Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Jak produkty fungují

Zaregistrujte se zde a získáte slevu 10 - 20 % na všechny produkty a individuální poradenství prostřednictvím online chatu nebo telefonického hovoru.

1. Základní informace o funkčnosti produktů

2. Jak vlastně produkty Lavylites fungují - video

3. Jak fungují produkty Lavylites z pohledu kvantové fyziky (3 díly)

4. Naše prohlášení


ZÁKLADNÍ INFORMACE O FUNKČNOSTI PRODUKTŮ LAVYLITES:

Zcela nová technologie kosmetických produktů Lavylites, která využívá nová zjištění v biologii a kvantové fyzice.

Produkty působí velmi pozitivně. Vaše tělo pravidelně podporujte aplikací produktů a zároveň je třeba jej nechat dostatečně dlouho pracovat. Proto je velmi vhodné své tělo, pocity a mnohdy i změnu situací, které se Vám dějí vnímat.

Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a děti už od narození, zvířata i rostliny. Jsou vhodné pro vegany a vegetariány a mohou je používat / užívat lidé s citlivostí na lepek, laktózu a diabetici. Jsou vyrobeny v nejčistších surovin a proto všechny naše produkty můžete užívat i vnitřně!


JAK VLASTNĚ PRODUKTY LAVYLITES FUNGUJÍ?

Podívejte se na video:

Jak fungují produkty Lavylites z pohledu kvantové fyziky - přednáška Dr. Reiser - ČÁST 1 - 3:

Před 3 lety se nám podařilo za námi do České republiky pozvat doktora medicíny, doktora alternativní medicíny a kvantového fyzika Dr. Reisera z Německa. Dr. Reiser má mnohaleté zkušenosti s našimi produkty Lavylites a ve 3 přednáškách se nám pokusil vysvětlit, jak produkty Lavylites fungují z pohledu kvantové fyziky. Nyní Vám zde přinášíme zvukový tlumočený přenos všechnh 3 přednášek (ve 3 částech).

ČÁST 1: 

ČÁST 2: 

ČÁST 3: 

NAŠE PROHLÁŠENÍ:

Pro splnění nařízení Evropské unie, nesmíme na našich stránkách zveřejňovat informace o účincích našich unikátních přírodních produktů.

Můžeme ale napsat, že za 10 let prodeje našich produktů, máme ve více jak 30 zemích světa mnoho milionů spokojených uživatelů a většina z nich jejich účinky hodnotí jako zcela mimořádné a někteří dokonce používají slovo zázračné. 

My ale víme, že se nejedná o zázraky, ale o použitou zcela novou, převratnou a unikátní technologii získanou mnohaletým výzkumem v oblasti kvantové fyziky a biologie.

Jste-li nemocní, obraťte se na lékaře a řiďte se jeho pokyny.

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se