Registrujte se a získejte okamžitě slevu 10 % na všechny Vaše nákupy.

Registrovat se

Ke každé Vaší objednávce přikládáme 2 ks našich katalogů.

Je to proto, že jeden katalog je pro Vás, jako návod k našim produktům, a druhý je pro Vaší rodinu nebo Vaše přátele, kterým určitě také přejete zbavit se svých neduhů šetrnou, bezbolestnou a přírodní cestou, cestou Lavylites.

A nyní pro Vás máme bonus za Vaše doporučení!

Doporučte naše produkty 3 Vašim přátelům a my Vám věnujeme jako odměnu Poukaz na slevu 400 Kč!

Jak to funguje?

3 Vaši přátelé si u nás na Vaše doporučení udělají registraci a objednávku. A my Vám darujeme poukaz na slevu ve výši 400 Kč.

Pozor! Tato akce platí až do jejího skončení pořád dokola. Tedy za každé Vaše doporučení 3 lidem a jejich registraci a objednávku obdržíte pokaždé, tedy opakovaně, poukaz na slevu ve výši 400 Kč.

Pokud doporučíte za dobu trvání této akce postupně např. 9 svých přátel, obdržíte slevové poukazy v hodnotě 3 x 400 Kč!

Podmínky:

 • Akce platí ode dne 21.3.2022 do 31.12.2022.
 • Za každé 3 lidi, kteří si udělají v období naší akce díky Vašemu doporučení na LAVYcosmetics.com registraci a objednávku obdržíte Vy jako doporučitel poukaz na slevu (kód na slevu) v hodnotě 400 Kč.
 • Vámi doporučené osoby, získají svojí registrací na LAVYcosmetics.com, slevu na své objednávky ve výši 10% a také přístup k dalším informacím o produktech a způsobech jejich používání (Rozšířené popisky, Návody podle nemocí, aj.).
 • Objednávka každé Vámi doporučené osoby musí být ve výši 1500 Kč a větší (včetně DPH a poštovného).
 • Nelze jednu doporučenou osobu započítávat do akce vícekrát (ani pod jiným jménem, emailem nebo bydlištěm). Vyhrazujeme si právo ověřovat totožnost těchto osob, aby byly vyloučeny osoby smyšlené, fiktivní nebo opakující se.
 • Pokud si myslíte, že máte podmínku splněnu, zašlete nám prosím emailem seznam jmen Vámi již doporučených osob. My prověříme jejich registrace a objednávky a zašleme Vám na email slevový poukaz (Kód na slevu). Pokud nám nezašlete svůj seznam doporučených osob, nejsme schopni jejich registrace a objednávku u nás sloučit s Vaší osobou a tak Vám slevový poukaz nemůžeme vytvořit a zaslat! Vámi zaslaný seznam doporučených osob musí obsahovat pro správnou identifikaci jejich jméno, příjmení a email.
 • Je vhodné, aby do poznámky ve své objednávce Vámi doporučená osoba, napsala Vás, jako svého doporučitele (Pozn.: Doporučitel Vaše jméno a příjmení).
 • Slevový kupon lze uplatnit pouze jeden u jedné Vaší objednávky. Slevové kupony se nesčítají do jedné objednávky. Vaše objednávka ve které chce uplatnit svůj kupón musí být ve výši 1500 Kč a větší (po odečtení slevy kupónem).
 • Slevový kupón má platnost 2 měsíce od jeho vystavení.
 • Slevový kupon lze uplatnit i u objednávek již zlevněných 10% slevou pro registrované osoby.
 • Tato akce neplatí pro velkoobchodní spolupracovníky, ale platí pro jejich registrované klienty s maloobchodními cenami.

Věříme, že Vás naše nabídka potěší a zároveň povzbudí, přinést tyto mimořádné produkty, které pomáhají milionům lidí po celém světě i k Vašim přátelům a Vaší rodině.

Protože Lavylites = láska a světlo a těchto dvou veličin je v této době obzvláště zapotřebí.

Ať Vám již žádná akce, novinka nebo rada neunikne...

Přihlaste se k odběru newsletterů

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se