Registrujte se a získejte slevu 10 - 20 % na všechny Vaše nákupy. Doprava zdarma od 3300 Kč.

Registrovat se

Jak produkty fungují

Zaregistrujte se zde a získáte slevu 10 - 20 % na všechny produkty a individuální poradenství prostřednictvím online chatu nebo telefonického hovoru.

1. Základní informace o funkčnosti produktů

2. Jak vlastně produkty Lavylites fungují - video

3. Jak fungují produkty Lavylites z pohledu kvantové fyziky (3 díly)

4. Naše prohlášení


ZÁKLADNÍ INFORMACE O FUNKČNOSTI PRODUKTŮ LAVYLITES:

Jedná se o zcela novou technologii, kterou objevil maďarský vědec Tibor Jakabovicz, při své práci na zakázce pro farmaceutickou společnost. Jeho úkolem bylo přijít na nový způsob léčení přihojování kůže po jejím transplantování a také na rychlejší hojení při rozsáhlých popáleninách. Výsledkem mnohaletého bádání, byl ale produkt, který dokáže působit zcela komplexně na celé tělo a to mimořádně účinně a rychle a navíc na nás pozitivně působí v rovině fyzické i psychické. 

Tímto prvotním produktem byl Lavyl Auricum Sensitive, ze kterého jsou odvozeny všechny ostatní produkty zn. Lavylites.

Zcela nová technologie Lavylites, která pomocí nových zjištění v biologii a kvantové fyzice a pomocí zcela nového a unikátního technologického postupu, dokáže z přírody, extrahovat takzvané *nanoefektory.

*Nanoefektory, jsou velmi malé (1 - 2 nm / tj. 1 - 2 miliardtiny metru) „uzlíčky“ informací (energetické vzory) z člověkem nedotčené přírody z bylin, minerálů, krystalů, koloidních kovů a meteoritů. V jednom jediném nanoefektoru, je mnoho tisíc informací z přírody, informací, které naše buňky a naše těla potřebují k tomu, aby fungovaly správně. Tyto informace z čisté přírody, jsou tělu vlastní a působí na náš organismus jako elixír. :-) Naše těla se pomocí přírodních nanoefektorů navrací do pro sebe přirozeného, tedy zdravého stavu a to po stránce jak fyzické tak i psychické. (Rychlost návratu do zdravého stavu je samozřejmě zcela individuální, protože záleží na výchozím stavu jedince a i na jeho současné životosprávě. U někoho je to otázkou hodin, u jiného jsou to týdny nebo i měsíce.)

Produkty působí velmi pozitivně vždy, ve všech případech. Vaše tělo pravidelně podporujte aplikací produktů a zároveň je třeba jej nechat dostatečně dlouho pracovat. Proto je velmi vhodné své tělo, pocity a mnohdy i změnu situací, které se Vám dějí vnímat a dokonce je možné svým záměrem rychlost působení podpořit - v tom je kvantová kosmetika Lavylites nepřekonatelným mistrem.

Technologii nanoefektorů, zatím jako jediná na světě, zvládla pouze firma Lavylites.

Tato tzv. Mistrovská směr Lavylites, je přidávána do všech produktů zn. Lavylites.

Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a děti už od narození, zvířata i rostliny. Možno je používat i s léky. Jsou vhodné pro vegany a vegetariány a mohou je používat / užívat lidé s citlivostí na lepek, laktózu a diabetici. Jsou vyrobeny v nejčistších surovin a proto všechny naše produkty můžete užívat i vnitřně!


JAK VLASTNĚ PRODUKTY LAVYLITES FUNGUJÍ?

Podívejte se na video:

Jak fungují produkty Lavylites z pohledu kvantové fyziky - přednáška Dr. Reiser - ČÁST 1 - 3:

Před 3 lety se nám podařilo za námi do České republiky pozvat doktora medicíny, doktora alternativní medicíny a kvantového fyzika Dr. Reisera z Německa. Dr. Reiser má mnohaleté zkušenosti s našimi produkty Lavylites a ve 3 přednáškách se nám pokusil vysvětlit, jak produkty Lavylites fungují z pohledu kvantové fyziky. Nyní Vám zde přinášíme zvukový tlumočený přenos všechnh 3 přednášek (ve 3 částech).

ČÁST 1: 

ČÁST 2: 

ČÁST 3: 

NAŠE PROHLÁŠENÍ:

Pro splnění nařízení Evropské unie, která vznikla jako důsledek masivních loby ze strany farmaceutických firem, a která kontrolují  české úřady pod hrozbou statisícových likvidačních pokud, nesmíme na našich stránkách zveřejňovat pravdu o skutečných účincích našich unikátních přírodních produktů.

Můžeme ale napsat, že za 7 let prodeje našich produktů, máme ve více jak 30 zemích světa mnoho milionů spokojených uživatelů a většina z nich jejich účinky hodnotí jako zcela mimořádné a někteří dokonce používají slovo zázračné. 

My ale víme, že se nejedná o zázraky, ale o použitou zcela novou, převratnou a unikátní technologii získanou mnohaletým výzkumem v oblasti kvantové fyziky a biologie.

Jste-li nemocní, obraťte se na lékaře a řiďte se jeho pokyny.

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se