravily z poškození způsobené stresem, nevhodnou stravou, překyselením organismu, špatným dýcháním či poškozením nebo nedokonalou funkčností některého tělního systému. Myslíme ale, že nejdůležitější jsou zkušenosti z praxe, a o tom se můžete dočíst v našich REFERENCÍCH, nebo shlédnout VIDEOREFERENCE.


Mohu produkt používat i na malé děti?

Produkty Lavylites jsou na 100 % přírodní bázi. Jsou tedy velmi vhodné pro malé děti, již od narození! Pomáhají dětem udržet si jejich přirozený harmonický stav, dokonalého kontaktu s přírodou a dokonalého zdraví. Produkty děti uklidňují, pomáhají se jim soustředit, harmonizují celé tělo i psychiku. Dokonce i čistí prostor od negativních vlivů. Můžete třeba malému dítěti postříkat postýlku, pro klidnější spánek. Nebo používat produkty Lavylites pro celou rodinu, aby se snížil přenos negativních emocí (energií) na Vaše děti.


Kolikrát mám sprej aplikovat?

Přesné návody, v jakých případech a kolikrát je vyspecifikováno u jednotlivých produktů v e-shopu. Tyto informace jsou dostupné pro naše registrované uživatele. Zároveň rady a návody můžete načerpat i od ostatních uživatelů našich produktů v sekci REFERENCE. Vždy ale dejte přednost Vaší intuici a používejte produkty v souladu s ní. Naše obecná rada zní, pokud se jedná o nějaký závažný problém, rozhodně je třeba produkty používat spíše aktivněji, tedy 5x i vícekrát za den.


Mohu použít Lavyl Auricum i na svého pejska?

Rozhodně ANO. Produkty Lavylites jsou velmi vhodně pro naše zvířecí miláčky. Co je fantastické, že zvířata mají daleko lepší vnímání okolních vlivů na své tělo a tělní systémy. Proto naše produkty Lavylites, na ně fungují mimořádně účinně. Daleko účinněji jak na člověka. Proto zpravidla stačí např. u spreje Lavyl Auricum Senzitive, jen jeden nebo dva střiky. Nebo jen malá trocha jiného produktu (např. Lavyl Allin - čípek), který můžete třeba rozčtvrtit.


Kdy mi produkty od Vás přijdou?

Všechny produkty máme v ČR skladem. Expedujeme tedy bezprostředně po Vaší objednávce. (nejpozději následující pracovní den) Pak už záleží jakého si vyberete přepravce a jeho rychlosti a na Vašem způsobu platby. Více je popsáno v našich Obchodních podmínkách nebo v patičce stránek: DOPRAVA - jak se k Vám produkty dostanou


Je látka PQ7 (Polyquaternium 7), kterou Lavylites používá, mikroplast?

Ne, PQ7 není mikroplast. Jedná se o stabilní polymer (mikromolekulu), kterou máme k dispozici v tekuté formě. Díky svým adhezním vlastnostem přilne k vlasům. Toto přilnutí je krátkodobé, přechodné, má fyzický charakter a probíhá výhradně na povrchu. Po umytí se v čističce odpadních vod rozloží a nedostane se do životního prostředí.


Používá Lavylites mikroplasty?

NE! Lavylites v žádném ze svých přípravků nepoužívá mikroplasty. Mikroplasty jsou pevné částečky plastů, jejichž průměr je menší než 5 mm. Některé kosmetické firmy používají tyto "zrníčka" například v peelingových přípravcích. Používání mikroplastu je protichůdné s environmentálně uvědomělým přístupem vývojáře produktu a je v rozporu se základními hodnotami Lavylites.


Obsahují přípravky složky, které mohou vzbuzovat obavy?

NE! Zákon zakazuje používat v kosmetickém průmyslu látky prokazatelně způsobující nemoci. Lavylites nepoužívá látky protichůdné se zásadou neškodnosti použití. Při odborném použití je vyloučené, aby používání produktů způsobilo jakoukoliv tělesnou újmu. Při sestavování přípravků dbáme na rovnováhu jejich funkce, účinku na uživatele a užitku, jakož i co nejmenšího poškozování životního prostředí.


Jsou přípravky Lavylites přírodní?

Ano. Přípravky Lavylites jsou součástí přírody. Přípravky jsou vyráběny s použitím moderní technologie, ze surovin, vybíraných s největší zodpovědností a pozorností. Každá složka je individuálně klasifikována dle místa a způsobu výroby a důkladně je ověřena její čistota, absence jakéhokoliv znečištění. Bereme plnou odpovědnost za funkcionalitu každé složky, za co nejmenší ekologickou stopu a za rovnováhu přiměřeného účinku. Používáme a vyvíjíme vlastní standardy, přísnější než jiné používané systémy.


Mají přípravky Lavylites léčivé účinky?

Lavylites se plně distancuje od jakýchkoliv výroků sugerujících léčivý účinek přípravků! Pokud se cítíte být nemocný, rozhodne požádejte o radu svého lékaře. Naše doplňky stravy jsou potraviny, které jsou určené pro doplnění běžné stravy. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a nemají léčebné účinky. Údaje uvedené na internetových stránkách LAVYcosmetics.com, mají výhradně informativní povahu a nemohou nahradit poradu s lékařem. Jste-li nemocní, obraťte se na lékaře a řiďte se jeho pokyny. Pro splnění nařízení EU ohledně bylinných přípravků uvádíme, že výrobky uvedené na stránkách LAVYcosmetics.com, nejsou určeny pro použití v rámci diagnostikování, léčby či prevence nemocí. Jsme přesvědčeni, že nemocní lidé mají právo snažit se o krásu, o pozitivní vyzařování a o uvědomělý život. Naše přípravky mohou bez obav používat i nemocní lidé. S otázkami o interakci s léky se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka.


Proč používá Lavylites látku PQ7 (Polyquaternium 7)?

PQ7 je neškodná, bezpečná látka. Jedna ze složek moderních šamponů, jejímž účelem je zabránit statickému nabití vlasů a zajistit snadnější rozčesávání. Funguje jako hromosvod. Molekula se kvůli vlastnímu nabití na krátko spojí s vlasem a podobně jako anténa odstává od vlasu. Ke druhému konci se připojí molekuly vody, čímž se odvede statický náboj vlasu. Vázání má vysloveně fyzický charakter a je přechodné. Statické nabití vlasů je důsledkem našeho způsobu života, nošení oděvu z umělých vláken, bot s gumovou podrážkou, vystavení elektrosmogu. Odstranění nepotřebného statického nabití vlasů nejen zjednoduší rozčesávání vlasů, ale ve své bezprostřední blízkosti snížíme množství rušivých elektrostatických polí. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak PQ7 fungu


Používá Lavylites nanočástice?

Lavylites v žádném ze svých přípravků nepoužívá syntetické nanočástice. Všechny přípravky, tak jak to v přírodě obvykle bývá, obsahují celý rozsah rozměrů, od ioktometrů přes pikometry až po nanometrové složky, dokonce i menší seskupení makrorozměrů. Tyto přírodní substance nejen že jsou pro tělo neškodné, jsou pro něj dokonce prospěšné. Největší část překvapivě mnohostranných účinků přípravků Lavylites vychází právě z těchto malých zázraků života.


Používá Lavylites silikon?

NE! Většina výrobců v kosmetickém průmyslu používá silikon jako pojivo v šamponech a sprchových gelech, jako optický filtr vrásek a na zjemnění pokožky. Lavylites se vyhýbá používání silikonu. Pro dosažení lepšího účinku a lepší rovnováhy s životním prostředím jsme se rozhodli používat přírodní oleje.


Používá Lavylites složky živočišného původu?

Lavylites při výrobě žádného ze svých produktů nepoužívá suroviny živočišného původu, protože nechceme způsobit smrt ani jediného zvířete. Přípravky neobsahují živočišný protein, takže jsou vhodné i pro vegetariány a vegany. Přípravek Haevyl 3.I samozřejmě obsahuje včelí med.


Co je PEG-35 Castoroil?

PEG-35-Castoroil je mimořádně bezpečná složka na bázi přírodního ricinového oleje (Ricinus Comunis Seed Oil), s příznivými účinky. Používá se jako tenzid, tedy povrchově aktivní látka a také jako emulgátor. Nakupujeme ho z důkladně kontrolovaných zdrojů, takže jeho absolutní čistota a přírodní původ jsou zaručeny. Jako tenzid a povrchově aktivní látka přispívá k vytvoření příznivé homogenity. Během procesu vyvíjí emulgační účinek, čímž přispívá k jemnému rozptýlení oleje/tuků a vody.


Používá Lavylites hliníkovou sůl?

NE! Lavylites nepoužívá hliníkovou sůl v žádném ze svých přípravků.


Jsou přípravky Lavylites vhodné pro zvířata?

V případě zvířat se jedná o rozdílné biologické podmínky a zcela jiné požadavky. Mějte prosím na zřeteli, že čich zvířat je mnohem citlivější a např. vystříknutá oblíbená vůně může být pro vašeho mazlíčka příliš silná, nezvyklá. Naše produkty byly vyvinuty pro lidské potřeby a jsou certifikovány pouze pro použití člověkem. Pokud chcete použít naše přípravky na své zvířecí miláčky, myslete prosím na to, že oni jsou mnohem citlivější jak lidé. V případě pochybností se prosím obraťte na veterináře.


Jsou přípravky Lavylites vhodné pro vegetariány nebo vegany?

Ano. Lavylites nepoužívá suroviny živočišného původu. Dovolujeme si Vás však upozornit, že přípravek Haevyl 3.I obsahuje přírodní včelí med. Jelikož ve veganské komunitě neexistuje konsensus o tom, zda med mohou konzumovat nebo ne, rozhodnutí ponecháme individuálnímu úsudku veganských zákazníků.


Lze přípravky Lavylites předávkovat?

Při rozumném používání přípravků ani u nejcitlivějších osob není pravděpodobné předávkování. Teoreticky samozřejmě vše lze předávkovat! Rovněž se nedoporučuje najednou vypít 122 litrů čerstvé pramenité vody. Je třeba připomenout, že Lavylites nefunguje na principu "čím více, tím lépe“. Přípravky Lavylites vyjadřují uvědomělejší způsob života. Právě proto určuje přiměřenou míru sám uživatel. Bývají období, kdy potřebujeme více, a bývají období, kdy stačí méně. Návod na dávkování, doporučené Lavylites, najdete na naší webové stránce. Každé odlišné použití je individuálním rozhodnutím a odpovědností uživatele.


Kdy jsou přípravky Lavylites kontraindikovány?

Kontraindikací může být alergie na kteroukoliv složku přípravku. V takovém případě doporučujeme nepoužívat přípravek Lavylites. V případě jakýchkoliv pochybností se obraťte na naši zákaznickou linku a na svého lékaře.


Co dělat v případě očekávané nebo neočekávané fyzické reakce?

Fyzická reakce nemusí být nutně příznakem nemoci. Obnovení pořádku je v mnoha případech doprovázeno reakcemi. Každý je sám zodpovědný za rozhodnutí, kdy je pro něj daná reakce přijatelná a kdy ne. Doporučujeme případné fyzické problémy vyjasnit lékařskou cestou a v daném případě přípravek nepoužívat.


Lze přípravky Lavylites používat současně s léky?

Podle našeho nejlepšího vědomí neexistuje v tomto ohledu kontraindikace. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.


Za jak dlouhou dobu vyvinou přípravky Lavylites svůj účinek?

Obvykle je to krátká doba, někdy i několik minut. V některých případech mohou být pro vytvoření účinku potřebné dny nebo i týdny.


Mohou přípravky Lavylites používat celiatici?

Ano, Lavylites nepoužívá suroviny na bázi lepku.


Mohou přípravky Lavylites používat osoby s intolerancí na laktózu?

Ano, Lavylites nepoužívá suroviny na bázi laktózy.


Mohou přípravky Lavylites používat diabetici?

Ano, Lavylites nepoužívá suroviny na bázi cukru v převážné většině svých přípravků. Upozorňujeme však, že nápojový koncentrát Haevyl Impulse obsahuje glukózo-fruktózový sirup a přípravek Haevyl 3.I přírodní včelí med.


Mohou se přípravky Lavylites používat delší dobu?

Ano. Nejsou známy údaje, na základě kterých by bylo třeba omezit dlouhodobé používání.


Přibírá se od přípravků Lavylites na váze?

Ne! Přípravky Lavylites jsou výslovně vhodné k tomu, aby si uživatelé, žijící zdravým životním stylem a vyhýbající nadbytečným kaloriím, udržovali tělesnou hmotnost v ideálním stavu.


Mohou se přípravky Lavylites používat během diety nebo půstu?

Ano. Nejsou známy údaje, na základě kterých by bylo nutné omezení používání přípravků v tomto ohledu.


Jaký je přístup Lavylites k plastům?

Lavylites je výsloveně proti nerozumnému, nezodpovědnému a nadměrnému používání plastů. Ve svém ústavu pracuje na slibných inovacích v oblasti řešení celosvětových problémů v souvislosti s používáním plastů. Lavylites se zavázal k používání recyklovatelných a odbouratelných materiálů, k jejich průběžnému technologickému využívání.


Kde se vyrábějí produkty Lavylites?

Oddělení Lavylites, odpovědné za výrobu, se nacházejí na území EU. Z bezpečnostních důvodů, například z důvodu eliminace zeměpisných rizik, výroba a skladování probíhá na více místech.

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se