Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Chronicky nemocní lidé jsou zpravidla otráveni těžkými kovy

03-10-2021

Těžké kovy patří mezi neurotoxiny a shromažďují se v mozku, kostech, játrech i jinde v těle.

Chronicky nemocní lidé jsou zpravidla otráveni těžkými kovy

Chronicky nemocní lidé jsou zpravidla otráveni těžkými kovy, jako jsou rtuť, olovo, (hliník), kadmium, arzen, kobalt, aj.

Těžké kovy patří mezi neurotoxiny a shromažďují se v mozku, kostech, játrech i jinde v těle a zapříčiňují spoustu onemocnění, mino jiné i autismus, kožní onemocnění, Alzheimer, Parkinson a jiné tzv. “civilizační” choroby.

Tělo samo neumí těžké kovy 100% vylučovat...


Dvousložkový detoxikační program, kapky Solvyl FF a sprej Solvyl CC je speciálně vyvinut pro pohodlné a úplné vyvázání a odstranění těžkých kovů z organismu.
Detoxikace je velmi vhodná pro jakoukoli věkovou skupinu, tedy i malé děti.
Detoxikaci nedoporučujeme pouze těhotným a kojícím matkám! (Těžké kovy by se tak před odchodem z těla uvolnili do plodu, případně do mateřského mléka.)

SOLVYL FULLFLEX
Kapky obsahují prázdné nanočástice, které obalí uvolněné kovy a bezproblémově je odvedou z těla ven.
Odváděné částice se nepřilepí v játrech, ani se neusadí v jiných částech těla.

Návod DETOXIKACE A ODKOVENÍ:
1. FÁZE - 1. měsíc - očista transportních cest v těle

LAVYL LYMPH - 150 ml
Je třeba rozproudit lymfatický systém, který odvádí škodliviny.
Před použitím sprej protřepat - optimálně 21x.
Aplikujte (1 - 2 stříknutí na příslušné místo) nejprve 1x - 2x denně do každého kolenního ohybu zezadu. Dále přidávejte 2x - 3x denně na celé tělo, do míst lymfatických uzlin (ohyby těla - na zápěstí, na ohyby loktů, do podpaží, na třísla, do kolenních ohybů zezadu, na nárty i chodidla), dále pod levou klíční kost a na slezinu (pod žebra na levé straně dutiny břišní) a na oblast břicha a vnitřních orgánů.
Doba aplikace je min. 5 týdnů.
Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení vždy pečlivě uzavřete víčkem!

HAEVYL IMPULSE
Vyčistí celý trávicí trakt a harmonizuje pH organismu.
Po jednom týdnu stříkání Lavyl Lymph začněte s pitím nápoje Haevyl Impulse. Lavyl Lymph stříkáme společně s pitím nápoje Haevyl Impulse!
Vypotřebujte celou láhev. 2x denně 7,5 ml do sklenice vody nebo 15 ml do láhve vody a popíjet celý den.

Po celou dobu detoxu (2 - 3 měsíce) pijte více vody, pro rychlejší odvod škodlivin z těla.
Ideální je 20 - 30 ml na 1 kg tělesné váhy, podle počasí venku. (Tedy např. 100 kilový muž, by měl vypít 2 - 3 litry vody za den.)

2. FÁZE - 2. měsíc - detox a odkovení, souběžně s pitím 2. láhve Haevyl Impulsu

SOLVYL FULLFLEX - kapky do vody
Nejdříve začneme 3x denně užívat po dobu jednoho týdne 10 kapek do sklenice s vodou a ihned vypít.
Prázdné nanočástice Fullflexu se rozmístí v těle a obklopí uvolněné kovy, které následně odvedou z těla ven.
Budete pravděpodobně potřebovat 2 balení Solvyl Fullflex.

SOLVYL CC - sprej
8. den začněte stříkat sprej Solvyl CC na uvolňování kovů, které jsou navázané v chemických vazbách v kostech, tkáních a orgánech. Zároveň 8.den zvyšte dávku Solvyl Fullflex na 20 kapek 3x denně.

Solvyl CC stříkejte 3x denně, jen 1 stříknutí na zápěstí. Velmi pozvolna se den po dni zvyšují místa kam stříkáte, tak že cca 10 - 14 den již stříkáte na celé tělo. Stříkejte na játra, na klouby, na objevující se případnou bolest či tlak, a na další místa na těle podle intuice.

3. FÁZE - začátek 3. měsíce


SOLVYL FULLFLEX - kapky, užívejte o 3 - 5 dní déle jak sprej Solvyl CC, aby pochytaly opravdu veškeré uvolněné kovy.

Při vyváženém dávkování nepocítíte žádné nepříjemné pocity či příznaky detoxu. Každý jsme více či méně zakovený, proto objeví-li se nějaký nepříjemný pocit, stačí ihned vypít jednu dávku Solyl Fullflex navíc, nebo zvýšit počet kapek v jedné dávce na 30. Zřejmě došlo k většímu uvolnění kovů, které nestíhaly kapky pochytat.

Tento detoxikační program doporučujeme provánět alespoň 1x ročně, za účelem prevence a i vícekrát ročně nebo po delší časový úsek za účelem odstranění závažnějších zdravotních problémů.

Tip 1:

Dle našich zkušeností pomáhá tento detoxikační program na Alzheimerovu chorobu nebo autistům. Protože odstraní z těla veškerý nahromaděný hliník! Doporučujeme kombinovat s Lavyl Auricum a Haevyl 3.1.

Tip 2:

Pokud trpíte nějakým dlouhodobým - chronickým onemocněním, doporučujeme tento detoxikační program, protože většinu chronických problémů v těle způsobují neurotoxiny z těžkých kovů!

Tip 3:

Pokud pracujete nebo žijete v prostředí se zvýšeným výskytem těžkých kovů (různé pracovní provozy, velkoměsta, nebo v blízkosti továrny znečišťující své okolí), doporučujeme k občasnému výše uvedenému detoxu, ještě i po celý rok používat ostatní produkty řady Solvyl, určené pro denní hygienu (Solvyl Body, Solvyl Hair a Solvyl Clean)! Tyto Vám každý den z povrchu těla odstraní nanesené těžké kovy a jiné nečistoty a pachy. Tím se zabrání jejich pronikání do těla.

Tip 4:

Pokud použijete v rámci svého detoxikačního programu i náš nový produkt Pentyll: Heart, pročistíte si a zregenerujete i celý kardiovaskulární systém. Bude z vás nový člověk...

Zpět na výpis článků

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se