Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Hojně využíváte Zásilkovnu

30-03-2021

a proto spouští nové bezdotykové Z-Boxy

Hojně využíváte Zásilkovnu

Zásilkovna spouští bezdotykové Z-Boxy.

Do konce roku jich v Česku bude 150.

Přední česká logistická platforma Zásilkovna, plánuje ke svým 3650 výdejním místům přidat dalších 150. A půjde o unikátní místa – budou mít totiž podobu takzvaných Z-Boxů, tedy samoobslužných schránek, které se ovládají přes mobilní aplikaci Zásilkovny.

Boxy, do nichž Zásilkovna investovala desítky milionů korun, jsou navíc plně soběstačné. Na jejich provoz totiž stačí minimum energie, kterou budou získávat z ekologických solárních panelů. 

„Pro nás se tak otevírá obrovská příležitost doručovat zásilky do míst, kam jiní doručovat nechtějí, neumějí nebo zde své služby omezují. Jde například o menší města a vesnice,“ říká zakladatelka Zásilkovny.

Zásilkovna zavedením Z-Boxů mimo jiné reaguje na omezení služeb České pošty, která v menších městech a vesnicích často ruší své pobočky. Z-Boxy jsou ideální i do developerských rezidenčních či komerčních projektů, do obchodních center nebo na parkoviště.

Boxy budou v provozu nonstop a k jejich otevření a vyzvednutí zásilky bude potřeba mít nainstalovanou aplikaci Zásilkovna a na svém zařízení zapnout bluetooth, jehož pomocí dojde ke spárování a odemknutní boxu. Cena za doručení do schránky bude stejná jako na jakékoli jiné výdejní místo Zásilkovny.

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se