Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Jak předejít problémům v ústní dutině?

31-03-2021

Používáním naší zubní „pasty“ Lavyl 32 Toothmilk a spreje Lavyl 32, nejen, že vyřešíte plno neduhů ve Vaší ústní dutině, ale zároveň podpoříte kompletně celé tělo.

Jak předejít problémům v ústní dutině?

Produkty Lavylites pro ústní dutinu jsou tak účinné, že při správném použití, Vám čištění zubů Lavylem 32 Toothmilk 2x denně a ošetření (občasné vystříkání) ústní dutiny v průběhu dne sprejem Lavyl 32, zajistí absenci aftů, zánětů, nežádoucích bakterií (ty žádoucí naopak podporují), zubního plaku, zubního kamene a přicházející paradentózy. S těmito problémy v ústní dutině se již nesetkáte!

Zároveň jsou naše produkty „kvantové“ a jako jediné na světě obsahují Nanoefektory. Což jsou unikátní technologií získané malinkaté „shluky energií“ z čisté, člověkem nedotčené přírody, z bylin, minerálů, krystalů, koloidních kovů a meteoritů.

Tato jedinečná technologie je unikátní a disponuje jí pouze společnost Lavylites, která ji sama vyvinula.
Pro svojí velikost 1 - 2 nm běhají Nanoefektory po celém těle, jsou 100% přírodní a nemají žádné vedlejší nežádoucí účinky. Pronikají rychle do buněk a ty „opravují“. Působí také na všechny druhy buněk, je tedy jedno zda jsou nervové, kožní, krevní nebo třeba spermie. A tak působí skutečně komplexně.

Používejte tyto mimořádně účinné produkty a předcházejte problémům a nemocem.

LAVYcosmetics.com

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se