Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Léto je konečně tady!

12-07-2021

Určitě jste měli pro tyto letní měsíce spoustu plánů. Ale můžete je uvést do praxe?

Léto je konečně tady!

Léto je konečně tady! Určitě jste měli pro tyto letní měsíce spoustu plánů. Ale můžete je uvést do praxe?

Nebylo by divu, kdyby se toto léto lišilo od toho, co jste původně plánovali. Mnoho lidí už truchlí nad svými nedosaženými cíli, zkušenostmi, po nichž toužili, ale kvůli epidemii a jejím důsledkům musí znovu plánovat.

Léto však může být zvláštní, i když necestujete na vysněnou dovolenou. Můžete si také užívat horkých dnů doma. Vše, co musíte udělat, je být otevřený a vnímavý ke všedním krásným věcem. Můžete si odpočinout a dobít se kdekoli a nemusíte zrovna cestovat na druhý konec světa, abyste měli zajímavé, krásné a relaxační zážitky!

I když se stane to, že letos svoji letní dovolenou přeskočíte, stále se můžete chovat, jako byste byli na dovolené. V létě existuje mnoho příležitostí k pozitivnímu výhledu na život. Zde je několik tipů:

- Zaměřte se na tuto chvíli. Co to přesně znamená? Prožít co nejintenzivnější pozitivní zážitky, dokonce i zdánlivě malé věci. Sedíte-li například u své ranní kávy, nepijte ji rychle, užijte si její vůni a chuť. Užijte si každý okamžik a počkejte na další krásnou věc, která na Vás dnes čeká a prožijte ji naplno, je to zážitek…

- Existuje spousta příležitostí ke sbírání letních zážitků: procházka v květinovém poli, nesrovnatelná vůně letního deště nebo chuť letních plodů vyzrálých sluncem. Všímejte si krásy, nechte se okouzlit okamžikem! Zkuste cítit a ukládat vůně, barvy a obrazy léta…

- Nesbírejte, také dávejte! Nemluvíme zde o materialismu, ale o věcech, které nelze koupit za peníze, jako úsměv, obyčejný smích, dobrý rozhovor. Zkuste se spojit s ostatními tak, aby se všichni cítili dobře.

Pokud během několika příštích měsíců budete naplno prožívat všechny své šťastné okamžiky a ne jen to co se Vám nepovedlo, můžete určitě očekávat nezapomenutelné léto. Možná letos nepojedete na dovolenou k moři, ale stále máte úsměv, lásku, své milované, přírodu, hudbu, hry ... Slunce svítí, je léto a jsme naživu - co víc vlastně potřebujeme…?

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se