Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 135 €.

Registrovat se

Jak produkty fungují

Zaregistrujte se zde a získáte slevu 10 - 20 % na všechny produkty a individuální poradentství prostřednictvím online chatu nebo telefonického hovoru.


NAŠE PROHLÁŠENÍ:

Pro splnění nařízení Evropské unie, která vznikla jako důsledek masivních loby ze strany farmaceutických firem, a která kontrolují  české úřady pod hrozbou statisícových likvidačních pokud, nesmíme na našich stránkách zveřejňovat pravdu o skutečných účincích našich unikátních přírodních produktů.

Můžeme ale napsat, že za 7 let prodeje našich produktů, máme ve více jak 30 zemích světa mnoho milionů spokojených uživatelů a většina z nich jejich účinky hodnotí jako zcela mimořádné a někteří dokonce používají slovo zázračné. 

My ale víme, že se nejedná o zázraky, ale o použitou zcela novou, převratnou a unikátní technologii získanou mnohaletým výzkumem v oblasti kvantové fyziky a biologie.

Jste-li nemocní, obraťte se na lékaře a řiďte se jeho pokyny.


ZÁKLADNÍ INFORMACE O FUNKČNOSTI PRODUKTŮ LAVYLITES:

LAVYLITES, je zcela nová technologie, která pomocí nových zjištění v biologii a kvantové fyzice a pomocí zcela nového a unikátního technologického postupu, dokáže z přírody, extrahovat takzvané *nanoefektory.

*Nanoefektory, jsou velmi malé (1 - 2 nm / tj. 1 - 2 miliardtiny metru) „uzlíčky“ informací (energetické vzory) z člověkem nedotčené přírody z bylin, minerálů, krystalů, koloidních kovů a meteoritů. V jednom jediném nanoefektoru, je mnoho tisíc informací z přírody, informací, které naše buňky a naše těla potřebují k tomu, aby fungovaly správně. Tyto informace z čisté přírody, jsou tělu vlastní a působí na náš organismus jako elixír. :-) 

Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a děti už od narození, zvířata i rostliny. Možno je používat i s léky.


JAK VLASTNĚ PRODUKTY LAVYLITES FUNGUJÍ?

Podívejte se na video:

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa