Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Trápí Vás bolesti hlavy?

14-09-2021

Patříte také k 10–20 procentům světové populace, kteří v určitých intervalech trpí různou mírou bolestí hlavy nebo migrénami?

Trápí Vás bolesti hlavy?

Trhající bolest hlavy, kromě toho, že je nepříjemným problémem, může mít dokonce vážný dopad na vaši každodenní rutinu a vaši práci. Co můžete udělat, abyste prošli těmito kritickými hodinami a dny s co nejmenšími nepříjemnostmi?

Příčin bolesti hlavy nebo migrény může být mnoho: stres, problémy se spánkem, změny počasí, nepravidelný životní styl, konzumace alkoholu, hormonální změny, dehydratace nebo dokonce náročná fyzická práce a nadměrné cvičení.

Několik studií ukázalo, že ne příliš vyčerpávající trénink a pravidelné přiměřené cvičení, ale přispívají k úlevě od bolestí hlavy a ke snížení migrénových záchvatů.

Podle odborníků pravidelné cvičení pomáhá mozku uvolňovat různé hormony s protizánětlivými účinky, snižuje hladinu hormonů způsobujících záněty a zvyšuje množství beta-endorfinu.

Obecně se věří, že nejúčinnějším způsobem, jak zmírnit bolesti hlavy, je plavání, jízda na kole, chůze, jóga nebo středně silné kardio cvičení.

Je důležité, aby vaše cvičení nebylo jen občasným nápadem, ale plánovanou a pravidelnou činností. Dostaňte se do formy, abyste lépe odolávali stresu, a bude také snazší vyhnout se migrénám!

Z osvědčených produktů Lavylites na rychlé odstranění bolestí hlavy a celkové uvolnění použijte Lavyl Auricum nebo Lavyl Auricum Senzitive. Dva - tři střiky na hlavu a zátylek a během pár chvil příjde úleva. V případě velikého stresu nebo bolesti, aplikaci opakujte po pěti minutách.

Přejeme Vám klidný a radostný podzim
LAVYcosmetics.com

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se