Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Jak si pomocí produktů od LAVYcosmetics plnit své novoroční cíle a přání

05-01-2024

Jak si pomocí produktů od LAVYcosmetics plnit své novoroční cíle a přání


Nyní je čas dávání si předsevzetí a cílů. A my Vám prozradíme, jak si můžete pomocí našich produktů do svého života přitáhnout cokoli co si přejete a jak pomocí našeho spreje snadno vytvořit tzv. kvantovou vlnu
 

Naše produkty jsou kvantové s velmi velmi silnou energií a proto je lze využít i k plnění svých přání a cílů.


Cíl může být jakýkoli, ať už že chceme přitáhnout do života nového partnera nebo třeba hojnost a určitou sumu peněz a nebo třeba se uzdravit z nějakých zdravotních potíží. 

Jak na to:

Nastříkám nad hlavu a nechám spadnout jako deštík 2-3 střiky Lavyl Auricum (klasické, Sensitive nebo Lavyl Genie Spirit) a pomyslím si nebo vyslovím své přání / cíl, následně zavřu oči a co je důležité, představím si ten výsledek! Tedy, vytvořím v sobě „ten“ pocit, pocit, který cítím v momentě, kdy už jsem to co si přeji dosáhnul!

(Např. Pokud chci do svého života přitáhnout svého vysněného partnera, tak si představuji, že už jsme spolu, naše společné chvíle a vnímám co při tom cítím! Jak se spolu procházíme po lese, jak se držíme za ruce, jak si povídáme u kávy, jak se hladíme po tváři, jak spolu vaříme večeři, jak sedíme na lavičce v parku, jak to nebo ono... Čím více a čím silněji při tom cítíme své pocity, tím je to vše účinnější. Stačí pár minut takovýchto představ a naše tělo se okamžitě (díky našim produktům velmi rychle a silně) přeladí na tu správnou frekvenci a okamžitě začneme do svého života svého vysněného partnera velikou silou přitahovat.)


Ve “vesmíru“ se žádná energie neztratí a proto, to co vyšlete pomocí myšlenky, společně s vaším pocitem a naším kvantovým produktem, to se postupně zhmotní a vždy se to k vám vrátí. Vytvoří se tzv. kvantová vlna a ta přinese nové situace a všemožnou podporu z vašeho okolí, tak, aby se postupně splnilo to, co je vysláno!


Jinými slovy, vytvoříte tu správnou frekvenci. A fyzikální zákony s jistotou, následně vykonají vše potřebné pro splnění vašeho cíle.


Je vhodné postup občas opakovat, ale vždy "vyšlete" pouze jedno přání a druhý den znovu nebo zase jiné přání. A pak uvidíte co se bude dít. :-)

Dnes se vše zrychluje a tak i naše správně vyslané cíle se plní stále rychleji a rychleji.


Při zdravotních potížích je potřebná pravidelná aplikace našich produktů na postižená místa a zátylek, tělo tak dostává neustále správný návod a vše poškozené se v něm postupně přepisuje a přenastavuje do původního, tedy zdravého stavu.
Pokud Vám doma chybí vhodné produkty, doplňte je zde:

Lavyl Auricum 50 ml: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-50-ml

Lavyl Auricum 150 ml: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-150-ml

Lavyl Auricum Sensitive 50 ml: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-senzitive-50-ml

Lavyl Auricum Sensitive 150 ml: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-senzitive-150-ml

Lavyl Genie Spirit 50 ml: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-genie-spirit-50ml

Lavyl Genie Spirit 150 ml: https://www.lavycosmetics.com/lavyl-genie-spirit-150ml
My Vám z celého srdce přejeme, ať se Vaše cíle splní!

LAVYcosmetics.com 


Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se