Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

V posledních měsících se rozmohla práce z domova.

04-09-2020

Co na to naše pokožka?

V posledních měsících se rozmohla práce z domova.

I když však svůj byt neopustíte a nebudete svojí pokožku vystavovat venkovnímu chladnému počasí, bude v uzavřených prostorách vaše pokožka vystavena mnoha nebezpečím. 
Navzdory pečlivému úklidu se v bytě dostane do ovzduší prach, škodlivé přísady z čisticích prostředků nebo látky uvolněné při vaření a pečení. 
Kromě toho může být vaše pokožka dále zatěžována nedostatečnou vlhkostí uvnitř bytu nebo špatným větráním.

Dlouhodobý pobyt uvnitř, povede ke vzniku pigmentových skvrn, rozšířených pórů a dokonce ke vzniku akné na tváři (akné významně přispívá i časté nošení roušky, šátku nebo respirátoru).

Jen proto, že pracujete z domova, nedoporučuje se zanedbávat svoji pokožku. Pokračujte ve své každodenní péčí o pleť a večer si důkladně očistěte obličej (ideálně prostředkem Solvyl Clean nebo Lavyl Clean). I nadále provádějte peealing obličeje jednou týdně, abyste se zbavili mrtvých buněk epitelu.

Pokud se chcete během dne osvěžit, doporučujeme aplikovat sprej Lavyl Auricum Sensitive, zatímco pro vaši běžnou večerní péči o pleť doporučujeme produkty z řady produktů Exyol, které jsou bohaté na přírodní ingredience a svým složením vaši pokožku každý den velmi důkladně regenerují a podporují.

Po hloubkovém vyčištění pokožky produktem Lavyl Clean nebo Solvyl Clean, používejte na mladší pokožku produkty AMRITA a ANANGA a ve středním a vyšším věku krémy řady GEMMA. Velmi populární je také speciální sérum Exyol SC.
Naše prémiová kosmetika řady Exyol je vhodná pro muže i ženy.

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se