Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

NOVÉ DVA PRODUKTY - NOVINKY

29-03-2021

S potěšením Vám oznamujeme, že v naší nabídce přibyly dva nové a zcela mimořádné produkty 
Lavyl Baby - dětský krém  a  Lavyguard Bubble - tekuté mýdlo na ruce

NOVÉ DVA PRODUKTY - NOVINKY

Lavyl Baby - dětský krém

Používá se k péči o nejcitlivější části těla dětí již od narození, aby věk plenek nebyl naplněn nepříjemností podráždění pokožky, ale aby se dítě a potom batole mohli při objevování světa cítit dobře ve své kůži.
Vyvinutý speciálně pro plenkami pokrytou, podrážděnou, zarudlou pokožku, kde chrání, zklidňuje a podporuje její regeneraci.
Kromě miminek doporučujeme krém i dospělým, protože je účinný ve všech situacích, kdy dojde k podráždění nebo poškození epitelu na povrchu kůže, nebo pokud je třeba pokožku zjemnit.

Lavyl Baby s bohatým složením poskytuje každodenní ochranu pokožky. Tento účinný ochranný krém je výjimečný kvůli Lavyl mistrovské esenci, díky níž je jeho účinek významnější než v ostatních podobných krémech. Vyvinutý speciálně pro plenkami pokrytou, podrážděnou, zarudlou pokožku, který chrání, zklidňuje a podporuje její regeneraci. 
Ale kromě miminek doporučujeme krém i dospělým, protože je účinný ve všech situacích, kdy dojde k podráždění nebo poškození epitelu na povrchu kůže, nebo pokud je třeba pokožku zjemnit.

Ve všech takových případech Lavyl Baby zasahuje rychle a poskytuje komplexní ochranu poškozenému nebo ohroženému povrchu pokožky. 
Myslíme si, že stojí za to, abyste ho měli stále doma, protože má podobné vlastnosti jako Lavyl Auricum Sensitive, ale tento hustý krém poskytuje i mechanickou ochranu.

Lavyguard Bubble - tekuté mýdlo na ruce

Jemný čistící prostředek na ruce, který účinně přispívá k obraně proti patogenům. 
Nevysušuje, ale vyživuje a chrání pokožku rukou a vytváří na ní kosmetickou ochrannou vrstvu.

Lavyguard Bubble je více než tekuté mýdlo. Náš nový produkt z kolekce Lavyl, kombinuje hlavní podstatu mistrovské esence série Lavyl se zvýšenými hygienickými potřebami každodenního života. 
Produkt nové série Lavyguard je důležitým nástrojem k prevenci infekcí a udržení zdraví - doplněné o sílu mistrovské esence série Lavyl.

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se