NEDOCENĚNÝ SOLVYL FULLFLEX

22-02-2021

Bereme ho většinou “jen” jako součást 2-složkové odkovovací kúry, ale jako “sólista” je neméně skvělý!
 

NEDOCENĚNÝ SOLVYL FULLFLEX

V čem jsou Solvylové kapky FF unikátní?
Umí najít, sesbírat a bezproblémově vyvést z těla ven těžké kovy, toxiny, žáněty a jiné škodliviny tak, že je obklopí a nedovolí jejich opětovnému přilnutí na jiném místě v těle a hlavně uložení v játrech.

Přístrojové měření nemůže pochopit přínos Solvylu FF, protože přímo nepůsobí na buňky jako ostatní produkty. “Pouze” sbírá uvolněné a volně se pohybující toxické složky! Takto nepřímo pomáhá našemu tělu se vyčistit a zharmonizovat.

Noví uživatelé produktů Lavylites, většinou používající pouze základní sprej Lavyl Auricum (i ten pomáhá buňkám se zbavit škodlivin) se občas setkají např. s bolestí hlavy nebo se jim na kůži objeví vyrážka. Především je to známka nedostatečné funkčnosti lymfy, která nemůže škodliviny rychle odvést (na pročištění a rozproudění použít sprej Lavyl Lymph).

Rychlá pomoc se právě najde v Solvylu FF - pár kapek do skleničky s vodou a vypít.

Vše, co se uvolnilo z úložišť a začalo “otravovat” tělo, je bleskurychle odizolováno, “vzato do vazby” a nachystáno k deportaci z těla pryč.

Stejně jako “uni-sprej” Lavyl Auricum je dobré mít stále po ruce, tak i Solvyl Fullflex nahradí v lékárničce mnohé tabletky.

Späť na výpis článkov

Nenechajte si ujsť žiadnu udalosť, správu alebo radu...

Prihláste sa na odber noviniek

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa