Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Spíte dobře? Ne?

17-02-2021

Spíte dobře? Ne?
Může za to úplněk nebo něco jiného? 

Spíte dobře? Ne?

Ovlivňuje úplněk kvalitu vašeho spánku? 
Nebo je to tak, že tomuto prohlášení nevěříte ani si nevšimnete této měsíční fáze? 
Oběžná dráha měsíce byla předmětem pozorování a studií od starověku. Už dávno bylo objeveno, že Měsíc je vynikajícím nástrojem pro určování času, protože jeho fáze se mění podle konstantního systému. Prý náměsíční lidé chodí ve směru k měsíci. Navíc je známé, že měsíc ovlivňuje také rytmus přílivu a odlivu. A dokonce i porodnost se během úplňku zvyšuje. 
První věrohodnou studii na téma, spánek a úplněk, provedli před několika lety švýcarští vědci, kteří dospěli k závěru, že úplněk má vliv na spánek a že během této měsíční fáze subjekty spaly asi o 20 minut méně a trvalo jim o pět minut déle usnout. Od té doby několik experimentů potvrdilo, že někteří lidé jsou skutečně citliví na úplněk, ale stále neexistuje vědecké vysvětlení jeho důvodů. 
Podle další studie na toto téma, úplněk ovlivňuje také silniční provoz, protože během úplňku se počet dopravních nehod mírně zvyšuje. Nemá to však dramatický důvod, ale zřejmě ten, že během této měsíční fáze řidiči obvykle obdivují tuto nebeskou událost a jak víme, stačí špatný pohyb nebo sekunda nepozornosti, aby způsobila potíže. 
Dnes v noci je úplněk. Úplněk na konci ledna se nazývá Vlk. Tento jev se stal známým jako Vlčí měsíc, protože vlci jsou v této době obzvláště aktivní. 
Dnes tedy bylo možno si ověřit, zda má úplněk vliv na váš spánek nebo pohodu.

Co ale víme, že naše dva produkty Lavyl Auricum Senzitive používaný před spaním a Haevyl 3.I přes den, velmi významně podpoří Váš klid, uvolněnost, regeneraci a také kvalitu spánku! Vyzkoušejte.

Pokud je doma nemáte, naleznete je zde:

https://www.lavycosmetics.com/haevyl-3i-30-ml-346
https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-senzitive-50-ml
https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-senzitive-150-ml

Nyní se slevou 6 - 10%.

Krásnou dobrou noc
LAVYcosmetics.com

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se